Budoucí práceBudoucí práce

Dotaz čtenáře 16 srpen 000 09:18

Dobrý den, potřebovala bych od vás radu na téma Čím chci být?...na tuhle otázku hledám už dlouho odpověď a stále ji nemohu najít. Ve škole mě baví biologie a francouzština, takže si myslím, že bych se tomu mohla věnovat i v budoucnu. Pořád se ale nemohu rozhodnout. Pro mě je hlavní prioritou být v té práci šťastná a aby mě to bavilo. A to je zároveň to, čeho se bojím. Že ta práce, kterou si vyberu, nesplní mé požadavky. Nechci být celý život nešťastná. Tahle rada by mi možná mohla pomoci při výběru oboru na vysoké škole. Děkuji předem za odpověď a přeji hezký den.

Ing. Petr Sládek 18 srpen 000 04:35

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Dobrý den, milá tazatelko, je naprosto skvělé, že chcete dělat práci, která Vás baví. Práce je velmi důležitou součástí našeho každodenního života. Pro šťastný a spokojený život je tedy nezbytné dělat práci, která nás těší a dává nám smysl.

Tyto požadavky naplníme tehdy, když pracujeme v oboru, který je zároveň naším talentem. Talent je soubor asi 5 vloh, které máme již od narození. Talentové vlohy se v průběhu života nemění.

Pracujeme-li v oblasti talentu, tak nám práce dává smysl, rádi se v tomto odvětví rozvíjíme a zároveň nám to jde i velice jednoduše.
Pokud cítíte, že biologie a francouzština jsou zároveň i Vaším talentem, tak se rozhodně vydejte touto cestou. Nejste-li si úplně jistá, tak bych Vám určitě doporučil náš talentový test, který Vám spolehlivě ukáže Vašich 5 talentových vloh.

Máte-li zájem o provedení talentového testu, velmi rád ho s Vámi vypracuji a zašlu Vám talentový posudek.
Mějte se krásně.

S láskou

Ing. Petr Sládek, certifikovaný kouč Aleše Kaliny

Odpovídá kouč:

Ing. Petr Sládek
Již jako malý chlapec jsem se snažil vyhledávat dobré pocity a naplno si užívat života. Prožil jsem dětství plné krásných zážitk...Objednání lekce s koučem
Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.