Smysl života - kdo jsem a  co chci ?Smysl života - kdo jsem a co chci ?

Dotaz čtenáře 10 červenec 000 09:17

Už velice dlouho hledám smysl života,kdo jsem,co chci!!Vyhořel jsem ve všech oblastí života,jako je práce,rodina,vztahy,finance!Je mi 41let,nemám přatele,rodinu,jsem bezdětný,dělám práci která mě nějaký,přežívám z výplata so výplata,kdybych nenašel do práce,tak bych byl jen doma a nikam nechodil,nerad mluvím s lidma,nemám si s nima co říct,už jsem se 3krát pokusil o sebevraždu,a ani tohle nedokážu,nic neumím,jsem strašně hloupí!nemám sílu a nevím co s tím,každý den je to pro mě zničující boj!prosím můžete mi poradit?děkuju

Ing. Petr Horký 22 červenec 000 11:35

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Nalezení smyslu a radosti ze života = kdo jsem a co chci ?

Dobrý den Jiří, 

nejste jediný , kdo se zamýšlí nad tím , proč tady na tomto světě jsme ?  Lidé hledají důvody a smysl celého svého bytí. Lidé chtějí mít naplněný a radostný život každý den. Nicméně pro každého z nás to znamená něco jiného ? Každý máme jiné "nastavení" radosti a štěstí a tím i co pro nás znamená "naplněný smysluplný život! Každý jsme byli jinak vychováváni a od našich rodičů a okolních autorit jsme zdědili své hodnoty a vzorce chování, kterými se řídíme (pokud na nich nezačneme sami pracovat) celý život.

Dobrá zpráva pro Vás je , že nikdy není pozdě začit !!!  Začít si uvědomovat , kde máte ty svoje bloky bránící Vám k šťastnějšímu životu, strachy se otevřít více lidem a proč máte občasnou "touhu" po sebevraždě. Všechny odpovědi na tyto Vaše otázky leží ve Vašem podvědomí a pokud nechcete žít pořád stejně, je nutné se na to zblízka podívat a nejlépe společně vytáhnout tyto negativní záležitosti a začít s nimi společně pracovat tak, abyste konečně se mohl ze svého života radovat.

Pokud máte zájem o pomoc prostřednictvím koučinku, ozvěte se mi. Moc rád Vám pomohu.

S pozdravem 

Petr Horky

Odpovídá kouč:

Ing. Petr Horký
Nedovolte dnešnímu světu, vlastním strachům, nefunkčním vztahům a nenaplněným očekáváním kazit váš život! Nežijte minulostí a ani...Objednání lekce s koučem
Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.