Utrácení penězUtrácení peněz

Dotaz čtenáře 18 listopad 000 06:23

Dobrý den.Dlouhodobě je mým velkým problémem udržet pod kontrolou utrácení peněz a vycházení s nimi.Byla doba kdy jsem měla nedostatek financí a doba,kdy jsem měla 4 zaměstnání současně proto,že jsem si nadělala velké dluhy v době nedostatku.Musela jsem prodat svůj dům,splatila duhy,koupila byt velmi levně,nakoupila jsem si i věci,které jsem koupit nemusela až mi peníze došli a já zjistila,že mi finance došli a začínám se zadlužovat až jsem byla nucena prodat i ten byt.Vzala jsem si 2 zaměstnání a šla do podnájmu.Nějakou dobu jsem žila s peněz z prodeje bytu a doplatila půjčky,ale můj dospělý syn 33 let,přestal pracovat a začal pít a stále chodil za mnou se najíst,vyspat,odmítal léčení,vysával ze mne peníze,až nyní smutně zjištuji,že začínám být kde jsem byla dříve.Nemám sice dluhy půl milionu,ale začínám být v mínusu.Je mi 52 let a 2 práce už nezvládám.Ráda bych se vzchopila a dala si jednou provždy do pořádku své finance,Mám jít na operaci a to mi velmi sníží příjem.Děkuji za radu.

Ing. Eva Straková 22 listopad 000 11:48

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Dobrý den, milá pisatelko, popisujete velmi závažný problém, do kterého se přes veškerou snahu dostáváte opakovaně. PENÍZE Vám doslova PROTÉKAJÍ mezi prsty, až skoro do fáze totální destrukce Vašeho života.

Vy vlastně sama SEBE VYSÁVÁTE, jste sama sobě jakousi „finanční upírkou“. Přestože víte, že Vám to škodí a jde přímo o krk, neumíte s tím přestat.

Zkuste se sama sebe zeptat, co si chcete celý život vynahrazovat, poskytovat sama sobě, co jste nikdy od nikoho nedostala…A tak si vzpomeňte na své dětství, jak to vypadalo u Vašich rodičů. Kdo koho celý život vysával ať už citově, finančně, energeticky? A taky se podívejte na svého syna, co ten dělá teď Vám? No to samé, začal Vás vysávat… Nepíšete nic o svém partnerovi, manželovi, ale jeví se mi, že jste sama. Taky od Vás jenom bral?

Píšete velmi dobře, že se konečně potřebujete vzchopit, ale co to vlastně ve Vašem případě znamená? Potřebujete hlavně NAVÝŠIT svou SEBEHODNOTU, své sebevědomí.

Potřebujete zjistit, že Vy sama o sobě máte obrovskou hodnotu, která se penězi ani nedá vyčíslit, a že to je Vaše skutečné bohatství.

Tuto důležitou pravdu hledejte ve svých vnitřních nastaveních v podvědomí, kam je vložili Vaši rodiče bez Vašeho vědomí. Cokoliv totiž uděláte, potřebuje „souhlas“ právě z této oblasti mozku. Můžete se všemožně „snažit“ něco chtít změnit na úrovni vědomí, tj. vlastní vůlí, Vaše podvědomí Vám to však pokaždé zruší.

Mám pro Vás ale i dobrou zprávu: existuje metoda pod názvem EMOČNÍ ROVNICE, která dokáže právě tyto bloky najít, odstranit a nahradit novými. Je to ZMĚNA TRVALÁ, která Vám konečně ukáže i cestu ven z Vaší situace. Pokud byste chtěla o této možnosti vědět více, pište, ráda Vám odpovím. Informace najdete i na webu Aleše Kaliny.cz.

Se srdečným pozdravem

Ing. Eva Straková, certifikovaný kouč Aleše Kaliny

Odpovídá kouč:

Ing. Eva Straková
Každý z nás má svůj životní film. Zkuste si představit, že sedíte v kině a před vámi se promítají všechny ty roky, které už mát...Objednání lekce s koučem
Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.