Ing. Eva Straková

Každý z nás má svůj životní film.

Zkuste si představit, že sedíte v kině a před vámi se promítají všechny ty roky, které už máte za sebou… Co tam vidíte?

Já jsem na plátně zažívala pořád to samé: povinnosti, práce, citové vydírání a žádný čas pro sebe. Snažila jsem se ve svém životě vyměnit „kino“ za jiné, s pohodlnějšími sedadly a větším plátnem, ale před očima mi běželo to samé.

Nejhorší byl TEN POCIT, že se to děje bez jakékoliv možnosti to změnit. A tak jsem zvyšovala své úsilí to všechno alespoň „ustát“ a překonat s nadějí, že další epizoda, která se mi objeví, už bude veselejší…

Jak myslíte, že to dopadlo? Čím dál tím více mě začal ovládat vztek, nemoci a pocit bezmoci. Ale dále jsem zarputile hledala cestu ven.

Pořád jsem se vracela k jakémusi pomyslnému kruhovému objezdu a zkoušela nové a nové směry. Některé cesty se zdály nadějné a já se vždy dozvěděla o něco více…

Nakonec jsem se s prázdnýma rukama vrátila vždy na začátek, sice bohatší o nové informace, sliby, naděje a návody, ale pouze s diagnózou v ruce, bez „receptu“ na uzdravení.

Ale i u mě platí, že kdo hledá, najde.

Oslovila mě metoda Emočních rovnic a já jsem už po prvních pár sezeních jako klientka věděla, že jsem konečně našla tu správnou cestu.

A víte, co byla pro mě ta nejdůležitější informace?

Že ten film, ve kterém žiju, NENÍ můj. Scénář byl do mého podvědomí vložen už v dětství z „obrazů“, které jsem zažívala tehdy – s rodiči, ve škole.

Existuje ale postup, pomocí kterého ho můžu přímo VYMAZAT a vytvořit si NOVÝ scénář, podle svých přání, představ a snů.

A já teď sedím v tom samém kině, dívám se na to samé plátno, ale na JINÝ film – tentokrát konečně ten MŮJ. Mám možnost ho postupně upravovat, měnit a už vím, že NIC NENÍ NEMOŽNÉ a že už NIKDY neopustím roli scénáristy a režiséra svého života.

Našla jsem v sobě talent, nadšení a sílu pomoci jiným.

Z bloudících poutníků se stávají cestovatelé, se SVOU MAPOU ke SVÉMU CÍLI.

Tato cesta je otevřená každému a vy zrovna v tomto okamžiku jste už u vjezdu, tak neváhejte.

Jsem připravená vás provázet tak dlouho, až najednou vy sami zapnete svůj motor a s plnou nádrží pojedete tou SVOU dálnicí.


tváří v tvář po Skypu po telefonu

Místo osobní konzultace: Praha, Košice
Konzultační jazyky: čeština, slovenština, maďarština
Konzultační cena: 1 000 Kč/hodina

Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.

Poznejte mě více ve videu

Díky Emočním rovnicím si plním svůj sen. Pomáhám lidem „vyčistit“ jejich neprůhledné „životní okno“, aby uviděli vše, co by mohli dělat a chtít.

Chcete zahlédnout Váš svět v plné kráse taky? Tak přijďte, ráda Vám poradím, jak na to.

Získaná praxe

 • 15 let na cestě osobního a duchovního růstu
 • 3 roky intenzivní praxe jako kouč Emočníc rovnic
 • 26 let úspěšné praxe jako statik ocelových a betonových konstrukcí
 • 8 let zkušeností v rámci vlastního podnikání
 • Silné stránky: synergie technického a empatického přístupu, komunikativnost, kombinace dalších podpůrných technik v rámci, individuálního přístupu ke každému klientovi.

Vztahy

 • Řešení narušených partnerských vztahů
 • Technická prověrka partnerského vztahu
 • Obnovení komunikace v širší rodině
 • Partnerská kompatibilita
 • Pomoc při hledání životního partnera
 • Identifikace manipulátora v partnerském svazku

Peníze

 • Pomoc při odblokování finanční hojnosti
 • Odstranění špatných nastavení z rodiny na názory o bohatství
 • Nastavení zdravého stavu k penězům a bohatství

Práce

 • Pomoc při ztrátě zaměstnání
 • Pomoc při nalezení vašeho talentu
 • Pomoc při hledání typu práce pro uplatnění vašeho talentu

Zdraví

 • Pomoc při nalezení příčin psychosomatických problémů
 • Pomoc při hledání procesů vedoucích k obnovení psychické rovnováhy
 • Boj s depresí – analýza příčin a pomoc při jejich překonání
 • Pohled na příčiny obezity z hlediska sebepřijetí
 • Pomoc na cestě k optimální váze

Osobní rozvoj

 • Vztah sám k sobě – sebehodnocení, narovnání a ozdravení vnitřního Já
 • Pomoc při odblokování sebe
 • Uvolnění bloků bránících být spontánní a sám sebou
 • Podpora při restartu života po životní katarzi
 • Dlouhodobá podpora na cestě k vyřešení vašich problémů
 • Pomoc k probuzení a obnovení vaší životní energie

Objednávkový formulář

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.