Jak najít pracovní štěstí a naplnění?Jak najít pracovní štěstí a naplnění?

Dotaz čtenáře 08 březen 000 12:59

Dobry den, mam rocni dcerku a pred ni 6 let prace jako provozni restaurace. Tato prace me vubec nenaplnovala. Nyni mam velkou potrebu najit v zivote to prave, praci, kterou budu delat rada, bude me naplnovat a prinese mi i penize. Muj nejvetsi problem je, ze absolutne nevim u ceho bych vydrzela a bylo to TO prave. Nemate zkusenost jak se v zivote dostat k pracovnimu stesti a naplneni?

Hana Šrámková 13 březen 000 08:21

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Předchozí práce provozní restaurace Vás nenaplňovala proto, že jste pravděpodobně neuplatňovala své talentové vlohy. Na Vaši otázku, jak se v životě dostat k pracovnímu štěstí a naplnění, Vám tedy odpovím jediné: objevte své talentové vlohy!

Každý člověk má talentové vlohy, něco, v čem je jedinečný, co mu jde snadno, v čem je lepší než ostatní. Stává se, že vlivem výchovy jsou jeho talentové vlohy potlačeny. V tomto případě se lidé v dospělosti marně snaží najít práci, která by je naplňovala a přinášela jim dobrý pocit a finanční ohodnocení.

Doporučuji Vám, abyste si nechala zpracovat Talentový test. Pokud cítíte, že vlivem výchovy mohlo dojít k potlačení některého z Vašich talentů a spíše jste plnila doporučení a očekávání druhých než své vlastní touhy, i na tomto Vašem nastavení můžeme zapracovat.

Emoční nastavení z dětství, které máme uloženo hluboko ve svém podvědomí a které někdy nepracuje v náš prospěch, lze změnit, a to nejen v oblasti práce. Metoda Emočních rovnic Vám s tím může pomoci. Zpracování talentového testu si můžete u mě také objednat. Ráda se Vám budu věnovat.

Hana Šrámková, certifikovaný kouč Emočních rovnic

Odpovídá kouč:

Hana Šrámková
Více než 15 let jsem se spolupodílela na budování firmy, kdy byla moje role převážně v oblasti lidských zdrojů, budování vztahů na...Objednání lekce s koučem
Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.