Panické ataky - chci s tím začít něco dělat !Panické ataky - chci s tím začít něco dělat !

Dotaz čtenáře 25 únor 000 01:20

Dobrý den, už par let trpím na panicke ataky, psychiatr mi napsal antidepresiva, která docela pomohla, nicméně ty stavy se i přesto obcas vrátí a já už takhle nechci žít, nemůžu nikam jet apod.. musím jist i léky na spaní, protože jinak neusnu a štve mě, ze musím brát spoustu léku, je mi 31 let. Dále jsem hrozné nespokojena v současné práci, kde mě vedoucí terorizuje a kolektiv je špatný, chci se zeptat, co by se s tím vším dalo dělat, jak přibližně dlouho by to trvalo a kolik peněz by to stalo ? Jsem ochotna se vším začít něco dělat, Mockrát dekuji za odpověď

Ing. Luďka Ježová 18 březen 000 04:35

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Dobrý den, výborně, výborně, výborně. Dávám výborně tomu, že s tím chcete začít něco dělat! Že nechcete takto dál žít. Že chcete od života víc. Že se nechcete nechat dál ataky omezovat. Že nechcete dál brát spoustu léků.

Antidepresiva pomáhají přežít, pomáhají jakž takž fungovat a v tom případě je dobře, že jsou k dispozici. Ale jedno nezmůžou a to je vyřešit příčinu problémů.

 

Na klienty s panickou poruchou a úzkostmi se specializuji a tak vím, že metoda Emoční rovnice funguje i na tyto potíže.

 

Zcela určitě Vašim stavům to, jak se cítíte v práci, nepomáhá. 

 

Čím dříve začnete systematicky s metodou Emoční rovnice pracovat, tím dříve budete pozorovat výsledky. A nemyslete si, že metoda funguje jako zázračná pilulka, kterou spolknete a je po problému. To neumí. 

 

Je třeba zjistit, kdy a jak problém vznikl a jaká nastavení, která Vám škodí, nosíte ve své hlavě. Samotná metoda je velice jednoduchá, ale je třeba ji pochopit a naučit se jí používat.

 

Je těžké odhadnout, kolik by bylo třeba koučinkových sezení, protože je to naprosto individuální.

 

Budu moc ráda, když mi znovu napíšete a já Vám budu moct více do detailu popsat, jaké jsou různé možnosti.

 

S pozdravem

 

 

Luďka Ježová, certifikovaný senior kouč Emočních rovnic

Odpovídá kouč:

Ing. Luďka Ježová
Dnešní dost šílená doba klade na nás všechny opravdu vysoké nároky, a tak se každý z nás může dostat do situace,...Objednání lekce s koučem
Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.