Strach, panické ataky, depreseStrach, panické ataky, deprese

Dotaz čtenáře 20 říjen 000 08:20

Hezky večer,mam panicke ataky,deprese ktere me omezuji v zivote.Mam v sobě hrozné strachy o me blízké a o sebe,pak jeste ze samoty.nevím jak z toho ven.prosím o radu.dekuji

Ing. Luďka Ježová 23 říjen 000 09:31

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Dobrý den, děkujeme za důvěru.

Prosím neberte panické ataky a deprese jako nějaký trest. Berte je jako volání o pomoc Vaší duše, Vašeho vnitřního já, nebo jak tomu můžeme říkat. Je to volání: “Změň to! “, “Změň se!”, “ Mysli víc na sebe!”, “Dávej si víc pozornosti!” …..

Panické ataky a deprese se nikdy neobjeví náhodou. Žádný takový bacil nelétá v povětří, že bychom jej snad náhodou spolkli. Důvodem je několikaleté potlačování sama sebe, odsouvání se na vedlejší kolej, plná hlava myšlenek na to, co všechno by se mohlo blízkým stát a co všechno by se vůbec mohlo stát. Dalším důvodem je pesimistický pohled na vše kolem mne i na mne samotného/samotnou a nedostatečná sebehodnota. A tak pořád dokola a dlouhodobě.

Mozek si pak již neví rady a buď přepíná do hysterického alarmu = > panické ataky. Nebo v podstatě vypíná, protože už nemůže, nemá energii = > deprese.

Příčiny takového nastavení jsou v dětství.

Ptáte se, jak z toho ven.

Na potíže, které prožíváte, se v koučinku specializuji.

Stoprocentně a všemi deseti Vám doporučuji koučink! Vím totiž podle svých klientů, jak jim koučink s těmito obtížemi pomáhá, jak deprese, ataky a úzkosti ustupují.

Z tohoto důvodu Vás PROSÍM (ano, vím, proč to říkám), dejte si šanci a koučink si alespoň vyzkoušejte. Napište mi nebo zavolejte, řeknu Vám bližší podrobnosti a i typy na “první pomoc” v případě ataků.

Zatím s pozdravem

Luďka Ježová, certifikovaný senior kouč Emočních rovnic

Odpovídá kouč:

Ing. Luďka Ježová
Dnešní dost šílená doba klade na nás všechny opravdu vysoké nároky, a tak se každý z nás může dostat do situace,...Objednání lekce s koučem
Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.