Smysl životaSmysl života

Dotaz čtenáře 07 srpen 000 08:23

Dobrý den už delší dobu nedokážu najít smysl života, ať se snažím jak se snažím vždycky skončím doma v posteli se špatnou náladou a výčitkami sobě sama. Nelíbí se mi jak se chovám a ani jak se ostatní chovají ke mě, ale pořád to nedokážu nějak změnit a vždycky se vrátím tam kde jsem začala. Chci udělat tlustou čáru za svou minulostí a začít nový život s čistím štítem bohužel po snaze přenastavit svou mysl pozitivněji a pokusit se žít spontánně a bez nějakého pocitu viny a litování se skončím vždycky tam kde jsem začala a je to jako bych byla v nějakém začarovaném kruhu. Přijde mi že nedokážu mít nikoho ráda a všechny mé vztahy ať už přátelské nebo bližší jsou z mé strany strašně předstírané a nucené. Jako bych se bála někomu věřit nedokážu si to vysvětlit. Jak mám ze svého života odstranit lidí které v něm nechci, když bych pak na všechno byla úplně sama? Mám velký strach, že pokud celý můj život nedostane jiný směr tak už nebude mít cenu v něm zůstávat..

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Dobrý den, děkuji za důvěru, se kterou jste se obrátila na naší poradnu. Někdy se to tak přihodí, že se člověk začne točit v začarovaném kruhu a nenalézá z něj cestu ven. Potom nedokáže být spokojený sám se sebou a tím méně se svým okolím. Kdy se Vám stalo poprvé, že jste se začala bát komukoliv věřit? Co tomu předcházelo? Máte pravdu, že začít nový život s čistým štítem je velmi obtížné. Staré vzorce chování a jednání Vás táhnou zpátky. Jak se

chováte k ostatním? Jak okolí reaguje na toto Vaše chování? Jak Vám ubližují lidé, které chcete odstranit ze svého života?

Z Vašeho popisu je zřejmé, že Vás minulé zážitky poznamenaly natolik, že se Vaše hlava brání už jakékoliv další zátěži.

Emoční rovnice se tímto zabývají a s takto poznamenanou minulostí se dá pracovat. Staré vzorce a programy je nutné nahradit vzorci novými. Postupnou prací na sobě se dá výrazně zlepšit kvalita života.

Odpovězte, prosím na doplňující dotazy a následně budeme řešit, co dál.

Přeji hezký zbytek dne

Martin Vít

https://ales-kalina.cz/koucove/martin-vit/

Odpovídá kouč:

Ing. Martin Vít, MBA
„Všechno na světě se ukazuje být energií, energie je základem všeho. Jestliže se naladíte na energetickou frekvenci té reali...Objednání lekce s koučem