Nevím kudy kamNevím kudy kam

Dotaz čtenáře 22 červenec 000 07:23

Dobrý den, je mi 26 let a nevím jak se posunout dále. Již několik let lítám ze vztahu do vztahu. Průměrně mi vztah vydrží dva roky. Když jsem sama, sem celkem šťastná, jen mi chybí někdo, kdo by semnou sdílel radost atd. Jenže, když si najdu partnera, jako bych postupně ztrácela sebevědomí, jistotu a radost. S novým partnerem většinou přichází stěhování a nová práce. a takhle je to pořád dokola. Už sem z toho unavená. Většina lidí říká, že mám prostě smůlu na chlapy. Problém samozřejmě odhalím až později - každý partner měl jiný problém (dluhy, problémy se zákonem, drogy, nevěra). Vztah se snažím udržet, ale když je to neúnosné tak odejdu. Jakoby všichni ti chlapy zkoušeli co vydržím a pak prosí ať se vrátím. Můj poslední přítel, byl hodný, slušný, vydělával. Jenže se z něj nakonec vyklubal mamánek a nervák. Co dělám špatně? proč přitahuju špatný partnery? Momentálně ani vztah nechci, protože se bojím co by zase přišlo. Jsem z toho už unavená. Nikča

Hana Šrámková 12 srpen 000 06:01

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Pěkný den, Nikčo, není to o tom, že děláte něco špatně, ale o tom, jak je nastavené vaše podvědomí, vaše hlava.

Že si do života přitahujete partnery s problémy a že jsou pro vás takoví muži přitažliví znamená, že je to pro váš mozek známá situace. Máte ve své hlavě nastavené programy, díky kterým si takové partnery do života přitahujete.  Jak se tam programy dostaly? Vzpoměntě si, kdo Vám bral v dětství radost, jistotu, kdo srážel vaše sebevědomí? Komu jste se neustále musela přizpůsovovat?
Zavzpomínejte, co jste viděla, slyšela a cítila ve vztahu rodičů a jak se chovali k rodiče k vám.  Zde naleznete odpovědi, proč se vám tyto situace dějí stále dokola.

Věřím, že už jste z toho unavená, a proto, aby se situace již příště neopakovala, je třeba destruktivní programy podvědomí najít a změnit. Pochopit a najít mezi dětsvím a současným stavem souvislosti.  

Zapracujte na sobě na své sebehodnotě, změńte sebe. Váš partner je odrazem vaší hodnoty, sebeúcty a lásky sama k sobě. Tak jak se chováte sama k sobě, tak se k vám chová i vaše okolí.
Pokud se chcete dozvědět více o Emočních rovnicích a pochopit proč prožíváte to co prožíváte, podívat se na své škodlivé nastavení z dětství a změnit jej, neváhejte mě kontaktovat zde: https://ales-kalina.cz/koucove/hana-sramkova

S úctou

Hana Šrámková

Odpovídá kouč:

Hana Šrámková
Více než 15 let jsem se spolupodílela na budování firmy, kdy byla moje role převážně v oblasti lidských zdrojů, budování vztahů na...Objednání lekce s koučem
Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.