Náhlý a nečekaný rozchodNáhlý a nečekaný rozchod

Dotaz čtenáře 29 červenec 000 12:36

Dobrý den, před 4 lety jsem rok po rozvodu poznala na seznamce svého dnes již expřítele. Byl to moc fajn chlap, taky rozvedený a jak mi řekl zklamaný po velké lásce, kvůli které se rozvedl a nakonec nedopadla. Bylo nám spolu moc fajn, bohužel ale vztah byl o vzdálenosti 90 km a naše setkání byly spíše víkendová, dovolená, výlety, prodloužené výlety, ale i být u něj a nebo u mě. V rámci rodin jsme se seznámili, vše fungovalo, asi pravda jen na té hezké fázi. Oba jsem věděli, že sestěhování momentálně nejde, možná někdy v budoucnu, ale ani jeden jsme to nepreferovali (oboum 47 let, děti dospělé). A najednou ze dne na den, přišel se slzami v očích, že to chce ukončit, že mě nedokáže zahrnout láskou, jak by chtěl a já jeho ano a nakonec, že někoho potkal a začal přemýšlet o novém vztahu. Má mě prý moc rád, je mu se mnou dobře, ale. Proč se tohle stává a bez varování?Jak je možné, že člověk takhle přepne a hned odchází? Těžko se s tím srovnávám.Měla jsem ho ráda takový,jaký byl. Díky. P.

Ing. Martin Vít, MBA 31 červenec 000 08:20

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Dobrý den, děkuji za dotaz a za důvěru, se kterou jste se obrátila na naši poradnu. Náhlé rozchody bez varování, najednou ze dne na den, zasáhnou hluboko a je pochopitelné, že se s takovým stavem těžko srovnáváte. Možná by stálo za to se na chvíli zastavit a zapřemýšlet, do jaké míry byl váš rozchod skutečně náhlý a do jaké míry ve vašem vztahu přece jen nějaké indicie byly, pouze jste si jich nevšimla, či je přehlížela. Z Vašeho vyprávění se zdá, že Váš

ex přítel ´jen tak´ nepřepnul, ale že naopak nebyl s určitými záležitostmi spokojený, tudíž si v klidu našel novou partnerku a jediné co bylo ´jen tak´, že Vám to oznámil, by´t se slzami v očích.

Jen těžko se dohadovat, co Vašemu příteli nevyhovovalo, zda-li to byla vzdálenost, nebo potkal někoho, s kým se cítil lépe, nebo zda se mu váš vztah již okoukal - to ví jenom on.

Мáte představu o jeho předchozích vztazích, jak fungovaly a jak byly dlouhé

Byly nějaké důvody, že jste si ničeho nevšimla.....

Prosím o odpověd na upřesńující dotazy a budeme poté společně přemýšlet dále.

Přeji hezký den

Martin Vít

https://ales-kalina.cz/koucove/martin-vit/

Odpovídá kouč:

Ing. Martin Vít, MBA
„Všechno na světě se ukazuje být energií, energie je základem všeho. Jestliže se naladíte na energetickou frekvenci té reali...Objednání lekce s koučem