Jsem v depresích před maturitouJsem v depresích před maturitou

Dotaz čtenáře 09 říjen 000 06:31

Dobrý den. Jsem v depresích před maturitou a všechny věci, které mě dělali šťastnou najednou jakoby odešli z mého života. Nic mě nebaví, na nic se netesim a nedokážu se vůbec na nic soustředit. Zkratka jsem psychicky dost na dne. Potřebuju se dostat zpátky na nohy, ale nevím jak?

Ing. Eva Straková 17 říjen 000 05:48

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Vážená pisatelko, čeká Vás maturita a Vy se nedokážete na nic soustředit, jste psychicky na dně. Ráda by jste se dostala zpátky na nohy, ale nevíte, jak.

Ne nadarmo se říká maturitě "zkouška dospělosti".  Předmaturitní období je plné úkolů, termínů, co a do kdy mají studenti stihnout a taky obdobím, po kterém studenti opustí školu a jdou tzv. do života.

Váš psychický stav může mít mnoho příčin, ale má společného jmenovatele a tím je STRACH. Čeho se bojíte? Že se nestihnete dostatečně připravit ? Že ani když budete připravená, tak zkoušku nedáte ? Anebo je důvodem to že se bojíte budoucnosti?

Strach je emoce, která svazuje, brzdí, odčerpává síly i radost ze života. Přitom strach je jenom "výplodem" našeho podvědomí a je možné ho identifikovat ve formě Vašich vnitřních nastavení. Když má člověk strach, pokaždé se jedná vlastně o to, že v něčem si nevěří, tj. že má NEDOSTATEK SEBEVĚDOMÍ. Vím, že Vy potřebujete tzv. rychlou pomoc, aby jste zbytečně neztrácela čas a znovu se postavila na nohy, jak píšete.

Potřebovala bych od Vás více informací, abych Vám mohla účinně poradit. S přesněji popsaných strachem se můžeme společně pustit do boje a věřte mi, na každý strach existuje "protilátka", která se nachází v každém z nás. Jako bonus Vám ještě nabízím hodinový pohovor zdarma v mé pražské kanceláři, anebo přes Skype. Napište mi, obratem se Vám ozvu a domluvíme se.

S pozdravem

Ing. Eva Straková
Certifikovaný kouč Emočních rovnic a osobního růstu

Odpovídá kouč:

Ing. Eva Straková
Každý z nás má svůj životní film. Zkuste si představit, že sedíte v kině a před vámi se promítají všechny ty roky, které už mát...Objednání lekce s koučem
Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.