Hanka Čermáková

Každý máme nějaké cíle, sny a přání. Spousta z nás si říká: „Proč jsou pro mě tak nedosažitelné?“

Všichni jsme se narodili s jakýmsi kompasem do života a podle něj si řídíme směr. Ale v naší hlavě se ukládají návody našich rodičů, prarodičů, učitelek, sousedů či přátel, které nám směr kompasu mohou hravě bojkotovat.

Každý máme nějaký příběh, který se nám zapsal hluboko do podvědomí. Tyto příběhy nám ovlivňují naši přítomnost ať v kladném, nebo záporném smyslu. Léta praxe mi ukázala, že nemusíte mít zdaleka tak špatné dětství jako já, aby se vám v životě nevedlo.

Já jako dítě jsem hluboce postrádala rodičovskou lásku a měla jsem pocit nepopsatelné prázdnoty – samoty. Prožívala jsem nepochopení, ponižování, velmi ukřičenou, tvrdou výchovu a bohužel i obtěžování ze strany mého otčíma. Tenkrát bych dala vše za kapku lásky, porozumění, pochvaly. Moje hodnota byla velice nízká a byla jsem na to sama.

Všechny střepy z dětství mě pronásledovaly dlouhou dobu (v dospívání, v předchozím zaměstnání, v partnerských vztazích i po mé zdravotní stránce); nastávaly chvíle, které mě táhly na samé dno.

Nevhodný partner (voda a olej), zlobivé děti (syndrom ADHD), nenaplňující práce, pocity jak na houpačce. A já jsem se ptala stále dokola: „Proč právě já?“

Obratem v mém životě bylo setkání s Alešem Kalinou a jeho Emočními rovnicemi. Až s rovnicemi jsem si uvědomila, že má otázka „Proč právě já?“ je vlastně stání na místě. Když jsem si na každém sezení začala na tuto otázku odpovídat, teprve pak jsem pochopila, jak změnit směr. Jak začít vnímat svůj vlastní kompas a odbourávat postupně vše, co mi brání v tom být šťastná.

Každý, kdo přijde, je v nějaké situaci ztracen a je neuvěřitelně krásné sledovat, jak se pevně chytá opratí svého dobrého pocitu. Chodí lidé nemocní jak fyzicky, tak psychicky a je to, jako když se z kukly vyklube motýl. U mě si odpovíte na otázky ze svého nitra, o kterých jste neměli ani páru. A to je opravdu potřeba. Pomůže to nejen vám, ale i všem kolem vás (dětem, partnerům, v práci i přátelům).

Váš život se nezlepší žádnou náhodou. Zlepší se, pokud ho změníte vy.

Těším se na vás! :-)


tváří v tvář po Skypu po telefonu

Místo osobní konzultace: Praha
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 2000 Kč/hodina

Získejte 1000 Kč na svůj první koučink.

Poznejte mě více ve videu

Miluji svou práci a velice ráda pomohu svým talentem který mám, právě Vám 🙂

Nacházíte se v rozjetém vlaku, ve kterém Vám není příjemně, a ze kterého nevíte jak vystoupit?

Pomohu Vám s komunikací v partnerství, s komunikací s dětmi, nalezením Vašeho talentu, bloků k blahobytu, najdeme spolu důvody proč Vám nejde co chcete, pomohu Vám k nalezení krásy Vašeho já.

Na výběr máme totiž každý. Jen se kousnout a pracovat na programu který nosíme v hlavě a nepřestat dokud nebudete šťastní.

Každý může být šťastný tak proč ne Vy…

Jsem dnes šťastná, a to jen díky mému rozhodnutí, vystoupit z vlaku který mi nevyhovuje. Moc ráda Vám s tím pomohu.

Získaná praxe

 • V roce 2014 jsem začala v oblasti koučování dospělých a studentů s metodou Emočních rovnic
 • Od roku 2006 mám rodičovskou praxi, zkušenost s ADHD – problematické děti
 • Více jak 15 let motivuji a pracuji s lidmi – vědomí a podvědomí
 • 1. a 2.stupeň kurzu Techniky Kvantového Doteku Matrixu
 • Osobní zkušenost s ukončením dlouholetého nekompatibilního vztahu
 • Ráda vám pomohu zkvalitnit vaši komunikaci

Petr horky detail 200920188Hana sramkova detailMichala zdrahalova detail 13092018

Vztahy

 • Pomoc při zkvalitnění vašeho vztahu – v manželství, s dětmi, s blízkými
 • Pomoc při žárlení, nevěře, náročném rozchodu a rozvodu
 • Pomoc při nalezení cesty ze samoty
 • Koučink při hledání kompatibilního (životního) partnera
 • Koučink v oblasti zvládání partnerských krizí
 • Řešení sexuálních a intimních problémů
 • Sexuální poruchy žen po porodu
 • Nechuť k sexu a problémy s orgasmem

Peníze

 • Koučink v oblasti peněz a bohatství

Práce

 • Business koučink v oblasti v oblasti sebeprojevu, sebeprosazení a výkonu
 • Pomoc při hledání profesního talentu a jeho uplatnění
 • Koučink v oblasti podnikatelských aktivit

Zdraví

 • Koučink v oblasti fyzických zdravotních potíží všeho druhu
 • Pomoc při psychických závažných potížích
 • Pomoc v oblasti hubnutí a správného životního stylu

Osobní rozvoj

 • Pomoc při ztrátě sebevědomí
 • Koučink v oblasti zvyšování svého potenciálu
 • Pomoc pro nalezení sám sebe
 • Pomoc při odstraňování strachů
 • Koučink v oblasti manipulátorství.
 • Odbourání potřeby jistoty.
 • Odbourání negativního smyšlení.
 • Pomoc při nalezení té správné životní cesty
 • Syndrom vyhoření

Objednávkový formulář

Reference klientů

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

x
X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.