Lze pracovat s Emočními rovnicemi u dětí?Lze pracovat s Emočními rovnicemi u dětí?

Dotaz čtenáře 19 duben 000 11:05

Krásný den,mám krátký dotaz.Lze změnit emoční rovnice u dětí? Mám je ve věku syna 5let a dceru 9let,kdy akutní je to u dcery,jelikož moje výchova v jejím raném věku nebyla úplně dobrá a teď se dost stydí a má problémy ve škole. Už jsem to u ní zkoušela, ale asi jsme to úplně nedokázali. Nevím co si představuje u nahrání nové rovnice a jestli vubec něco si představuje. Jde takhle malé děti přetočit? Dekuji mnohokrat

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Ano, s Vaší dcerou, ve věku 9 let, je možné pracovat s Emočními rovnicemi. Doporučuji práci s certifikovaným koučem Emočních rovnic. Je podstatné, aby si dcera s koučem "vzájemně sedli", aby si kouč u dcery vybudoval důvěru. Aby kouč pracoval tempem Vaší dcery a aby si ověřoval, zde fantazie Vaší dcery ji vede správným směrem. Práce s dětmi je vždy velmi individuální.

Dobrý den,

ano, s Vaší dcerou, i v tomto věku, je možné pracovat s Emočními rovnicemi.

Zcela jistě doporučuji spolupráci s certifikovaným koučem Emočních rovnic.
Ne práci s rodičem.

I práce koučem je trochu jiná s dětmi než s dospělým. Je podstatné, aby si dcera s koučem "vzájemně sedli", aby si kouč u dcery vybudoval důvěru. Aby kouč pracoval tempem Vaší dcery a aby si ověřoval, zde fantazie Vaší dcery ji vede správným směrem. Práce s dětmi je vždy velmi individuální.

Děti mají i méně napotvrzované Emoční rovnice životem a tak práce s nimi je rychlejší a má dobré výsledky. Zvládnutí techniky Emočních rovnic je velmi dobrý základ pro Vaši dceru do života. Kdykoliv a cokoliv bude chtít ve svém životě změnit - bude vědět jak.

Chci Vás pochválit za to, že dceři chcete pomoci nastavit ji na úspěšnou a pro ni prospěšnou cestu životem.

Pokud chcete u dcery změnit její nastavení, doporučuji vyhledat vhodného kouče a zahájit práci na Emočních rovnicích s ním. Zde odkaz na certifikované kouče k výběru: https://ales-kalina.cz/koucove/.

Přeji ať se Vám moc daří.

Marcela Hlaváčková
Certifikovaný kouč pro práci s Emočními rovnicemi a poradce osobního růstu

 

 

Odpovídá kouč:

Marcela Hlaváčková - kouč Aleše Kaliny
Marcela Hlaváčková
Koučem metody Emoční rovnice jsem se stala v květnu 2015. Mám za sebou již několik desítek spokojených klientů, se kterými jsm...Objednání lekce s koučem
Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.