Finance jako nemocFinance jako nemoc

Dotaz čtenáře 28 listopad 000 12:24

Dobrý den, zda dovolíte otázku, řekl bych, že už snad celý život bojuji s otázkou financí a řekl bych, že jsem na ně tak nějak fixovaný, i když nerad :/ Peníze mám, nemám se špatně, jen pořád vymýšlím, kde vydělat více, hledám práce s většími výdělky, neutrácím je, i když bych mohl občas si něco koupit, ale neudělám to. Je možné, že si něco táhnu z dětství, od rodičů, ale neměli jsme se nikdy špatně, jako normální lidé. I moji přátelé blízcí mají velmi dobře placené práce, jen já se pořád někde plácám. Věřím, že kdybych ten blok někde v sobě našel a smazal, mohl bych se mít moc dobře. Celkově chci, abychom se měli dobře, budoucí má rodina a proto stále hledám, šetřím, apod. Ale celkově ta fixace na finance mě strašně dusí, ale proč, na to nemohu přijít :/ Co se dívám kolem sebe, tak ostatní to tak nemají, ale já...já se tím strašně trápím. Není prosím na to nějaká myšlenka/rada, jak z toho ven? Já už opravdu nevím. Moc děkuji. S přátelským pozdravem Honza

Hana Šrámková 29 květen 000 11:25

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Pěkný den, Honzo, děkuji za velmi přínosný dotaz. Honzo, dobré uvědomění, že problém bude zakopán někde v dětství, je to tak. Váš mozek obsahuje rodovou databanku programů a přesvědčení, které máte uloženou ve svém podvědomí.

Na základě těchto programů vašich předků a prožitků z vašeho dětství s rodiči, kdy se váš mozek programoval, si vytváříte svoji realitu. Uložené programy vašeho rodu jen podvědomě opakujete. Na základě nich se rozhodujete, a to ve všech oblastech vašeho života. Na základě těchto programů si vybíráte práci, hospodaříte s pěnězi, vybíráte si partnerku a máte přesvědčení o sobě samém,  aj. 

Je třeba najít a rozklíčovat destruktivní programy podvědomí, které vám brání mít na svém jevisti života to co chcete. Museli bychom jít do dětství. Podívat se na to, jak to měli s pěnězi rodiče, jaký byl jejich přistup k práci, co se dělo ohledně financí ve vašem rodě.

Když čtu váš dotaz, hned mi tam jdou první destruktivní programy /emoční rovnice/, “o pěníze mohu přijít, peněz je málo, vydělat peníze je těžké, pro peníze musím dřít víc než druzí, peníze mohou snadno dojít” aj.

Pokud se chcete jednou pro vždy těchto destruktivních programů a přesvědčení zabvit, začněte pracovat na sobě a svoje podvědomí začněte od těchto programů čistit. Případně se objednejte ke mě na konzultaci a já vás celou změnou provedu.

S ůctou

Hana Šrámková

certifikovaný kouč

Odpovídá kouč:

Hana Šrámková
K metodě Emočních rovnic Aleše Kaliny mě v roce 2008 nasměrovala moje životní situace. Přestože jsem osobním rozvojem žila a pracov...Objednání lekce s koučem