Marcela Hlaváčková


Nikdy v životě se nevzdávej, i když si myslíš, že jsi prohrál. Protože skutečně prohraješ až tehdy, když to vzdáš.

Ať se vám děje cokoliv, spolu to dáme. Pomohu vám k životu, jaký chcete mít. Za posledních 6 let mi rukama prošlo téměř 300 klientů, kteří s mou pomocí prostřednictvím metody Emočních rovnic našli smysl života, začali si věřit, a díky tomu teď žijí život na maximum. Takový život, o kterém si v minulosti troufli jen snít.

Máte taky sny, které si chcete splnit, ale nejde vám to? Možná, že se bojíte dělat věci, které vás k vašemu vysněnému životu přiblíží. Nebo naopak o něco roky usilujete, ale nedaří se vám toho docílit. Třeba vám do života přišla situace, se kterou si vůbec nevíte rady. V každém případě jste tu správně.

Překonávání obtížných životních situací je mé velké téma. Jako dítě jsem byla psychicky i fyzicky týraná, můj otec byl alkoholik a já měla odpovědnost za mladší sourozence. V dětství i v části dospělosti jsem trpěla nedostatkem peněz, potom přišla krize v manželství, neúspěchy v podnikání, problémy s výchovou syna, který měl všechna myslitelná dys-, hyperaktivitu, poruchu soustředění, a ještě je od přírody rebel nedodržující pravidla.

Cítila jsem se osamělá, měla jsem pocit, že nejsem pro ostatní dost dobrá a toužila jsem se ostatním zavděčit za každou cenu. Brala jsem na druhé příliš velké ohledy, často i na úkor vlastní spokojenosti. Kopance od života i od lidí mě dostaly do stavu, kdy jsem trpěla depresemi. Svůj život jsem neměla pod kontrolou.

Něco podobného je teď možná i vaše realita, ale za dva roky, za rok nebo už za pár měsíců být nemusí. Život, který chcete, je pro vás dosažitelný. V minulosti jste zažili věci, které vás mylně přesvědčily o opaku. Ať už mají Emoční rovnice, které vás drží zpátky, původ ve výchově, v minulých vztazích nebo traumatech, společně je dokážeme přeprogramovat a vy se konečně stanete konstruktérem vlastního života.

Já sama jsem se své problémy snažila více či méně úspěšně řešit selským rozumem i nejrůznějšími terapeutickými technikami, ale finální pomoc mi poskytla až metoda Emočních rovnic. Emoční rovnice jsou naučené programy hluboko v naší hlavě, zkratky, kterými nás sabotuje náš vlastní mozek.

Metoda Emočních rovnic s 20letou tradicí mě naprosto nadchla. Je výjimečná a pomáhá i tam, kde ostatní metody selžou. Sama jsem se už zbavila zhruba 4500 Emočních rovnic a vím, že některé ještě čekají, až je objevím. Pořád na sobě pracuji.

Dnes jsem sebevědomá a vyrovnaná. Vybudovala jsem dvě prosperující firmy, které jsem opustila, abych teď mohla dělat tuhle úžasnou a důležitou práci. Žiji v 28 let trvajícím láskyplném manželství, mám vyřešený vztah s matkou a z mého syna se stal zodpovědný, laskavý, a hlavně šťastný člověk.

I vám pomohu k tomu, abyste ze břehu, na kterém se vám nedaří, přešli na břeh, na kterém chcete být. Cestou vás budu motivovat a podporovat. Odhalíme podstatu vašeho problému. Emoční rovnice odstraníme a začneme psát novou kapitolu vašeho života. Kapitolu, ve které budete člověkem, kterým jste si vždy přáli se stát.

Nakopneme váš byznys, kariéru, vztahy, finance, zvedneme vám sebevědomí. Konečně pochopíte, že si zasloužíte být šťastní. Už teď máte to, co je potřeba, abyste cokoliv změnili. Vykašlete se na zajeté vzorce ve své hlavě, udělejte první krok k vašemu vysněnému životu a napište mi.

Kromě koučinku poskytuji klientům i pomoc s metodou Emočních rovnic. Pokud jste se začetli do bestselleru Emoční rovnice od Aleše Kaliny a hodila by se vám pomocná ruka, která vás metodou provede, jsem tu pro vás. Pomůžu vám s Emočními rovnicemi, se kterými si nevíte rady, poradím vám, jak metodu správně aplikovat a procvičovat.

Osobně

Po Skypu

Po telefonu

Místo osobní konzultace: Pardubice
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 500 Kč/hodina

Rychlý dotaz přímo Marcele

Získaná praxe

 • Jsem certifikovaná koučka pro práci s Emočními rovnicemi a poradkyně osobního růstu.
 • V roce 2017 jsem byla supervizorkou ve společnosti Aleš Kalina s.r.o. pro nové kouče a školitelkou metody Emoční rovnice ve škole koučů Aleše Kaliny.
 • Absolvovala jsem Akademii osobnostního rozvoje Andyho Winsona Mysli, Konaj, Zbohatni,
 • kurz 1. a 2. stupně TKDM (Techniky Kvantového Doteku Matrixu) pod vedením autora techniky Mgr. Pavla Vondráška,
 • kurz 1. a 2. stupně Reik,
 • mnoho workshopů a přednášek, např. Prokrastinace – Petr Ludwig, Debordelizace Tour – Ivo Toman a další.
 • 13 let jsem se pohybovala ve středním a vyšším managementu (mám zkušenosti z pozice nadřízeného a podřízeného),
 • 17 let jsem budovala vlastní byznys (vím, jak funguje budování firmy, její stabilizace, rozvoj, přizpůsobení trhu atd.),
 • 6 let se téměř každý den věnuji koučinku metodou Emoční rovnic.

Sebevědomí je něco, co vytvoříš sám v sobě vírou v to, kdo jsi. Nikdo jiný ti ho nemůže dát.

Vztahy


 • Pomohu vám zvládnout zraňující rozvod, rozchod nebo krizi vztahu, nevěru.
 • Budu vám oporou v období po ztrátě blízkého člověka.
 • Přijdeme na kloub tomu, proč si hledáte stále stejný typ partnerů – nevyzrálé, manipulativní, nekompatibilní, zkrátka takové, se kterými jste nespokojení.
 • Zjistíte, jak najít řeč se svými blízkými.
 • Pokud se cítíte osaměle, máte pocit, že na vás ostatním nezáleží, nebo že máte málo skutečných přátel, změníme to.
 • Zapracujeme na problémech s navazováním nových vztahů. Při konverzaci se už nebudete cítit trapně nebo nesví.

Peníze


 • Odstraníme bloky, které vám brání dosáhnout finanční soběstačnosti.
 • Zbavíme vás negativního vztahu k penězům.
 • Naučím vás, jak si říci o peníze, které si zasloužíte.
 • Osvojíte si dovednost odmítat nevýhodné půjčky, finanční investice a lidi, kteří se vás snaží využít.
 • Pomohu vám se sestavením rozpočtů, které právě teď potřebujete, a jejich naplňováním.
 • Podíváme se na to, proč vaše firma nevydělává tolik, kolik chcete.
 • Přiblížíme vás k vašim finančním cílům.

Práce


 • Zbavíme vás prokrastinace a dalších bloků, které vám ukrajují z pracovní produktivity.
 • Pokud jste ve stresu a zatížení příliš velkou odpovědností, poradím vám, jak s tím pracovat.
 • Práce vás nenaplňuje, nedává vám smysl, cítíte se nedocenění? Pomohu vám změnit místo nebo rozjet podnikání.
 • Zapracujeme na zlepšení vašich pracovních vztahů.
 • Pomohu vám překonat syndrom vyhoření a znovu objevit radost z práce.
 • Pokud máte spoustu nápadů a vizí, na kterých chcete postavit vlastní byznys, pomohu vám tento sen realizovat.
 • Jestli naopak už podnikáte, ale nic nejde podle vašich představ, společně váš byznys přetvoříme nebo rozvineme tak, aby vám dělal radost a vydělával peníze.

Zdraví


 • Pomohu vám se zvládáním a odbouráváním psychických potíží.
 • Zapracujeme spolu na nalezení vaší vnitřní harmonie, vyrovnanosti a pohody.
 • Budu vás motivovat a podporovat při hubnutí či změně image, abyste se sami sobě líbili.
 • Budete zdravější, protože budete spokojenější a naopak.

Jediné, co můžeme změnit, jsme my sami. A tím změníme úplně všechno.

Osobní rozvoj


 • Naleznete sebevědomí, o které jste na své životní cestě přišli nebo o které vás připravilo vaše okolí, zbavíte se pocitu nedostatečnosti.
 • Pomohu vám naučit se vážit si vlastního názoru a nebát se ho projevit.
 • Povedu vás cestou, díky které objevíte vaše silné stránky, začnete je rozvíjet a využívat.
 • Pokud odmítáte výzvy a raději děláte věci, na které „stačíte“, ty vás ale nenaplňují, nebaví, nebo dokonce štvou, uděláme tomu přítrž.
 • Najdete odpověď na otázku „Kdo jsem a kam směřuji?“.
 • Krok po kroku vaše sny proměníme ve skutečnost. Můžete být kýmkoli chcete.

Objednávkový formulář

🙋 Reference mých klientů

Krasný den, díky Vám jsem na sobě strašně moc zapracovala, cítím se mnohem sebevědomější a silnější. Pomohly mi jak Emoční rovnice, tak příjemné povídání s Vámi. Cítila jsem se jako bych se svěřovala kamarádce. A přitom vše bylo na vysoké profesionální úrovni. Děkuji a ráda s Vámi někdy zajdu na kafe. S úctou
P. Z.
Paní Daniela o svém splněném snu a podnikání. V květnu tohoto roku jsem končila práci v jednom salonu a nevěděla co dál. Cítila jsem velkou nejistotu, jestli si brzy najdu nové místo a jestli budu mít dostatek klientek? Řekla jsem si, že něco dělám špatně, když se mi v pracovním životě nedaří, tak jak bych chtěla a stále se mi opakují podobné situace. Moje touha to změnit mě dovedla k Marcele. Již po několika sezení – koučincích s Marcelou jsem otevřela obchod s kosmetikou a salon krásy, o jakem jsem dlouho snila. Společně jsme naplánovali kdy je vhodný jaký krok mého podnikání, tak aby se mi byznys rozvíjel, ale zároveň jsem vše stihla, ufinancovala a z dané situace vytěžila maximum pro další posun. Práce sama na sobě se mi vyplatila a teď konečně žiji svůj sen.
Daniela
Vážená a milá paní Hlaváčková, za dobu, kdy Vás znám a měl jsem tu čest Vás poznat se můj život docela změnil. Tolik positivních rad, které mě změnili život a náhled na vše okolo jsem dosud od nikoho nedostal. Komunikace s Vámi v rámci ER byla to co jsem potřeboval. Přineslo mě to víc sebevědomí a nadhledu na vše co se okolo mě děje. A nemám vůbec žádný problém to předávat dál a tímto motivovat lidi okolo sebe. Zrovna včera jsem se potkla po druhé v životě s člověkem, který tak trochu nahlíží na okolní svět jako já a hodně jsme se shodli. S kolegou, s kterým teď spolupracuji je to něco podobného. Nejdřív mě nevěří, ale když si to potvrdí, tak to najednou kouká. Díky práci s Vámi jsem víc positivní a beru si na všem to dobré. Nedovolím, aby se mnou lidi manipulovali anebo s mojí rodinou. Musím se Vám svěřit s dnešním čerstvým zážitkem, který bych raději neopakoval. Jel jsem MHD v HK a najednou se spolucestujícímu udělalo špatně a já musel zasáhnout, protože řidič nemohl vystoupit od volantu. Vůbec jsem nepřemýšlel co a jak, ale chtěl jsem pomoci. Ani jsem nezaregistroval, jestli v autobuse byl ještě někdo. Nikdo mě nechtěl a nebo nemohl pomoci. Nakonec volal záchranku a po předání „pacienta“ jsem byl na sebe moc pyšný. Kladl jsem si i otázku, zdali bych to takto zvládl i např. před cca 2 roky. Nevím. Tak že na závěr VELKÉ DÍKY VÁM A ER. Skutečně to funguje, ale je potřeba pro to něco udělat a hlavně se zamyslet sám nad sebou. Věřím, že se brzy uvidíme a budeme si sdělovat nové positivní informace. Vyplatí se to. S přáním krásného jara a ještě krásnějšího léta
R. D.
Koučování pomocí metody emoční rovnic s paní Hlaváčkovou mohu jen doporučit. Spolupracuji s ní již přes rok a půl a za tu dobu došlo v mém životě k velkému posunu. Úspěšně jsem vyměnil podnikání na plný úvazek za podnikání pro radost, našel novou zajímavou práci, zvýšili se mi příjmy, přestěhoval se do nového města a našel nové kvalitní přátele. Není to jen o změně těchto věcí, ale celkově o změně myšlení, kdy si člověk uvědomuje svých kvalit a že může dokázat vlastně cokoliv. Každou překážku překonávám mnohem jednodušeji než před tím. Nečekejte zázraky na počkání, metoda je dlouhodobějšího rázu, ale o to účinnější a samozřejmě předpokládá váš aktivní přístup. Pracovat na sobě bylo někdy vysilující, ale s paní Hlaváčkovou to byla radost a vždy mi byla podporou.
Kamil
Dobrý den, tady trochu k mému hodnocení testu TALENT. Rozhodně jsem ráda, že jsem do testu šla. Velmi mě to zajímalo a musím říct, že i vlastní testování je poměrně nevšední zážitek (ač ze začátku trochu neobvyklý :-D). Asi z toho nevzešlo nic, co by mě úplně překvapilo, nebo s čím bych nesouhlasila a měla pocit, že byste se nějak spletla. Pomohlo mi to, ale k uvědomění si určitých věcí, pro mě evidentně zcela zásadních, které jsou pro můj život mnohem důležitější, než jsem si myslela. Například volnost. Zní to jako celkem nevýznamné slovo, ale díky tomu testu jsem zjistila, že to je něco, bez čeho nikdy nebudu šťastná. Potažmo něco, co když nebude, tak budu nešťastná a ani bych moc nevěděla proč. A zjištění takových věcí je podle mě asi to nejlepší, co z testu vzejde a s čím jsem popravdě ani nepočítala. Přínos tedy vidím určitě pozitivně nejen ve výsledcích, které lidem posíláte, ale i v tom, že má člověk (díky tomu, jak rozhovor vedete) poměrně unikátní šanci uvědomit si mnoho věcí, které ve výsledcích třeba ani nejsou, během vlastního testování. Jsem ráda, že jsem narazila na Vás, jelikož si nejsem úplně jistá, že by k tomuhle, asi vedlejšímu, efektu došlo i s jinými kouči. Velmi se mi také líbí Váš přátelský přístup a trpělivost, kterou neztrácíte ani při horší spolupráci 🙂 Taky musím ocenit, jak chytře a pohotově volíte doplňující otázky, při kterých jsem si nejednou sama pro sebe řekla : „ty jo, ta je mazaná“ :). Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji krásný zbytek víkendu.
M. N.
Hned při první schůzce s paní Marcelou jsem získala pocit, že právě ona je tou pravou osobou, která je schopná mi pomoci se zorientovat a nasměrovat v mém budoucím životě. Je velmi přátelská, otevřená a profesionální, vždy bylo patrné, že se mi snaží být co nejvíce nápomocná a díky ní se mi podařilo utřídit si spoustu věcí a jít si za tím, co opravdu chci a začít si více věřit a naučit se mít ráda samu sebe takovou, jaká jsem. Velmi si vážím toho, že právě ona je mou osobní koučkou!
Lucie K.
“Bloudil jsem ve slepých uličkách.“ Veškeré pracovní epizody měly stejný scénář, po krátké době skončili, negativně. Nechápal jsem proč, nechápal jsem, co dělám špatně. Cesty, kterými jsem šel nebyly správné. Marcelka my pomohla odhalit mé poslání, definovat tu pravou cestu, a bdít nad tím, abych se na ní držel. Metodou emočních rovnic jsme vyčistili mysl od škodlivých procesů a myšlenek. Nastavili mozek aby pracoval v můj prospěch a plnil mé poslání. Vše pak začalo postupně fungovat. Věci, lidé a vše okolo se začalo měnit. Nyní je mou denní realitou to, o čem bych před koučinkem jen snil. Kolikrát jen žasnu a těžko se mi věří, že se to opravdu děje. Nepracuji, dělám to co mě na 100% naplňuje, kdy chci, jak chci, s kým chci. Peněz mám mnohem více, něž kdykoliv jindy. Bez nadsázky je spolupráce s Marcelkou jedna z nejzásadnějších a nejpřínosnějších v mém životě.
Jakub
Pí. M. Hlaváčkovou, jsem našla na internetu, ve chvíli, kdy jsem si uvědomila, že si nedokáži zorganizovat život. Nevědě jsem, co mám v životě dělat, nevěřila jsem si. Rozhodla jsem se, že takto žít již nechci a že je čas s tím něco dělat, pracovat na sobě. Pí. Hlaváčkovou mohu doporučit, protože má profesionální přístup. Byla jsem spokojena s její pomocí. Příjemně se mi s ní pracovalo. Koučink mě posunul dopředu a zvýšil mi sebevědomí.
Ilona
Přiznám se, že jsem člověk, který moc nevyhledává pomoc nějakých terapeutů a koučů, a donedávna jsem byla přesvědčená, že nejlépe si pomohu jen a jen sama tím, že si srovnám logicky věci v hlavě. Ale přišel moment, kdy jsem byla opravdu zoufalá ze své situace v práci a nevěděla si rady s komunikací se svým šéfem. Dokonce jsem přemýšlela nad výpovědí, i když mne práce velmi bavila. V tu dobu jsem se potkala s Marcelou Hlaváčkovou a řekla si, že její koučink přece jen vyzkouším, protože metoda Aleše Kaliny mi přišla poměrně zajímavá a mému mozku pochopitelná. Již po několika sezeních jsem se cítila o mnoho lépe a podařilo se mi náročné období v práci ustát a být nad věcí. Po čase se vztah s mým šéfem urovnal a situace se uklidnila, vše díky paní Hlaváčkové, která umí velmi dobře vycítit bolavé místo, to přesně pojmenovat a pracovat s tím. Naučila jsem se více si věřit, být sebevědomější a mít se ráda.
Jitka
K Marcele jsem začala chodit v době své osobní krize. Nebavila mě práce, osobní vztahy taky nic moc. Byla jsem ze všeho příliš vyčerpaná. Nejsem zrovna důvěřivý člověk, ale Marcela si získala mou důvěru hned po prvním sezení. Kouč se pro mě stal rádcem, přítelem, který vás vyslechne, nesoudí, poradí a hlavně pomůže. Spolupráce s Marcelou mě pomohla zdokonalit se v profesním životě a zlepšit můj osobní život. Díky jejímu koučinku se mnohé v mém životě změnilo k lepšímu. Velké díky Marcelo!
Lída
Dobrý večer, jednoho dne jsem se ocitla bez zaměstnání, cítila jsem se jako neúspěšná, velmi unavená žena. Slyšela jsem o emočních rovnicích, „mrkla“ jsem se na stránky a napsala jsem paní Marcele Hlaváčkové. Řekla jsem si: co tě nezabije, to tě posílí; těšila jsem se, že se naučím něco nového! Paní Hlaváčková si se mnou trpělivě povídala o problémech, pocitech, pečlivě jsem si zapisovala poznámky a snažila se plnit úkoly a za měsíc jsem si vybírala ze 4 nabídek zaměstnání. Naučila jsem se vážit si sama sebe, rozmazlovat se a nedělat věci, které nechci! Paní Hlaváčková, díky za příjemný čas, který jsem s Vámi mohla strávit, do další práce Vám přeji mnoho spokojených a šťastných klientů! Přeji Vám hezké zimní dny! 🙂 Zdraví Marcela N.
Marcela N.
Krásný den paní Marcelko, zasílám Vám pár řádků na doporučení na koučink, tak to vidím já 🙂 Cítím vděčnost a satisfakci za koučink, protože: mi změnil život mi pomohl odstranit strachy zlepšil mi pohled na sebe, na manžela, na rodinu, přátelé, na klienti a ostatní lidi naučil mne s lehkostí a radostí přijímat nové příležitosti ukázal mi, že život je příliš krátký na to, abych se stresovala a zabývala problémy ostatních lidí mne naplnil vědomím, že mohu mít cokoliv budu chtít jsem díky němu znovuobjevila věci a koníčky, které mě dělají šťastnou mám více času na sebe a své sebepoznávání. Nejlepší investice, kterou můžete na tomto světě dát je investovat do sebe. Nemožné dokáže ten, který bude ochoten proto něco udělat.
Alenka
Dobrý den, paní Hlaváčková, velmi Vám děkuji za silný zážitek na Workshopu Emoční rovnice. Po WS se cítím úplně úžasně. Díky Vám jsem získala na věci jiný pohled. Dala jste mi sílu za sebe bojovat a v životě se nedat. Mám zase sílu jít dál. Přeji Vám krásný adventní čas.
Lenka J.
Listopadový Workshop Emoční rovnice mi přinesl nový pohled na vzniklé situace a schopnost si je vyřešit. Posunula jsem se v chápání emocí a především v jejich řešení. Dozvěděla jsem se jak zpracovat obtížné emoce a jejich dopad na situace v životě. Na WS se mi líbilo a byl pro mě velkým přínosem. Děkuji.
Klára L.
Paní Hlaváčkovou vřele doporučuji, je to člověk, který naslouchá Vaše problémy, ale neodsuzuje a na daný problém poradi, jak se s danou situaci vypořádat a poprat. Velmi sympatická paní, která svou přátelskou vizáží určitě zapůsobí na každého. Všem doporučuji pani Hlaváčkovou oslovit, určitě nebudete zklamáni. Koucink mi dal pohled, divat se na danou situaci a přemýšlet trochu jinak, než jsem si myslela, ze je spravne. S Pozdravem
Jana B.
Paní Hlaváčková, ještě jednou děkuji za váš koučink. Využil jsem jej hlavně proto, že máte zaměření na podnikání. Je vidět, že vás koučink opravdu baví a vaše otázky směřují k jádru problému. Nikdy jsem se ani chvilku nenudil a bylo potřeba být neustále koncentrovaný. Děkuji a přeji mnoho úspěchů.
P.D.
Krásný den všem, koučink u paní Marcelky Hlaváčkové bych doporučila vřele všem těm, kteří se nebojí udělat něco pro svůj osobní růst a všem těm, kteří chtějí být v životě spokojení. Já jsem s koučinkem začala minulý rok, v době, kdy už jsem nevěděla kudy dál a stále s nadšením pokračuji. Paní Marcelka mi moc pomáhá jako koučka, ale i jako člověk a přítelkyně, za což ji velice DĚKUJI. Metoda Emočních rovnic společně s jejím profesionálním přístupem dokáží neskutečné věci. Jsem nesmírně ráda za to, že jsem ji potkala a že právě s ní mohu zdolávat své cíle a zlepšovat se ve všem, co mi přijde v životě důležité. Už jenom ten pocit, že všechno jde, když si to správně nastavíte, je povznášející. Život se totiž neměří podle toho, jak dlouho dýcháme, ale podle okamžiků, které nám berou dech a právě tyto okamžiky stojí za to. Ty nás činí šťastnými. Děkuji paní Marcelce za to, že mi ukázala, že život je krásný :-).
Lenka
Na koučink k paní Hlaváčkové jsem se přihlásila ve složité životní situaci. Tehdy jsem měla v hlavě spousty otázek proč se staly určité události v mém životě a jak se s nimi vypořádat?Situace mi připadala bezvýchodná. S paní Marcelkou jsme vše rozebraly, pomohla mi získat na jisté věci jiný úhel pohledu a zapracovat na sobě, změnit v sobě staré nastavení. Od té doby dostal můj život naprosto jiný a pozitivní směr! Vřele doporučuji všem kteří chcete na sobě zapracovat, rozvíjet se a být šťastní!☺️
Eliška
Ačkoliv se to nezdá, osobní koučka Marcelka mi neuvěřitelně pomohla a nastartovala můj život na tu správnou kolej, na kterou jsem sám nedokázal najít cestu. Mohu jen doporučit. Kdo váhá, není potřeba, je to profesionálka na svém místě. Hezký den 🙂
Petr H.
Marcela Hlaváčková mi pomohla se konecne vymotat z pracovnich neuspechu v podnikani, ktere me provazely cely zivot. Ackoliv jsem vedela na co se hodim a jaka prace me bavi, potkavaly me casto neprijemne situace. Narazela jsem na problemy s mistem podnikani, problemy se zamestnanci nebo kolegy, ale take s dodavateli zbozi. Diky spolupraci s Marcelou a metodou Emocni rovnice se mi behem jednoho mesice podarilo najit skvele misto pro sve podnikani, najit vybornou kolegyni a ziskat spoustu novych klientu.
Daniela S.
U paní Marcelky jsem se začala koučovat před 4 roky. Bylo to v době mých studiích na VS, které jsem troufám si říct, díky Metodě Emoční rovnice zvládla úspěšně. Vše je totiž o nastavení v hlavě a o našich pohledech na určité problémy, se kterými se celý život potýkáme. Vyčistila jsem si staré rovnice, které mne brzdily a ubližovaly mi. Po pár měsících koučinku se mi život změnil k novému, hezčímu a spokojenějšímu. Pracuji na sobě i nadále, protože stejně tak jako je pro člověka důležitý každodenní pohyb měla by pro něho být důležitá i každodenní duševní hygiena. Věřím tomu, že každý člověk může žít svůj vysněný život. Jen musí sebrat odvahu a svá omezení, která si dáváme jen my sami, začít řešit. Moc děkuji paní Marcelce, že jsem si díky její pomoci mohla změnit život. Jsem velmi ráda, že jsem si vybrala právě jí jako kouče a jsem za to nesmírně vděčná. Teď už vím, že vše je možné, když tomu moc věřím a začnu na tom pracovat. Splnila jsem si již několik snů a pokračuji dále:) Síla myšlenek je dar, který dáváme sami sobě, nezapomínejme na to:) Děkuji, děkuji, děkuji, Mám Vás ráda 🙂
Alena
Milá paní Marcelo, tak snad jsem už konečně dala něco dohromady, i když se omlouvám, že se zpožděním 🙂 K paní Marcele jsem se přihlásila v době, kdy se můj neuspokojivý život stával stále neuspokojivějším, zhroutily se mi všechny životní jistoty a pomalu, ale jistě jsem spěla k syndromu vyhoření. Paní Marcela mi s nezdolným optimismem a obrovskou dávkou pozitivní energie ukázala, že nejsem obětí situace, že mám život ve svých rukou, že ho můžu změnit a nasměrovat kam budu chtít. Díky spolupráci s ní jsem se vymanila z negativních rodinných programů a roli oběti, vyhledaly a rozpletly jsme spolu stovky emočních rovnic a výsledkem je, že jsem se postavila na vlastní nohy, přestěhovala se z vesnice do Prahy, změnila práci a časem si našla i přítele. Zvedlo se mi sebevědomí a život mě začal zase bavit. Koučink s paní Marcelou rozhodně doporučuji, ke všem problémům, které jsou potřeba řešit přistupuje velmi citlivě a zodpovědně, každá minuta je naplňující a inspirující. Bez této ženy bych to nikdy nedokázala a proto se koučink s ní stal nejlepší investicí mého života.
Lenka
S pani Hlavackovou jsem zacal spolupracovat zhruba pred rokem a za ten rok me pomohla "vyzehlit" hodne aspektu meho zivota. At uz pracovni, financni, ale i vztahy s mymi nejblizsimi. Zpocatku jsem mel obavy jak poznam vysledky, jak je merit a jestli by se ty veci v mem zivote staly i tak. Je to hodne tezke vycislit (napr o 30% vyssi prijem behem 12ti mesicu) - ale muzu s jistotou ze to co se odehralo za posledni rok je z velke casti i jeji zasluha. Vysledky budou pro kazdou osobu jine, kazdy mame jinou startovaci caru - tady jsou moje vysledky: mam o 50% vyssi prijem (a stale roste kazdy mesic), mam vice casu na rodinu, diky tomu se i zlepsily vztahy v rodine, prace co delam me neskutecne bavi - delam to stejne co poslednich par let, ale stacilo zmenit par aspektu a ta prace pro me ani neni praci - do prace se chodim bavit. A vim ze tohle je jenom zacatek a kazdy mesic se posouvame dal a dal. Moc dekuju! Zpocaku jsem mel obavy jestli koucovani na dalku (pres Skype) nebude nejak omezujici. Ale pani Hlavackova je naprosty profesional a i pres ten skype dokaze z hlasu a z jednani cloveka i ty nejmensi detaily (ktere jsou nekdy velmi dulezite). Pokud mate v zivote nejake aspekty ktere byste chteli zlepsit, nevahejte. Je to jedna z nejlepsich investic co muzete udelat - investice do sebe.
H.