Linda Kupková

Když jsem před dvěma lety stála na životní křižovatce a rozhodovala se, zda odejít od partnera, netušila jsem, co mě čeká. Ale věděla jsem, že hůř už být nemůže. Od pomyslného dna se totiž můžete odrazit už jen směrem vzhůru k hladině. Tři roky soustavného psychického teroru, výhrůžek, zavírání doma a shazování sebevědomí se podepsalo na mé psychice. V té době už jsem více než půl roku docházela ke koučce z týmu Aleše Kaliny, která mi byla oporou na cestě ven z pomyslné zlaté klece a pomáhala mi složit střípky sebeúcty a sebevědomí. Našla jsem odvahu a z vyčerpávajícího vztahu odešla a za minulostí zavřela dveře.

Cesta za znovunalezením sebe sama nebyla jednoduchá, ale nikdy jsem nelitovala. Uvědomila jsem si, kde jsem i já ve vztazích dělala chyby. Pochopila jsem, proč jsem se v době trvání náročného vztahu obalila kilogramy navíc, které nemizely ani s přísnou dietou a pravidelným pohybem. Všechno je to v hlavě!

Dnes se stravuji zdravě, pravidelně sportuji, ale už to nepřeháním, a přesto jsem zhubla více než 13 kilogramů a váhu si držím. Z tváře mi zmizel usoužený výraz a celá jsem jakoby rozkvetla. S pomocí Emočních rovnic jsem na sobě vytrvale pracovala a výsledky se dostavily. Dnes po mém boku stojí velmi úspěšný, silný a vyrovnaný partner, který je mi oporou a zároveň inspirací. Věřím, že i ze vztahu, kde vás ten druhý týrá, ať už fyzicky, nebo psychicky, se dá odejít i po dlouhých letech. I tehdy, když už si myslíte, že si nic lepšího vlastně ani nezasloužíte. Specializuji se proto na problematiku náročných vztahů – vztahů s tyranem či manipulantkou. Ráda vám budu průvodcem na cestě za svobodou a šťastnějším životem. Sama jsem živým důkazem, že to jde!

Ač na mnoho lidí působím, že jsem se narodila jako dítě štěstěny, skutečnost je jiná. Všechno, čeho jsem v životě dosáhla, jsem si musela vydřít. Vnímala jsem, že jsem nechtěné dítě, a snažila jsem si lásku rodičů zasloužit péčí o domácnost a vařením. Z dětství jsem si odnesla hodně šrámů na duši.

Následných 15 let jsem strávila budováním kariéry a jela na plný výkon. Pracovala jsem na manažerských pozicích a řídila stovky zaměstnanců. Hotová „superhrdinka“ J. Stres a minimum spánku se však zasloužily o to, že mi začalo stávkovat zdraví. Skončila jsem v nemocnici s totálním vyčerpáním organismu. Dnes už vím, že zdraví si člověk za peníze opravdu nekoupí, a zvolnila jsem. Dlouhá léta jsem byla v mužské energii, aniž bych si to vůbec uvědomila. Ženu, která si zaslouží být opečovávána a hýčkána, jsem v sobě potlačovala. Postupnými krůčky jsem v sobě znovu objevila ženu a začala jsem věnovat čas sama sobě. To, co jsem se naučila, chci šířit dál. Pomáhám proto mužům mít sílu věci dotahovat , jak najít ztracenou motivaci a být celkově více v sobě a ve své síle. Ženám pomáhám se znovunalezením své ženské podstaty, zvýšením sebevědomí a nastavením zdravého životního stylu. Naplňuje mě a motivuje do další práce, když vidím, jak mi ženy pod rukama doslova rozkvétají a muži rostou ve své mužské síle a bojovnosti.

Smysl života jsem nalezla v uspokojivém partnerství a v práci koučky metodou Emočních rovnic. Pomáhám tak lidem nastartovat šťastnější a svobodnější etapu jejich života. Věřte, že to jde v každém věku! I přesto, že Vám nebyly rozdány do života ty nejlepší karty.

Těším se na to, že vám pomohu žít život, o jakém jste doposud pouze snili a nenalezli odvahu ho žít.

Vaše Linda


tváří v tvář po Skypu po telefonu

Místo osobní konzultace: Praha
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 000 Kč nebo 40 € / hodina

Pojďte si vyzkoušet koučink u mě.

Nabízím vám 2 hodiny koučinku za cenu 1.
Při objednávce využijte promo kód, který vypište do objednávkového formuláře.
Promo kód: koucoveprofil
Koučink 2:1 je možné uplatnit pouze pro nové klienty, kteří neodeslali v minulém období objednávku na koučink. Koučink 2:1 je možné uplatnit pouze jednou.

Získaná praxe

 • 15 let zkušeností na manažerských pozicích a s rozvojem zaměstnanců
 • 2,5 roku praxe s Emočními rovnicemi
 • Pomoc v oblasti zvýšení sebevědomí a probuzení ženství
 • Pomoc v oblasti zvýšení sebevědomí a probuzení vnitřního bojovníka u mužů
 • Pomoc s odchodem ze vztahu, kde probíhá psychické či fyzické týrání, manipulace
 • Nastavení a udržení zdravého životního stylu, trvalé zhubnutí

Lukas Furst 07022018Jan Vrana detailMarek Kalina detail 28102017

Vztahy

 • Řešení partnerských krizí
 • Řešení nevěry a žárlivosti
 • Pomoc v získání konkrétního partnera
 • Řešení sexuálních problémů a sexuální či vztahové nekompatibility
 • Pomoc při hledání vysněného partnera

Peníze

 • Sestavení domácího rozpočtu
 • Pomoc při překonání finanční krize
 • Pomoc při získávání pasivních příjmů
 • Sestavení firemního rozpočtu
 • Pomoc při zahájení podnikání
 • Pomoc při finančním řízení firmy

Práce

 • Pomoc při nalezení a uplatňování talentu
 • Pomoc při získání vysněné pozice
 • Řešení syndromu vyhoření
 • Pomoc s rozvojem podnikání
 • Pomoc při zefektivnění řízení týmu zaměstnanců a porad

Zdraví

 • Pomoc v boji s úbytkem váhy
 • Pomoc v restartu života, nastavení zdravého životního stylu
 • Pomoc při odkrytí somatizovaných problémů
 • Pomoc při identifikaci nejasných nemocí
 • Pomoc a konkrétní inspirace při zavádění zdravého jídelníčku

Osobní rozvoj

 • Pomoc při hledání osobních bloků
 • Pomoc, jak najít sílu věci dotahovat
 • Pomoc při znovunalezení smyslu života
 • Pomoc při nastolení rovnováhy v životě
 • Pomoc při zvyšování osobní efektivity
 • Pomoc při zefektivnění time managementu
 • Pomoc při vylepšování řízení lidí

Objednávkový formulářJak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu: