Už nemám motivaciUž nemám motivaci

Dotaz čtenáře 25 květen 000 02:44

Dobry den, je mi 36,jiz 2,5 roku na antidepresivech, intenzivni terapie po hospitaluzaci, stale! silne psychosomaticke projevy, zachvaty uzkosti a paniky. Sexualni zneuzivani v dectvi,sikana, vychova uzkostna vedena jen na vykon. ID 1.stupne od 2019, puluvazek nezvladam ted na neplacenem volnu. I kdyz na sobe pracuji tak kazdy mesic zvracim a ztratila jsem uz chut zit...i pres snahu a boj to jde tak pomalu ze uz neni motivace..jak dal?

Ing. Luďka Ježová 02 srpen 000 01:32

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Dobrý den, je mi to moc líto. 

Jako největší problém ale nevidím problémy, o kterých píšete, ale ztrátu motivace. Když je motivace, jde všechno. Když není motivace, nejde nic. Znám to. A je pravda, že na Vašem místě by už měl motivaci málokdo.

S dětstvím, které popisujete, se není čemu divit. To muselo v podstatě zákonitě vyústit v tyto velké problémy.

Metoda Emočních rovnic funguje i na tyto problémy. Vím to, protože se na klienty s úzkostmi, atakami a depresemi specializuji. 

Ale i roli kouče považuji za velmi důležitou. Kouč Vás nejen metodu učí, ale zároveň se při koučinku jde po příčinách těchto stavů a jejich zpracování. Kouč tedy zároveň působí jako terapeut, průvodce životem, životní změnou a hlavně je tu pro Vás jako motivátor a nakopávač, když Vás zase podvědomí stahuje dolů a ztrácíte zmiňovanou motivaci.

Chápu velmi dobře, že koučink je drahý a bohužel na něj stále nepřispívají zdravotní pojišťovny, v každém případě ale velmi doporučuji si ho alespoň vyzkoušet.

Nemohu Vám nabídnout žádný zázrak ani žádnou zázračnou pilulku. Mohu Vám nabídnout jen možnost systematické práce na programech, které se uhnízdily ve Vašem mozku během dětství. Právě tyto programy Vám ničí Váš život a je třeba je změnit.

Mohu Vám nabídnout jednotlivé kapičky pozvolných úspěchů, které se jednou slijí v řeku spokojeného pocitu ze života.

Pokud byste měla zájem o detailnějš informace, napište mi.

Věřte, že Vaše karta se může obrátit.

Luďka Ježová, certifikovaný senior kouč Emočních rovnic

Odpovídá kouč:

Ing. Luďka Ježová
Dnešní dost šílená doba klade na nás všechny opravdu vysoké nároky, a tak se každý z nás může dostat do situace,...Objednání lekce s koučem
Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.