OHODNOŤTE ČLÁNEK:
11.9.2020

Vztah je bojištěm, či rájem odpočinku. Záleží na vás, co si zvolíte.

Chcete-li vědět, zda je váš vztah správně zvolený, stačí si položit pouze jednu otázku: Dodává vám váš vztah energii, nebo ji bere? Pokud vám ji dodává, jste správně. Pokud ne, dáváte tedy více vy a málo se vám vrací, jste špatně a investujete svoji energii zbytečně.

Je nás na planetě mnoho a bez znalostí ovládajících vztahy zůstaneme raději sami. Vztahy umí nabíjet, ale i ničit a pěkně bolet.

Ve své mladosti jsem byl pevně přesvědčený, že svůj vztah zvládnu na výbornou. Přesně jsem si vymodeloval, koho vedle sebe chci a hlavně jaké zážitky chci prožívat. Nedosáhl jsem z toho nic. V tomto článku se s vámi chci podělit o to, na co si musíte dávat pozor, abyste zbytečně nepromrhali svůj skvělý čas.

Základem dobrých vztahů je výměna energie. Do vztahu energii dáváme, ale musíme ji i získávat. Překontrolujte si malým testem, jak to vypadá u vás.

 

Máte společně obohacující rozhovory?

Dobře vybraný vztah poskytuje obohacující a smysluplné rozhovory. Rádi si s partnerem povídáte a z diskusí odcházíte obohaceni. Láká vás si s partnerem povídat a od diskusí se vám nechce. Slovo je zdrojem obohacení, či zranění. Váš vztah s partnerem by měl přinášet mnoho chvil, kde diskuse plyne a poklady mysli se sdílejí na té nejvyšší úrovni. Jak jste na tom vy?

Diskutujete oboustranně, anebo je komunikace jednostranná? Musíte svého partnera postrkovat k řeči, či mu slova plynou bez zábran?

 

Uchováváte nezapomenutelné vzpomínky?

Se správně vybraným partnerem vznikají nezapomenutelné okamžiky. Kolik jich s tím vaším máte? Prožíváte věci účelově, anebo jste schopni vyrábět si chvíle, na které se nezapomíná? Všichni umíme jet na výlet a zabít čas. S čím ale přijedeme? Máme pocit, že to s tím naším partnerem bylo úžasné? Chceme to zopakovat? Pokud ne, něco je v našem vztahu špatně. Jaké vzpomínky máte ve svém vztahu vy?

 

Jaká je kvalita vašeho společného času?

Často vidím muže i ženy, kteří jezdí na výlety sami bez partnera. Nic proti tomu, někdy je takový počin chvályhodný. Možná ale váš vztah již vyčpěl anebo máte nevyříkané problémy či se společně necítíte dobře. Kvalita trávení společného času je hlavním měřítkem kvality vztahu. Chce se vám s partnerem vůbec být spolu jako na začátku?

 

Jak na vás působí přátelé vašeho partnera?

Nyní se podívejte na přátele, které máte. Rozumíte si s přáteli všeho partnera, nebo si nemáte co říci a cítíte akorát tlak? Kdo jiný vám má co více prozradit o kvalitách a vlastnostech vašeho partnera než jeho či její přátelé? Zaměřte se na lidi v přátelském vztahu k vašemu vztahu a zhodnoťte jejich kvalitu pro vás.

 

A co společné cíle?

Umíte si se svým partnerem stanovit společný cíl a jít za ním? Jste dvě sourodé bytosti, které potřebují mít jasnou vizi, k níž jdou? Vztah je místem k růstu, ne bojištěm o přežití a prosazení si svého. Ne neustálým stěžováním si na to, co není a nefunguje.

Kompatibilní dvojice potřebuje společný růst a střeží si ty úžasné okamžiky pohody, vlastnosti, jež umí rozvinout pouze oni. Jaký společný cíl máte se svým partnerem vy?

 

Máte společná tajemství?

Dva lidé, kteří jsou propojeni hlubokou láskou, souzněním, vášní a pohodou, mají svá tajemství. Věci, které si řekli, slíbili, prožili. Vědí, že tato tajemství jsou pouze jejich a nikdo další nemá právo o nich vědět.

Pouze váš partner vidí do hloubi vaší duše a rozumí vám i při vyřčení minimálního množství slov. Stačí posunek, náznak a ihned je jasno, co potřebujete. Jaká tajemství máte s partnerem vy?

 

Závěrem

Krásná stavba nevyroste jen tak. Krásný a smysluplný vztah nevyroste bez společného úsilí dvou lidí, kteří vědí, že k sobě patří a mají v úmyslu splétat nezapomenutelné okamžiky ze svých životů. Spoluvytvářet chvíle, na které se nezapomíná.

Vydejte se na cestu budování svého vztahu. Nemáte zatím s kým? Pak je potřeba zahájit úpravu své mysli od špatných programů, převzatých z dětství, pravděpodobně z domova.

Autor článku:

Aleš Kalina
Aleš Kalina
Dopřejte si čistou hlavu a život bez problémů. Ošklivé věci se dají z hlavy mazat a nahradit novými programy. Nová hlava pak vyrábí nové a lepší myšle...Zjistit o autorovi více

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor článku:

Aleš Kalina
Aleš Kalina
Dopřejte si čistou hlavu a život bez problémů. Ošklivé věci se dají z hlavy mazat a nahradit novými programy. Nová hlava pak vyrábí nové a lepší myšlenky.Zjistit o autorovi více

Tipy, které lidé nejvíce hledají

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.