Bortí se mi vztahBortí se mi vztah

Dotaz čtenáře 17 červenec 000 11:31

Moc děkuji za email. S Vaší odpovědí souhlasím. Určitě máte spoustu zkušeností, a tak znáte vztahové chyby, atd. Pomohlo by mně se takhle občas svěřit. Mám pocit, že bych potřebovala občas v životě radu, ale není kdo by mně jí dal. Moji rodiče měli celý život nefunkční vztah plný hádek. Moji oba sourozenci jsou rozvedení. Já ze strachu z toho jsem se ani nevdala .-) S mužem že nejsme manželé to nijak extra neřešíme... Jsme si hodně podobní, ale stejně tak i obráceně... Jen vysvětlení, že tady se mně moc rady nedostane... Máte pravdu, že hodne náš vztah kazí finannčí stránka, kterou jsem od začátku řešit chtěla, ovšem dostávalo se mně mlčení. Taky jsem jednou dostala odpověď. Jsou to moje peníze, já jsem si je vydělal.... To jsem odpvěděla, tak proč jsi nezůstal sám a základás si rodinu. Přál sis 2děti...Už zbývá málo znaků. Ve zkrátce, na dovolené jsme byli a byla úžasná, spokojenost. Neplatila jsem jí. Teď je to mezi námi OK. Ovšem na jak dlouho.... Jsme oba náladoví. DĚKUJI! Markéta

Ing. Luďka Ježová 27 červenec 000 03:10

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Dobrý den, Markéto, je právě problém, že Váš mozek se v dětství nemohl naučit, jak vypadá hezký vztah mezi mužem a ženou. Pokud se naučil, že normální jsou hádky, tak je to takhle i někde vepsáno do Vašeho podvědomí a tak se Vám to děje i ve skutečném životě.

Dá se to změnit, ale na tom je třeba pracovat.

Nenechte se uchlácholit krásnou dovolenou (i když je fajn, že se povedla), samo od sebe se nic nezmění a nevyřeší. 

Jak jsem Vám už psala, je třeba mluvit a mluvit otevřeně a pravdivě, volit ta pravá slova bez mlžící omáčky. Nebát se jít do pravdivého konfliktu. A na tu diskusi se předem připravit - oba.

Držím palce a jsem kdyžtak na příjmu. :-)

Luďka Ježová, certifikovaný senior kouč Emočních rovnic

Odpovídá kouč:

Ing. Luďka Ježová
Dnešní dost šílená doba klade na nás všechny opravdu vysoké nároky, a tak se každý z nás může dostat do situace,...Objednání lekce s koučem
Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.