Úzkostné stavyÚzkostné stavy

Dotaz čtenáře 13 leden 000 10:36

Dobry vecer,som po operacii vrodeneho defektu predsienoveho septa a plastike chlopne,mam dve male deti ,po troch mesiacoch od operacie sa mi rozvinuli uzkostne stavy ktore maju telesny prejav v zmysle zavratov,paralyzuje ma to v beznom zivote nedokazem riady doumyvat ci sa vklude hrat s detmi..nieto ist niekam sama pesi ci do obchodu,neustale ma prenasleduje strach ze odpadnem a zomriem..co s tym prosim poradte..

Hana Šrámková 23 leden 000 12:06

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Mohlo by se jednat o panické ataky, kdy váš mozek na základě uložených negativních programů podvědomí vyhodnocuje běžné situace jako stav nebezpečí, přílišné ztráty energie, či jako domělou ochranu před smrtí.

Tímto stavem Vás mozek paralyzuje, chybně varuje a chrání. Tyto rekce jsou pouze kalkul, ve skutečnosti chybný propočet vašeho mozku.

Píšete, že se u vás jedná o vrozenou srdeční vadu. Je tedy velmi pravděpodobné, že jste zažívala již od dětství strachy a obavy o své zdraví. Jistě se o vás báli i vaší blízcí a váš zdravotní stav byl předmětem rodinných debat a lékařských vyjádření a z toho plynoucích emočních prožitků vás i vaší rodiny. Zápisy z toho co jste viděla, slyšela, cítila jste si zapsala hluboko do svého podvědomí a váš mozek s těmito programy neustále kalkuluje, aniž byste to byla schopna na vědomé úrovni zachytit.

Bylo by dobré začít tyto chybné programy vašeho podvědomí hledat a postupně čistit, nahrazovat jinými, pro vás prospěšnými programy. Postupně, po nalezení a vyčistění chybných programů, přeprogramování podvědomí, dojde i k odtsranění vami popsaných nepříjemných psych. stavů a potíží. 

S výše uvedeným vám mohu pomoci, můžete se objednat na konzultaci zde:https://ales-kalina.cz/koucove/hana-sramkova/

S úctou

Hana Šrámková

certifikovaný kouč

Odpovídá kouč:

Hana Šrámková
K metodě Emočních rovnic Aleše Kaliny mě v roce 2008 nasměrovala moje životní situace. Přestože jsem osobním rozvojem žila a pracov...Objednání lekce s koučem