Bojím se, že trpím schizofreniíBojím se, že trpím schizofrenií

Dotaz čtenáře 07 říjen 000 04:10

Dobrý deň. Asi rok mávam úzkosť, najprv som si myslel, že idem odpadnúť, ale po chvíľke to prešlo no tak som začal hľadať príznaky na internete a na tu úzkosť to sedi aj na panicku poruchu, stačí keď je vonku zamračené mávam také nepríjemné nove pocity, blbý pocit v bruchu....ale mám taký problém, že som sa veľmi zľakol že mám schzofreniu, keď som o Tom ochorení čítal tak mám esce väčší strach, nahováram si to a následne mám úzkosť a takto s tým bojujem s mojou myslou, že áno mám to a nie nemám to....čítal som aj to že dotyčný so schizou ani nevie, že je chorý. Bol by som vďačný za každú odpoveď. Vďaka.

Hana Šrámková 15 říjen 000 09:43

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Pěkný den, milý tazateli, děkuji za Vaši důvěru. Píšete, že se asi rok potýkáte s úzkostmi. Máte podezření, že to jsou panické ataky a velmi se bojíte, což Vás přivádí do právě zmíněných úzkostí, že trpíte schizofrenií.

K tomu, abych Vám mohla pomoci bych potřebovala znát více informací a nejlépe Váš příběh. Píšete, že úzkosti začaly zhruba před rokem. Co se v tu dobu ve Vašem životě dělo, že jste začal pociťovat úzkosti? Co jste v tu dobu prožíval ve vztazích, práci, financích? Vaše podvědomí Vám posílá do vědomí pocity strachu a ohožení. 

To jak se cítíte, co prožíváte ve svém životě je závislé na programech, které se ukrývají huboko ve Vašem podvědomí. Každý z nás si neseme ze svých původních rodin vzorce chování, ale také křivdy, zranění, ublížení, které jsme prožívali nebo mohli prožívat už jako velmi malí a které se nám vryly hluboko do našeho podvědomí. Často jsou tyto zranění hluboko zamčené ve skrytých komnatách, ale bohužel se nám propisují do každodenního života. Je možné, že Vámi zmíněná panická ataka a úzkosti jsou jen důsledkem některé z Vašich zatím pouze pootevřených komnat a bylo by potřeba celou komnatu vyčistit. Jak se to dělá? Je nutné výše zmíněné destruktivní programy v podvědomí najít a trvale je odstranit, nebo změnit.

Pracujeme s Metodou Emočních rovnic a máme velice dobré výsledky při odstranění úzkostí, deprese a panických atak. Bylo by dobré Vaši situaci v klidu a důkladně probrat a nastínit pro Vás řešení. S Vaší úzkostí a kompletním životním restartem Vám mohu pomoci. Na konzultaci se ke mě můžete objednat zde: https://ales-kalina.cz/koucove/hana-sramkova/

S úctou

Hana Šrámková

Odpovídá kouč:

Hana Šrámková
K metodě Emočních rovnic Aleše Kaliny mě v roce 2008 nasměrovala moje životní situace. Přestože jsem osobním rozvojem žila a pracov...Objednání lekce s koučem