Odchod dětí, ztráta partnera a práceOdchod dětí, ztráta partnera a práce

Dotaz čtenáře 25 červenec 000 11:07

Zdravim Vas Citim sa stratena,neviem sa najst,neviem,co so sebou Inak vesela,bezorostredna, spoločenská..len..bola som velmi viazana na deti..ich odchodom a umrtim partnera a mom.i stratou prace,sa citim stratena, zrútil sa mi svet a som akosi mimo a neviem,co so sebou..je to pre mna zly pocit... ,neviem čo začať,kam ist,kde nájsť pracu.. Viem, že pisem same negativa,ale v suc.to tak citim. Krásne ďakujem za odpoved ..D.

Mgr. Žana Mahďáková 31 červenec 000 08:57

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Zdravím, chápu váš pocit, že se cítíte ztracená a nevíte co ze sebou.

Stále jste někde hluboko uvnitř veselá a společenská. Chápu, že se vám zhroutil svět, protože jste byla velmi vázána na děti. To co vnímáte jako zřícení je začátkem něčeho nového. Začněte tím, že večer před spaním najdete 3 věci, za které jste vděčná a poděkujte. Ráno, než vstanete z postele si řeknete 1 věc, na kterou se těšíte. Nastavte si denní činnosti, které budete pravidelně opakovat vždy ve stejný čas a do toho dne si vložte tu věc, na kterou se těšíte. Následně se můžeme pustit na cestu, kde vám můžu pomoci se vrátit zpátky k sobě samé.
Mějte se hezky s úctou
Mgr. Žana Mahďáková, kouč

Odpovídá kouč:

Mgr. Žana Mahďáková
„Změnou, kterou hledáme ve světě, se musíme stát my sami.“ Mahátma Gándhí Každý z nás v životě zažil situaci, kdy si řekl: Má...Objednání lekce s koučem
Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.