OHODNOŤTE ČLÁNEK:

Jak se programuje finanční podvědomí?Jak se programuje finanční podvědomí?

OHODNOŤTE ČLÁNEK:
16.9.2020

Pokud člověk neví nic o tom, jak se informace dostávají do jeho mozku, nebude ani nic tušit, jak se programovalo jeho podvědomí. Podvědomí chápeme jako součást lidského mozku, která pracuje podle svých vlastních pravidel, akorát je pro člověka na vyžádání nedostupná.

Nosíme ve svém podvědomí mnoho informací, abychom však nimi nebyli unavováni, jsou odložena na pozadí. Pro mozek ale neexistuje vědomí a podvědomí. Mozek sám sebe chápe jako celek a k datům v obou částech přistupuje stejně.

 

Jak se nám informace do mozku dostávají?

Je velmi důležité vědět, jaký obsah nosíme v této skryté části mozku a jak se tam dostala. K programování dochází již v raném věku, kdy kritický smysl ještě není rozvinut. Mozek přijímá všechny podněty z okolního světa bez ověřování jejich pravdivosti a důsledků pro další vývoj a úspěch jedince. Tyto podněty přicházejí nejprve od rodičů, sourozenců, učitelů a společenských vůdců. Vrývají se do mladé mysli jako do měkkého vosku. Jediné slovo může zkazit život člověka nebo mu jej alespoň pěkně zkomplikovat. Takové slovo může být proneseno bez zlého úmyslu, to ale nic nemění na jeho zničujících účincích.

Příkladů bych zde mohl uvádět bezpočet. Matka deptaná nevěrou otce a nedostatkem financí neudrží své emoce a pronese k dítěti: „Nikdy nebudeme bohatí“. Nebo si dítě příliš hlasitě hraje a neposlouchá matku a ta je okřikne slovy: „Jsi neschopný a nikdy to nikam nedotáhneš!“ nebo „Budeš stejně neúspěšný jako tvůj otec!“

Tyto výroky jsou mozkem přeloženy do jazyka emocí, oproštěny od slovního vyjádření a dále je s těmito záznamy pracováno jako s pravdou. Mozek má podle svých zákonitostí vždy tendenci si data v sobě zapsaná dokazovat a ověřovat v okolním světě. Toto dítě jednou dospěje a aniž by si uvědomilo, kde se v něm data vzala, bude neustále konfrontováno s prohrou, chudobou a neschopností, a to i při vyvíjení veškerého úsilí.

 

Rodiče budiž pochváleni!

Často říkám: „Rodiče budiž pochváleni!“ když zjišťuji, kolik balastu nám do hlav naskládali, kolik odporných vět pronesli v naší přítomnosti na náš účet, kolik ohavnosti nám nahráli do mozku jenom proto, že neznali sebe ani zákony programování dětské mysli. Svůj život měli v nepořádku a nakazili i nás nevinné, kteří s jejich postoji neměli co do činění.

Slova a nálady jsou mocní činitelé a je jedno, zda jsou pravdivá či nikoliv. Lidským podvědomím mohou být přijata tak i tak. Jednou vložená informace na sebe nabaluje další a další, aby si potvrdila svoji existenci. Mozek jako samoučící se stroj je naprogramován tak, aby nezastarával. Vždy si tedy bude chtít oprašovat pravdy v sobě uložené dalšími podobnými pravdami z okolí.

Chudák člověk, který nevinný přišel na tento svět chudým nebo nepoučeným rodičům. Oni totiž nastaví zbrusu nový mozek svého dítěte tak, že již při prvních krůčcích do společnosti si začne nalepovat na rodičovské programování další zrna zhoubných pravd. V tomto případě takové, které s finanční nezávislostí nemají pranic společného.

 

Nastavte si správně svůj mozek

Bill Gates, Steve Jobs, zakladatelé Googlu či Facebooku či náš Petr Kellner a další a další pohádkově bohaté osobnosti nenabyli bohatství proto, že by jim osud dopřával a vám ne, či by nasypali správně nějakému bohu a on by vyslyšel jejich prosby. Nic takového! Na nich můžete vidět, jakou sílu má správně nastavený mozek. Jeho sílu si však denně potvrzují i miliony těch na prahu přežití a není jim pomoci, dokud si nezmění obsah svojí hlavy. Nadarmo se snaží světové vlády řešit vznikající problémy, leští shnilé výplody lidských hlav místo toho, aby raději přispěli k ozdravení špatných programů lidstva.

Na závěr dodám, že nejen od ostatních lidí je programován mozek, ale i od nás samotných. Kolikrát si sami potvrzujeme své vlastní pravdy monologem: „Nedaří se mi dobře“, „Mé postavení se nikdy nezlepší“, „Už nikdy nezbohatnu“, „Jsem k ničemu“ atd.

Pozor na to! Pokud se chcete posunout dopředu, NIKDY nepřijímejte svůj stav takový, jaký ho zrovna vidíte. Zeptejte se sami sebe, kde chcete být a slibte si, že se tam dostanete, ať se děje cokoliv. Ano, může vás to bolet, cesta může být trnitá. Výsledek se ale dostaví. Musíte ale udělat toto:

1. Deratizovat svůj mozek od špatných úložek z minulosti nalezení Emočních rovnic.

2. Přestat mluvit v rozporu se svými cíli.

Přeji hodně sil. Sám jsem se s tím pral skoro 25 let a vím, o čem mluvím.

Autor článku:

Aleš Kalina
Aleš Kalina
Dopřejte si čistou hlavu a život bez problémů. Ošklivé věci se dají z hlavy mazat a nahradit novými programy. Nová hlava pak vyrábí nové a lepší myšle...Zjistit o autorovi více

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor článku:

Aleš Kalina
Aleš Kalina
Dopřejte si čistou hlavu a život bez problémů. Ošklivé věci se dají z hlavy mazat a nahradit novými programy. Nová hlava pak vyrábí nové a lepší myšlenky.Zjistit o autorovi více

Tipy, které lidé nejvíce hledají

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.