Gay vztahGay vztah

Dotaz čtenáře 26 červenec 000 09:48

Zdravím já a můj přítel Jsme spolu skoro tři roky já jsem Aleš a přítel Míša. Já Jsem svého přítele podvedl a pak jeste napadl a přesto chce přítel čas aby si to rozhodnul a promýšlel já Jsem to udělal jen proto že mi přítel nedával to co bych chtěl několikrát Jsem mu o tom problémů říkal a chtěl ho řešit ale přítel né v tom co jsem udělal není nic nebyly v tom žádné city domů Jsem se vracel s vicitkami a moc mně to mrzí a moc si to vše vyčítám a dokonce Jsem se chtěl i zabít a ukončit tak život ale nedokazal jsem to děkuji za nějakou odpověď Aleš

Ing. Luďka Ježová 05 srpen 000 08:44

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Dobrý den, Aleši, díky za upřímnost. Z toho, co píšete je vidět, jak moc Vás to trápí, jak jste nešťastný.

Nic si nevyčítejte, to je stejně k ničemu. A hlavně zahoďte všechny myšlenky na ukončení života.

Je z toho vidět, jak málo se máte rád, že nemáte sám sebe na prvním místě. To je špatně! Na tom by chtělo opravdu nutně zapracovat! 

Dokud Vy sám sebe nebudete mít na prvním místě, tak ani pro přítele nebudete ten nejdůležitější. A v tomto nebo v nějakém budoucím vztahu se Vám to bude patrně opakovat. Opravdu velmi velmi doporučuji uvažovat o koučinku, kde si uvědomíte svoji hodnotu a začnete pracovat na sebeúctě. Podle toho se promění chování okolí k Vám.

Pak se Vám nebude stávat, že přítel nebude chtít řešit to, co Vás ve vztahu trápí a budete si vzájemně dávat to, co oba od vztahu očekáváte. Nebudete to pak muset "řešit" nevěrou apod. Napište mi, když budete mít nějaké otázky. Postavte se za sebe.

S pozdravy

Luďka Ježová, certifikovaný senior kouč 

Odpovídá kouč:

Ing. Luďka Ježová
Dnešní dost šílená doba klade na nás všechny opravdu vysoké nároky, a tak se každý z nás může dostat do situace,...Objednání lekce s koučem
Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.