Mája Bačina

Proč celý život hrajeme roli „ukřivděného dítěte“…

Skoro každý máme svůj bolestivý příběh ze života, který když chceme vyprávět, tak se nám sevře hrdlo, máme slzy na krajíčku a litujeme sami sebe. Ani se nedokážeme nikomu svěřit, jak moc je to intimní.

Každý máme v sobě hodně nevyslovených PROČ ke svým rodičům nebo jinému blízkému člověku. Proč jsem se narodil? Proč mě máma, táta, partner neměli rádi? Proč od nás táta odešel? Nekonečné poučování, jak se máte chovat, jací máte být a co byste vlastně měli dokázat, aby vás měli rádi?!?

Tyto vnitřní výčitky si neseme s sebou po celý svůj život a nechápeme, proč se nám nedaří najít partnera(ku), práci, která by bavila, mít dostatek peněz, mít rád sám sebe a žít spokojený život. Proč vlastně kopírujeme život svých rodičů.

Náš mozek je totiž pěkná mrcha a jede si podle nějakých nastavení z dětství.
Ty bolestivé si pamatuje moc dobře a přenáší nám je do našeho dospělého života – pak se plácáme ve vztazích, střídáme partnery(ky) nebo si najdeme partnera(ku) podle vzoru rodičů a pak nám to nefunguje. Žárlíme, vyčítáme tomu druhému, práce nás nebaví, a vlastně nic v tomto životě…

Často se stává, že psychické problémy a stresy se potom snažíme zajídat a ke všem problémům v našem životě přibude nadváha. Jenže tak zaženeme to svoje sebevědomí do ještě většího kouta.

Taky jsem si tyto otázky sama pokládala pořád dokola a hrála tu svoji roli „ukřivděné holčičky“, kterou nikdo nemá rád, ani ona sebe.

Hledala jsem cestu ven z toho začarovaného kruhu

Cestu ke šťastnému vztahu a ke své vnitřní spokojenosti; bojovala jsem s nadváhou, zkoušela jsem různé metody – od sezení u psychologa až po kartářky. Když jsem začala se školou koučů, bylo mi jasné, že tohle bude fungovat. A tak jsem se začala učit mít ráda sama sebe a vážit si sama sebe.

Postavila jsem se svým rodičům a odpoutala se od jejich vlivu a výčitek. Odešla jsem od žárlivého přítele, který mě psychicky vydíral a dostal na úplné dno. Osamostatnila jsem se finančně.

Sama jsem se zbavila pocitu žárlivosti.

Začala jsem si měnit nastavení v hlavě

 • A teď mám fungující vztah, tolerantního partnera, který mě podporuje.
 • Stala jsem se pánem svého času a dělám to, co mě baví.
 • Zhubla jsem 15 kilo a udržuji si postavu, začala jsem pravidelně cvičit.
 • Cítím se krásná a šťastná.

Existuje hodně způsobů, jak si vyléčit bolestivou minulost
Vyřešit tak svůj současný život, najít si partnera, změnit práci, mít se rád(a)…

Metoda Emočních rovnic je jedna z možností a je velmi efektivní
Nic není nad ten pocit, stoupnout si před zrcadlo a říct si: „Sakra, tobě to dneska sluší!“

Pojďte si i vy vyzkoušet na sobě metodu Emočních rovnic a změňte si svůj život k lepšímu.


tváří v tvář po Skypu po telefonu

Místo osobní konzultace: Praha
Konzultační jazyky: čeština, ruština
Konzultační cena: 1 000 Kč/hodina

Získejte 1000 Kč na svůj první koučink.

Získaná praxe

 • 7 let zkušeností se zdravým životním stylem a hubnutím
 • 2 roky zkušeností s metodou Emoční rovnice
 • Odstěhování do jiné země
 • Zkušenosti se zapojením do jiné kultury, prolomením jazykové bariéry, začleněním do společnosti
 • Řešení partnerské krize
 • Zbavení se žárlivosti k partnerovi
 • Odpojení od vlivu rodičů

Veronika-vranova-detail04092016 Hanka CermakovaLudka Jezova 03092016

Vztahy

 • Pomoc s nalezením kvalitního vztahu
 • Pomoc s hledáním důvodů nevydařených vztahů a následné řešení
 • Pomoc s budováním vztahů s okolím (kolegové, kamarádi, příbuzní)
 • Pomoc se zbavením pocitu žárlivosti

Peníze

 • Pomoc s nastavením pozitivního vztahu k penězům
 • Pomoc s uvědoměním si vlastní hodnoty
 • Pomoc s nastavením na vyšší příjem

Práce

 • Pomoc s nalezením talentu
 • Pomoc s překonáním strachu ze změny zaměstnání
 • Pomoc s řešením vztahů na pracovišti

Zdraví

 • Pomoc s řešením nadváhy a hubnutím
 • Pomoc s nalezením lásky k vlastnímu tělu
 • Poradím, jak mít rád zdravý životní styl a pohyb

Osobní rozvoj

 • Pomoc s překonáním strachu ze životních změn
 • Pomoc s nastavením a dosažením cílů
 • Pomoc s uvědoměním si své vlastní hodnoty
 • Pomoc se zvýšením sebevědomí

Objednávkový formulář

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.