Lucie Valchařová

Převážnou část svého života jsem žila s pocitem obrovské prázdnoty. Cítila jsem, že to, co žiju, není ONO. Žila jsem podle obecného scénáře, jak by se vše mělo dělat, a čekala na štěstí, které ne a ne přijít – dala jsem se do podnikání, přivedla na svět dvě děti a dobrý pocit pořád nikde…

Často jsem se sama sebe ptala, jestli má takový život vůbec smysl, jestli je tohle opravdu život, který já mám ukazovat svým dětem.

Vnitřní hlas mi napovídal, že život nemá být o utrpení a přežívání, jenže v realitě mě všechno sráželo zpátky a tichý hlásek uvnitř byl vždycky umlčen.

Až jsem jednou přemýšlela nad tím, že to dál opravdu nemá smysl, v té chvíli ke mně poprvé přišla silná myšlenka, že JÁ TO DÁM! Že já jsem tady proto, abych to změnila, abych nepředávala dále ten „návod“, který jsem si nesla od svých rodičů a který nebyl funkční.

Jenže co s tím? Každý chce mít skvělý život a plnit si své sny, přitom realita je zcela jiná… Jak už to tak ale bývá, když se člověk pro něco rozhodne, začnou se dít věci samy, a tak i mně přišly do cesty Emoční rovnice a s nimi se převrátil celý můj život. I když jsem předtím prošla mnoha kurzy osobního rozvoje, teprve až s touto metodou jsem pochopila, jak moc nás náš mozek dokáže obelstít, jak nás mylně vede, manipuluje, a pokud ho nemáme pod kontrolou, tak jsme pouze roboti žijící život na autopilot, který někdo kdysi naprogramoval – bohužel jsme to ale nebyli my.

Když se na sebe podívám zpětně, tak tam stojí úplně jiný člověk. Ne vždy to bylo jednoduché. Vrátit se k sobě je často trnitá cesta, která místy bolí, ale je to jediná cesta, která stojí za to, protože pak už má v životě všechno smysl.

Když poprvé člověk okusí ten ze srdce DOBRÝ POCIT a vnitřní klid, je to jako droga, kterou už nikdy nechcete opustit. Už nikdy nechcete jít zpátky, už nikdy nechcete zažít to, co bylo předtím, a máte obrovskou chuť na sobě pracovat dál, protože vidíte výsledky.

A u toho chci s vámi být – u toho, když v sobě poprvé něco zlomíte a objevíte tu neskutečnou sílu, která ve vás je. Pokud se chcete ve svém životě cítit dobře, jsem tady pro vás!


tváří v tvář po Skypu po telefonu

Místo osobní konzultace: Brno, Ostrava
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 000 Kč nebo 40 € / hodina

Získejte 1000 Kč na svůj první koučink.

Získaná praxe

 • 8 let profesního a osobního růstu
 • 5 let rodičovské praxe
 • 3 roky praxe s metodou Emočních rovnic
 • Pomoc s nalezením sebehodnoty a zvýšení sebevědomí
 • Pomoc s nalezením smyslu života a pocity naplnění
 • Řešení nepříjemných pocitů v mateřství a rodičovství
 • Řešení psychosomatických potíží

Pavel Dvorak detail 3122017zana mahdakova detail 27112018

Vztahy

 • Řešení partnerských krizí
 • Řešení krizových situací ve vztahu – rozvod, nevěra, žárlivost
 • Nastavení respektující komunikace ve vztahu
 • Harmonizace vztahů se svou rodinou a okolím
 • Řešení problémů v mateřství a rodičovství
 • Nastavení výchovy dětí tak, aby se všichni cítili dobře

Peníze

 • Řešení osobní hodnoty vs. peníze
 • Odblokování strachu z nedostatku peněz
 • Řešení negativního vztahu k penězům
 • Nastavení finanční hojnosti

Práce

 • Pomoc s nalezením vlastních talentů
 • Pomoc s nalezením práce, která baví a přináší uspokojení
 • Řešení syndromu vyhoření
 • Pomoc s pocity nenaplnění z práce

Zdraví

 • Nastavení zdravého životního stylu
 • Řešení psychosomatických potíží
 • Pomoc s nalezením lásky ke svému tělu
 • Pomoc s nalezením vnitřní rovnováhy

Osobní rozvoj

 • Objevení vlastní jedinečnosti a sebehodnoty
 • Zvýšení sebevědomí
 • Pomoc s nalezením smyslu života
 • Pomoc s nalezením odvahy ke změnám v životě
 • Pomoc s nalezením vnitřního klidu a radosti ze života

Reference klientů

Objednávkový formulář

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

x
X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.