NevěraNevěra

Dotaz čtenáře 18 září 000 09:09

Dobrý den . Již 4 roky se snažím vyrovnat s vlastní nevěrou . Přítele jsem si v podststě \'uhnala\' já. Byla jsem a stále jsem zamilovaná a proto si nedokážu vysvětlit ,že jsem byla schopná udělat něco tak odporného . Můj přitel je o 20 let starší . Asi po roce našeho vztahu jsme procházeli menší vztahovou krizí( málo nebo žádný sex ) . Začala jsem flirtovat s muži na internetu . S jedním dokonce došlo na pár intimních doteků a polibků . Hned potom přišla studená sprcha a výčitky , které trvají dodnes. S \'milencem\' jsem vztah přerušila úplně i se všemi těmi pisálky. Máme spolu 2 letého syna , dalšího na cestě a příští rok se bereme . Čím víc se blíží období porodu a svatby , tím víc mám pocit ,že tu tíhu viny už nemůžu unést . Přítel je skvělý partner ,otec , i kamarád a vztah rozhodně rozbít nechci . Nevím , jak odpustit sama sobě. A fakt ,že jsem vlastně podvedla hned několikrát ( i po té virtuální stránce) mě ubíjí. Je mi ze sebe opravdu zle .

Ing. Martin Vít, MBA 23 září 000 02:34

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Dobrý den, děkuji za dotaz položený naší poradně a za důvěru, se kterou jste se na nás obrátila. Odpustit sama sobě bývá v životě to nejobtížnější. Člověk sám před sebou neuteče, ani se sám před sebou nikam neschová. Někdy se prostě stane, že člověk něco udělá a pak toho lituje. Váš současný přítel je Vaším prvním přítelem? Takovéto obtížné vyrovnání sama se sebou zažíváte poprvé, nebo se Vám to stalo již i jindy? S Vašimi stavy se

určitě dá něco dělat. Vaše trápení je zbytečné. Minulost už se zpátky vzít nedá. Je nezbytné se s ní smířit. Aby se to podařilo, je potřeba podívat se hlouběji do Vaší hlavy a do Vašeho vnitřního nastavení.

S těmito stavy se dá docela dobře pracovat. Program emočních rovnic s tímto přímo zabývá.

Abychom mohli pokračovat, potřeboval bych Vás vidět a alespoň krátce si s Vámi pohovořit.

Pokud souhlasíte, dejme si krátký bezplatný Skype a následně bychom se dohodli, co by pro Vás bylo nejvhodnější.

Přeji hezký den

Martin Vít

https://ales-kalina.cz/koucove/martin-vit/

Odpovídá kouč:

Ing. Martin Vít, MBA
„Všechno na světě se ukazuje být energií, energie je základem všeho. Jestliže se naladíte na energetickou frekvenci té reali...Objednání lekce s koučem