Potíže s usínáním a se spánkemPotíže s usínáním a se spánkem

Dotaz čtenáře 09 červen 000 07:08

Děkuji mockrát za vaše stránky , které jsem dnes objevila.Doposud jsem prožila moc, a vše jsem zvládla . jenom jednu věc doposud jsem nezvládla usnout bez prášku . Jestli je možné prosím o informaci co mám v sobě řešit čím to napravit .děkuji úpřimně z celého srdce Magdaléna

Hana Šrámková 12 červen 000 10:42

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Pěkný den, milá Magdaléno, těší mě, že se Vám naše stránky líbí a metoda Emočních rovnic je pro Vás přínosná. Zřejmě se zajímáte o osobní rozvoj a díky tomu se Vám podařilo zvládnout i těžší období Vašeho života.

Co Vás ještě trápí je spánek.  Bohužel neexistuje jednotný návod, který problém v sobě řešit v připadě nespavosti. I když je nespavost v současné společnosti častým problémem a mnoho lidí trápí, u každého může mít trochu jinou příčinu.

Je třeba se zaměřit na Vaší celkovou životní spokojenost, a to v oblasti vztahů, práce, financí a zdraví. Museli-bychom zjistit, co za myšlenky Vám Váš mozek posílá, že Vám nedají spát a s nimi postupně pracovat. Které negativní emoční vzorce mají za následek, že se Vám vkrádají nepříjemné myšlenky před spaním do Vaší mysli, nebo Vám mozek, i když je čas zklidnění a spánku udržuje aktivní vědomí „ přežvykováním“ běžných denní situaci.

Ze zkušeností svých klientů i své vlastní vím,  že pokud člověk ve svém životě odstraní negativní vzorce z kvadrantu vztahů, práce, financí, začne se jeho zdravotní stránka, včetně kvality spánku velice rychle zlepšovat.

Pokud bych Vám mohla být nápomocna při řešení nespavosti, ráda se Vám budu věnovat https://ales-kalina.cz/koucove/hana-sramkova/

Přeji Vám krásné dny

S úctou

Hana Šrámková

Odpovídá kouč:

Hana Šrámková
K metodě Emočních rovnic Aleše Kaliny mě v roce 2008 nasměrovala moje životní situace. Přestože jsem osobním rozvojem žila a pracov...Objednání lekce s koučem