Závislost na partnerceZávislost na partnerce

Dotaz čtenáře 06 srpen 000 10:23

Dobrý den, jsem ženatý a jsem hrozně zavyslej na své manželce a chci s ní být pořád. Az jsem ji svojí láskou svazal a sama priznala, že je toho moc.

Hana Šrámková 15 srpen 000 05:08

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Dobrý den, děkuji za vaši sebereflexi, dál jste si dobrou zpětnou vazbu. Nepostřehla jsem dotaz, na co se ptáte?

Nicméně Vaše závislost na partnerce souvisí s vaším vztahem sám k sobě, s vaší sebehodnotou, sebeláskou, sebevědomím. Aby jste se zbavil závislosti na partnerce, musíte na vztahu k sobě začít intenzivně pracovat.

Jaký vztah sám k sobě máte, jaké přesvědčení o sobě si nesete ve své hlavě, na to je třeba se podívat již do útlého dětství. Je třeba se podívat na vaše prožitky s rodiči a dalšími blízkými od kterých jste čerpal svoje nastavení a programy. Zeptejte se sám sebe, co jste se naučil doma o lásce a vztazích? Proč se bojíte opuštění, odmítnutí? Proč máte strach o lásku?

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak váš prožitky z dětství ovlivńiliy ve vašem životě a v situacích které prožíváte, pokud se svou závislostí na partnerce chcete jednou pro vždy skoncovat, objednejte se ke mě na konzultaci zde: https://ales-kalina.cz/koucove/hana-sramkova/

S úctou

Hana Šrámková

Odpovídá kouč:

Hana Šrámková
Více než 15 let jsem se spolupodílela na budování firmy, kdy byla moje role převážně v oblasti lidských zdrojů, budování vztahů na...Objednání lekce s koučem
Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.