Podnikání bez penězPodnikání bez peněz

Dotaz čtenáře 07 říjen 000 11:44

Dobrý den, neustále se točím dokola ohledně práce. Jsem jako na houpačce. Veškeré podnikání, které jsem si přála dělat vždy ztroskotá na nedostatku peněz a já i když jsem ve výhodné pozici, tak bez peněz a dostávám se ještě do větších obtíží jako byly na počátku. a pak nadále nemám sílu o další věci usilovat. Pak se odtrhnu od přátel, známých a toužím být sama s nikým nekomunikovat se strašnou tíhou, abych zvládla postarat se o rodinu. děkuji

Marcela Hlaváčková 14 říjen 000 10:03

Zeptejte se nás

Náš tým koučů je každodenně připraven reagovat na situace, se kterými se v životě setkáváte. Pokud se vám některé z nich opakují a nevíte, jak se znich vymanit, zkuste nás oslovit svým prvním dotazem.

Vstoupit do naší poradny

Dobrý den, ano, je jisté, že začít úspěšné podnikání není někdy jednoduché. A při jeho začátcích se můžeme cítit, že se točíme dokola anebo že jsme jak na houpačce. Ano, opravdu to v některých případech tak je. Velmi snadno se dá zjistit, proč se to stává právě Vám.

Podnikání je často spojeno s výjimečným nápadem anebo s tím, po čem je na trhu poptávka. Každé podnikání musí doprovázet několik důležitých bodů, např. nadšení v projekt, důvěra sama v sebe, dobrá strategie, kvalitní tým a v neposlední řadě i určité finance. Finance jsou jistě důležitou součástí rozjetí jakéhokoliv projektu a při nedostatku chápu, že Vaše plány ztroskotají. Pokud budete chtít na sobě pracovat v oblasti peněz, jsem Vám k dispozici a umím Vaši situaci vyřešit.

Pokud se pustíte do Vašeho podnikatelského záměru – s nadšením, sebedůvěrou a velkým nasazením – je to hodně energie, kterou předáte do projektu. A pokud Vám tento projekt nevyjde, je to pro Vás obrovská psychická a fyzická ztráta. Ztráta energie, nadšení a někdy i důvěry sama v sebe. Není divu, že pak s nikým nekomunikujete, že na nic nemáte energii. Jedete tzv. na úsporný režim a řešíte pouze životně důležité věci a úkoly – rodinu a vlastní žití. Na ostatní věci, jako jsou přátelé, nové podnikání aj., Vám již energie nezbývá. To začínáte opět řešit, až když se energeticky srovnáte. To je zcela pochopitelné. I tato situace je řešitelná.

Jste úžasná, když jste dokázala opět vstát a jít dále. Opětovně rozjet další a další podnikání! Je vidět, že máte velmi dobrý cíl, že jsme silná a že věříte sama v sebe! Jediné, co potřebujete doladit a změnit, jsou rovnice – zápisy ve Vaší hlavě, které Vás brzdí v oblasti peněz. Po této změně věřím, že jakékoliv podnikání ufinancujete a bude Vám rozkvétat pod rukama. Pokud byste měla zájem, velmi ráda Vám s rovnicemi pomohu. I já sama podnikám a ne vždy jsem měla finanční rovnováhu a dostatek, takže si umím Vaše pocity představit. Ale znám i to, že se začne dařit, podnikání funguje podle představ a peníze přibývají na účtu.

Přeji Vám mnoho štěstí a úspěchu na Vaší cestě za podnikáním!

Marcela Hlaváčková, Certifikovaný kouč Aleše Kaliny

Odpovídá kouč:

Marcela Hlaváčková - kouč Aleše Kaliny
Marcela Hlaváčková
Koučem metody Emoční rovnice jsem se stala v květnu 2015. Mám za sebou již několik desítek spokojených klientů, se kterými jsm...Objednání lekce s koučem