Přítel nebo kamarádPřítel nebo kamarád

Dotaz čtenáře 06 červenec 000 02:52

Dobrý den, Jedná se o mou bývalou přítelkyni. Řeknu to od začátku. Byli jsme nejlepší kamarádi po mnoho let (asi 6). Byla to vždy ta nejuzasnejsi a nejlepší holka, kterou jsem kdy poznal. Pak jsme začali mít vztah. Všechno bylo nádherné, jezdili spolu na dovolenou, bydleli spolu a plánovali společně budoucnost. Po 2,5 letech mi řekla, že už ke mně necítí to, co by cítit asi měla. Ze uz to trvá delší dobu a že ji ten vztah prostě nenaplnuje í když ví, že jsem pro ni ten nejlepší. Oba víme, že je závislá na vztazích. Nedokáže být sama. Po dvou mesisich, co jsme byli od sebe si někoho našla. Pořád jsme byli v kontaktu. Protože jsem si neuměl představit, že bych ji neměl ve svém životě. Pořád jsme si psali a chodili ven (asi 8 měsíců). Pak jsme to přestal dávat. Chtěl jsem přerušit kontakt a prostě na ni zapomenout. Ale nejde to. Dnes je to cca 2 měsíce, co si píšeme jen když ke to nutné. Viděl jsem ji s ním a začal se klepat a nevěděl co mám dělat. Můžete mi prosím říct, co je špatně

Ing. Martin Vít, MBA 08 červenec 000 08:18

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Dobrý den, děkuji za důvěru, se kterou jste se obrátil na naší poradnu. Váš vzájemný vztah, ať už v podobě přítele, nebo v podobě kamaráda, trvá velkou řádku let. Není proto divu, že nesete váš rozchod takto obtížně, zejména když už jste plánovali společně budoucnost. Jak to Vaše přítelkyně myslela, že ji vztah nenaplňuje, když jste pro ni ten nejlepší? Vy sám jste nic "podezřelého" ve Vašem vztahu necítil, dokud se Vaše přítelkyně s Vámi nerozešla?

Myslím, že je správné, že jste omezil kontakt na minimum. Vaše přítelkyně Vám dodávala něco, co Vám nyní chybí. Něco, co si neumíte dodat sám.

Jak to myslíte, že je Vaše přítelkyně závislá na vztazích? 

Jak trávíte svůj volný čas nyní? 

Děkuji za Vaše dovyjasnění a těším se na odpověď.

Přeji krásný den.

Zdraví Martin Vít

https://ales-kalina.cz/koucove/martin-vit/

Odpovídá kouč:

Ing. Martin Vít, MBA
„Všechno na světě se ukazuje být energií, energie je základem všeho. Jestliže se naladíte na energetickou frekvenci té reali...Objednání lekce s koučem