Trápí mě nedostatek financíTrápí mě nedostatek financí

Dotaz čtenáře 23 březen 000 05:49

Dobrý den chtěl bych se zeptat protože už sem v koncích. Víte můj problém s přítelkyní je že se hádáme kvůli peňezům. Nevidělávám dostatek peňez pro domácnost. Neustále hledám sháním dobře placenou brygádu ale při zaměstnání pořát neuspěšňě. Partnerka si myslí že sem línej nesnažím se dost. Už nevím kudy kam nemluví se mnou dostávám jen ultymátum. Moc jí miluju ona si to nemyslí

Ing. Petr Sládek 24 březen 000 12:30

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Dobrý den, vážený tazateli, děkuji Vám za dotaz do naší poradny. Rozumím Vašim pocitům a chápu, jak Vás trápí, že nevyděláte dostatek peněz pro domácnost.

Píšete, že se s partnerkou hádáte kvůli penězům a že nevyděláváte dostatek. Partnerka s Vámi nemluví a dostáváte jen ultimáta. Zde bych se Vás zeptal, zdali finance pro domácnost zajišťujete převážně Vy? Také by mě zajímalo, proč si hledáte dobře placenou brigádu a nezaměříte se na výdělek ze své hlavní pracovní činnosti?

Výše našich finančních příjmů je závislá na dovednostech, které umíme, a našem emočním nastavení. Chcete-li vydělávat více peněz, je třeba se zaměřit na tyto věci a zdokonalovat se v nich. Další důležitou věcí v oblasti financí je přesně vědět a řídit své příjmy a výdeje. Pokud nemáte v tomto přehled, je možné, že Vám část peněz někde zbytečně odtéká.
Máte-li zájem, rád Vám pomohu s řešením finanční situace.

Mějte se krásně.

Ing. Petr Sládek, certifikovaný kouč Aleše Kaliny

Odpovídá kouč:

Ing. Petr Sládek
Již jako malý chlapec jsem se snažil vyhledávat dobré pocity a naplno si užívat života. Prožil jsem dětství plné krásných zážitk...Objednání lekce s koučem
Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.