Nevím, kde si stěžovat.Nevím, kde si stěžovat.

Dotaz čtenáře 26 říjen 000 01:06

Vedoucí nám upisuje hodiny kulí tomu že oblastní manažer mu nadává že jsme v červených číslech v hodináči. Co s tím a kde si stěžovat nebo jak to řešit.

Hana Šrámková 09 listopad 000 10:33

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Pěkný den, váš dotaz je velmi stručný a nejsem si jistá, zda Vám budu schopná nabídnout pro Vás uspokojující odpověď.

Neznám firmu kde pracujete ani její firemní hierarchii, podmínky a pravidla této firmy, pro kterou jste se svobodně rozhodla pracovat. Neznám tedy odpověď u koho si můžete stěžovat, pokud cítíte, že se Vám v zaměstnání děje křivda a bezpráví. Řešení, které vídím pro Vás jako možné je si a všem s Vašimi nadřízenými promluvit, vše si vyříkat a domluvit se tak, aby obě strany byly spokojené. Pokud takovou možnost otevřené komunikace nevidíte, tak si uvědomte, že jste svobodný člověk, který si sám rozhoduje o tom jak se bude práci cítit a máte možnost pro Vás nevyhovující práci opustit a najít si takovou práci, kde nebudete pocity křivdy zažívat. 

S úctou

Hana Šrámková

Odpovídá kouč:

Hana Šrámková
Více než 15 let jsem se spolupodílela na budování firmy, kdy byla moje role převážně v oblasti lidských zdrojů, budování vztahů na...Objednání lekce s koučem
Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.