Najít cestu nebývá vždy snadnéNajít cestu nebývá vždy snadné

Dotaz čtenáře 27 květen 000 07:07

Dobry den. Ani neviem ako zacat. budem pisat heslovite. Som muz, 43, rokov. Mavam silne depresie, uz v minulosti som mal, vlastne cely zivot, pred 5. rokmi som asi rok bral citalopram, teraz beriem escitalopram asi pol roka. Mam partnersky problem. priatelku mam z ciech (44 rokov) a ja zijem na slovensku. Spolu sme od konca roka 2017. No problem zacal nastavat asi pred rokom, kedy sa zacala velmi menit, zostala akoby tvrda a chladna. Ja som romanticky a citlivy muz. Tazko sa to popisuje. Obidvaja denne meditujeme v meditacnej skupine online cez internet. Zaoberame sa ezoterikou komplexne a aj reiki. Vyrastal som vo velmi zlych podmienkach, co si pamatam, rodicia sa stale hadali, bili , a to bolo kazdy den v roku. Mal som z toho traumy, Navyse som nikdy necitil akoby lasku. Cely zivot som mal z niecoho strach, panicke ataky, sociofobiu. Ked som zacal meditovat pred 5. rokmi, upravilo sa mi to. Pisem dost zmetocne pod vplyvom emocii, je tu malo priestoru, uz som vycerpal 1000 znakov.

Ing. Martin Vít, MBA 29 květen 000 07:58

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Dobrý den, děkuji za důvěru, se kterou jste se obrátil na naší poradnu. Život vám naložil hned od začátku pěknou porci starostí. Míváte silné deprese po celý život, vyrůstal jste ve špatných podmínkách, rodiče se stále hádali, nikdy jste necítil příliš lásku, míval jste z něčeho strach, panické ataky, sociofobii, do toho problémy s partnerkou.... Není divu, že je toho na Vás moc a cítíte se bezradně. Je skvělé, že jste určitou pomoc a úlevu nalezl v ezoterice, a že

Vám meditace pomohly určitou část potíží odstranit.

Jak sám však správně cítíte, ano tohle všechno nestačí k tomu, abyste se mohl cítit lépe a mohl prožívat šťastný život.

Ptal jste se Vaší partnerky, proč změnila svůj přístup k Vám a ochladla? Co bezprostředně jejímu ochladnutí předcházelo? Co v současnosti cítíte jako palčivější problém, Vaše deprese, nebo ochladnutí partnerky?

Všechny Vaše potíže pramení z nastavení Vaší hlavy z období dětství, kdy se Vám dostalo díky okonostem, nikoliv Vaším přičiněním, hromady negativních programů, které se nyní "hlásí o slovo" a ztrpčují Vám život. Nejen život partnerský, ale i ten každodenní běžný.

Tyto programy se dají pravidelnou prací na sobě odstranit tak, aby Vám již radost ze života nadále nekazily. Metoda Emočních rovnic se takovými programy přímo zabývá a pomáhá je řešit.

Děkuji za upřesnění dotazů a těším se na Vaší odpověď.

Zdraví Martin Vít

https://ales-kalina.cz/koucove/martin-vit/

Odpovídá kouč:

Ing. Martin Vít, MBA
„Všechno na světě se ukazuje být energií, energie je základem všeho. Jestliže se naladíte na energetickou frekvenci té reali...Objednání lekce s koučem