Jana Slezáková

Žít šťastný a spokojený život, to není náhoda, která spadne z nebe nebo se stane zásluhou okolností. Žít šťastný a spokojený život je osobní rozhodnutí! Jan Tříska

Můj životní příběh začal v dětství. Jako každému z nás. Byla jsem zvídavá holka, která pořád běhala po lese, smála se, bylo jí všude plno. Jaké to dětství vlastně bylo? Jaké vzorce se mi nastavily v hlavě?

Vlivem různých okolností, vlivem rodičů, školy, lidí, kteří se kolem mne pohybovali, jsem najednou byla nucená dospět. Z táty se stal alkoholik, který jeden čas propadl hře na automatech. Mamka kvůli tomu často plakala a křičela. Umřel mi milovaný děda a v naší rodině byla najednou nejistota, hádky. Už tehdy se u mě začaly projevovat úzkosti. Jako dítě jsem ale nevěděla, co to je. Mnoho lidí to neví ani v dospělosti. Nepřiznají si to. Neřeší je a jejich životy ztrácejí energii a naplnění.

Vše, co jsem zažila, slyšela a viděla, se mi později promítlo v dospělosti. Vše se mi opakovalo a já si v jednu chvíli uvědomila, že žiju stejně jako moji rodiče. Převzala jsem od nich toto nastavení. Žiju životy všech ostatních, jen ne svůj. Nedělám práci, která mě baví. Nemám vedle sebe partnera, který by mi rozuměl a se kterým bychom se vzájemně doplňovali.

16 let jsem pracovala v korporaci. Plno lidí si řekne: jistota zaměstnání. Moje cesta zde skončila totálním vyhořením, nulovým sebevědomím a bossingem.

Manželství? Navenek krásné, uvnitř prázdné. Bez smíchu, bez radosti, bez energie. Jeden den jsem si řekla A DOST. Po 15 letech jsem odešla a začala od začátku.

Gamblerství naši rodinu zasáhlo ještě jednou a v plné síle. Nedokázala jsem ustát psychický nátlak rodiny a upsala se s manželem pod milionové dluhy. Celou dobu jsem cítila, že to není správné. Vše mělo být jinak. Ale nedokázala jsem se tomu postavit.

Moje úzkosti, deprese a pocit selhání narůstaly. Stále jsem v sobě měla pocit viny, že jsem ohrozila svoje děti, svou rodinu. Že jsem svého manžela přivedla do rizika dluhů. Že nejsem v práci dost dobrá. Z veselé holky se stala protivná, frustrovaná manželka, máma, teta, kamarádka. Celá tato etapa skončila panickou úzkostí a sedmiměsíčním pobíráním antidepresiv.

Pocit, že umřete. Pocit, že už nevíte, jak dál. Pocit, že vás nikdo nemá rád, že vám nikdo nerozumí. Kladete si stále stejné otázky: Proč tady vlastně jsem? Proč dělám, co mě nebaví? Proč neumím říct „NE“? Proč jsem ve vztahu, který nefunguje?

Opakují se vám stále stejné situace a vy nevíte, jak z tohoto kruhu ven? Máte pocit, že se z toho zblázníte? Jediná cesta je začít měnit své zažité vzorce myšlení, které jsou v našem mozku uloženy až šest generací zpátky.

Díky práci na svých vnitřních nastaveních, na svých blocích jsem v sobě našla vnitřní sílu vystoupit ze své komfortní zóny. Neříkám, že je to snadná cesta. Určitě není. V životě není nic zadarmo. Občas to i bolí. Nebojte se změn. Nebojte se překonávat sami sebe. Já to díky Alešovi a Emočním rovnicím nevzdala a konečně začínám žít svůj život.

Pojďme společně měnit vaše strachy v pocity štěstí!

Těším se na vás a jsem tu pro vás. 😊

Jana


po Skypu po telefonu

Místo osobní konzultace: Celá Česká Republika
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 000 Kč/hodina

Získaná praxe

 • 16 let zkušeností v korporaci
 • 15 let v manželství, 12 let v roli mámy
 • Absolvování mnoha přednášek a školení na témata osobního rozvoje, přijetí sama sebe
 • Překonávání vlastních strachů
 • Život se závislostí blízké osoby

Vztahy

 • Nalezení partnerské kompatibility
 • Sestavíme křivku vztahu
 • Jak překonat závislost na rodině, partnerovi a vnitřní pocit viny, selhání
 • Překonáme společně ztrátu blízké osoby
 • Jak zvýšit své sebevědomí v oblasti vztahů
 • Naučím vás říkat „NE“
 • Sexualita – důležitá součást harmonického vztahu
 • Sebepřijetí – vyřeší a odhalí plno vnitřních bloků

Peníze

 • Pomohu vám nastavit finanční rozpočet
 • Najdeme společně cestu, jak si vydělat víc
 • Přenastavíme vzorce, které vám brání žít život ve finanční nezávislosti
 • Pomohu vám dostat se z finanční pasti

Práce

 • Pomohu vám najít vaše silné stránky
 • Pomohu vám vytvořit váš talentový test
 • Pomohu vám překonat ztrátu zaměstnání
 • Pomohu vám najít vnitřní bloky, které vám brání odejít z práce, jež vás nenaplňuje, frustruje

Zdraví

 • Jak překonat strach z lékařů, z nemocí
 • Pomohu vám překonat vaše úzkosti a deprese
 • Společně najdeme cestu k heslu „Ve zdravém těle zdravý duch“

Osobní rozvoj

 • Pomohu vám najít vaše ztracené sebevědomí v oblasti vztahů, práce
 • Společně najdeme cestu zpátky k sebelásce
 • Pomohu vám najít směr k osobnímu rozvoji
 • Společně překonáme pocity viny, selhání
 • Pomohu vám překonat vnitřní bloky v oblasti sexuality

Objednávkový formulář

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.