Záznam mého semináře Jak najít a udržet partnera je ONLINE! Přehrajte si ho.

Marcela Hlaváčková


Nikdy v životě se nevzdávej, i když si myslíš, že jsi prohrál. Protože, skutečně prohraješ až tehdy, když to vzdáš.

Koučem metody Emoční rovnice jsem se stala v květnu 2015. Mám za sebou již několik desítek spokojených klientů, se kterými jsme společně naplnili jejich sny, přání a cíle.

Jsem člověk, který má bohaté zkušenosti s řešením různých životních peripetií.
Vezmu to postupně tak, jak šel čas: nechtěné dítě, psychicky i fyzicky týrané dítě, otec alkoholik, měla jsem zodpovědnost za mladší sourozence, dětství i část dospělosti málo financí, krize v mém manželství, průšvihy v podnikání – výběr kolegů, kteří mi úmyslně škodili a potápěli mě, narození dítěte s hyperaktivitou a všemi poruchami a průšvihy, které jen jsou.

Vše jsem v průběhu života řešila, ať zdravým selským rozumem, či různými terapeutickými technikami, a následně dořešila metodou Emoční rovnice.

Posílila jsem si sebevědomí, vyřešila vztah s matkou, upevnila svůj vztah s partnerem. Dnes jsem v manželství s partnerem 27 let a máme láskyplný vztah, ve kterém se vzájemně podporujeme. Ze syna se stal zodpovědný, laskavý a hlavně šťastný člověk. Vybudovala jsem dvě úspěšné, prosperující firmy. A v tuto chvíli dělám práci, kterou miluji a díky ní rozdávám životní štěstí druhým.

Koučink je mou vášní. Miluji šťastné oči svých klientů, kteří dosáhnou naplnění svého snu. S velkou úctou pomáhám lidem, kteří mají problémy a chtějí se s nimi poprat, změnit svoji situaci. Pracují na sobě, získávají důvěru sami v sebe a své schopnosti. Pomáhám jim dojít tam, kde nebudou jen přežívat, ale život si užívat.

Osvojila jsem si různé terapeutické techniky, ale právě metodu Emoční rovnice jsem si vybrala pro její jednoduchost a vysokou účinnost měnit život k lepšímu.

Pokud chcete vyřešit svoje problémy, strachy, obavy a životní průšvihy, myslím, že jsem ten pravý člověk. Mou praxí byl život sám. Vše, co jsem si prožila, mi dává velkou schopnost empatie, zkušenosti i nadhled, že nic není neřešitelné.

Individuální procvičování nalezení špatných programů a vkládání nových, prospěšných programů -  Emočních rovnic.

Osobně

Po Skypu

Po telefonu

Místo osobní konzultace: Pardubice
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 350 Kč/hodina

Rychlý dotaz přímo Marcele

Získaná praxe

 • Certifikovaný kouč pro práci s Emočními rovnicemi a poradce osobního růstu
 • Supervizor ve společnosti Aleš Kalina s.r.o. pro nové kouče
 • Školitel metody Emoční rovnice ve škole koučů Aleše Kaliny
 • Denní praxe v koučinku s klienty metodou Emoční rovnice, od roku 2015
 • Absolvent Akademie osobnostního rozvoje Andyho Winsona, Mysli Konaj Zbohatni, kurzu TKDM 1. a 2. stupeň, Mgr. Pavel Vondrášek (autor metody Technika kvantového doteku Matrixu), kurzu Reiky 1. a 2. stupeň, workshopu a přednášky na téma Prokrastinace, Petr Ludwig, Debordelizace Tour, Ivo Toman, aj.
 • 13 let praxe ve středním a vyšším managementu (zkušenosti na pozici zaměstnance i nadřízeného)
 • 17 let praxe v oblasti vlastního podnikání (vystavění vlastního byznysu, jeho stabilizace, rozvoj, potřebné změny, přizpůsobení trhu aj.)
 • Praxe a zkušenosti s posílením, vybudováním zdravého sebevědomí, uvolněním potenciálu a osobním či profesním růstem

Sebevědomí je něco, co vytvoříš sám v sobě vírou v to, kdo jsi. Nikdo jiný ti ho nemůže dát.

Vztahy


 • Pomohu Vám s odstraněním bloků, proč nemáte partnera
 • Koučink při hledání toho správného životního partnera pro Vás
 • Pomohu Vám zvládnout partnerské krize, rozvody, rozchody, nevěru
 • Pomohu Vám zvládnout pocit osamění
 • Pomohu Vám překlenout čas při úmrtí blízkého člověka
 • Pomohu Vám upevnit Váš současný vztah, restartovat ho

Peníze


 • Pomohu Vám s odstraněním bloků, které Vám brání mít finanční soběstačnost
 • Koučink k odstranění negativního vztahu k penězům
 • Odstraníme bloky, proč si neumíte říci o více peněz
 • Naučím Vás říkat NE na nevýhodné půjčky, finanční investice, zneužívání druhými
 • Pomohu Vám se sestavením rozpočtů, které právě potřebujete, a jejich uvedením do praxe
 • Pomohu Vám najít bloky, proč Vám firma nevydělává tolik, kolik chcete

Práce


 • Pomohu Vám s obavami při změně práce, s přechodem ze zaměstnání k podnikání či z podnikání do zaměstnaneckého poměru
 • Koučink v nastolení harmonie mezi prací a osobním životem
 • Pomoc s uvědoměním si svých talentů a svého přínosu pro společnost
 • Společně vyřešíme pracovní krize, odstraníme bloky, které Vám brání plně rozvinout Váš potenciál nebo získat více klientů či navýšit obraty
 • Pomohu Vám vylepšit pracovní vztahy s nadřízeným, majitelem firmy, kolegy, zákazníky
 • Společně zapracujeme na zvýšení sebevědomí a sebeprezentace
 • Pomohu Vám překonat syndrom vyhoření a opět najít radost z práce
 • Pomohu Vám s nastartováním podnikání
 • Společně najdeme důvody, proč Vaše podnikání není takové, jaké chcete
 • Firmám pomohu se zlepšením týmové komunikace a vztahů na pracovišti, se zvýšením pracovních výsledků jednotlivců i týmů, se zrychlením dosažení cílů, s nalezením silných stránek zaměstnanců aj.

Zdraví


 • Pomohu Vám zbavit se depresí, najít vnitřní harmonii, vyrovnanost a pohodu
 • Pomoc při psychických potížích
 • Pomohu Vám s motivací při hubnutí či změně image

Jediné co můžeme změnit, je změnit sebe... A tím změníme úplně všechno.

Osobní rozvoj


 • Pomohu Vám s posílením Vašeho sebevědomí, uvědoměním si Vašich silných stránek, Vaší jedinečnosti
 • Najdeme a odstraníme bloky, proč si nevěříte
 • Pomoc s nalezením sama sebe, odpovíme si na otázky – kdo jsem a kam směřuji
 • Pomohu Vám ve Vaší životní krizi – krize středního věku, životní křižovatka, rozvod, úmrtí blízkého člověka, syndrom vyhoření, zhroucení stabilit života aj.
 • Pomoc s odbouráním strachů, bloků, životních nezdarů, negativního myšlení
 • Postupnými kroky Vaše sny proměníme v realitu
 • Posílíme Vaši sebedůvěru v sama sebe – zvládnete vše, co chcete

Objednávkový formulář

🙋 Reference mých klientů

Krasný den, díky Vám jsem na sobě strašně moc zapracovala, cítím se mnohem sebevědomější a silnější. Pomohly mi jak Emoční rovnice, tak příjemné povídání s Vámi. Cítila jsem se jako bych se svěřovala kamarádce. A přitom vše bylo na vysoké profesionální úrovni. Děkuji a ráda s Vámi někdy zajdu na kafe. S úctou
P. Z.
Paní Daniela o svém splněném snu a podnikání. V květnu tohoto roku jsem končila práci v jednom salonu a nevěděla co dál. Cítila jsem velkou nejistotu, jestli si brzy najdu nové místo a jestli budu mít dostatek klientek? Řekla jsem si, že něco dělám špatně, když se mi v pracovním životě nedaří, tak jak bych chtěla a stále se mi opakují podobné situace. Moje touha to změnit mě dovedla k Marcele. Již po několika sezení – koučincích s Marcelou jsem otevřela obchod s kosmetikou a salon krásy, o jakem jsem dlouho snila. Společně jsme naplánovali kdy je vhodný jaký krok mého podnikání, tak aby se mi byznys rozvíjel, ale zároveň jsem vše stihla, ufinancovala a z dané situace vytěžila maximum pro další posun. Práce sama na sobě se mi vyplatila a teď konečně žiji svůj sen.
Daniela
Vážená a milá paní Hlaváčková, za dobu, kdy Vás znám a měl jsem tu čest Vás poznat se můj život docela změnil. Tolik positivních rad, které mě změnili život a náhled na vše okolo jsem dosud od nikoho nedostal. Komunikace s Vámi v rámci ER byla to co jsem potřeboval. Přineslo mě to víc sebevědomí a nadhledu na vše co se okolo mě děje. A nemám vůbec žádný problém to předávat dál a tímto motivovat lidi okolo sebe. Zrovna včera jsem se potkla po druhé v životě s člověkem, který tak trochu nahlíží na okolní svět jako já a hodně jsme se shodli. S kolegou, s kterým teď spolupracuji je to něco podobného. Nejdřív mě nevěří, ale když si to potvrdí, tak to najednou kouká. Díky práci s Vámi jsem víc positivní a beru si na všem to dobré. Nedovolím, aby se mnou lidi manipulovali anebo s mojí rodinou. Musím se Vám svěřit s dnešním čerstvým zážitkem, který bych raději neopakoval. Jel jsem MHD v HK a najednou se spolucestujícímu udělalo špatně a já musel zasáhnout, protože řidič nemohl vystoupit od volantu. Vůbec jsem nepřemýšlel co a jak, ale chtěl jsem pomoci. Ani jsem nezaregistroval, jestli v autobuse byl ještě někdo. Nikdo mě nechtěl a nebo nemohl pomoci. Nakonec volal záchranku a po předání „pacienta“ jsem byl na sebe moc pyšný. Kladl jsem si i otázku, zdali bych to takto zvládl i např. před cca 2 roky. Nevím. Tak že na závěr VELKÉ DÍKY VÁM A ER. Skutečně to funguje, ale je potřeba pro to něco udělat a hlavně se zamyslet sám nad sebou. Věřím, že se brzy uvidíme a budeme si sdělovat nové positivní informace. Vyplatí se to. S přáním krásného jara a ještě krásnějšího léta
R. D.
Koučování pomocí metody emoční rovnic s paní Hlaváčkovou mohu jen doporučit. Spolupracuji s ní již přes rok a půl a za tu dobu došlo v mém životě k velkému posunu. Úspěšně jsem vyměnil podnikání na plný úvazek za podnikání pro radost, našel novou zajímavou práci, zvýšili se mi příjmy, přestěhoval se do nového města a našel nové kvalitní přátele. Není to jen o změně těchto věcí, ale celkově o změně myšlení, kdy si člověk uvědomuje svých kvalit a že může dokázat vlastně cokoliv. Každou překážku překonávám mnohem jednodušeji než před tím. Nečekejte zázraky na počkání, metoda je dlouhodobějšího rázu, ale o to účinnější a samozřejmě předpokládá váš aktivní přístup. Pracovat na sobě bylo někdy vysilující, ale s paní Hlaváčkovou to byla radost a vždy mi byla podporou.
Kamil
Dobrý den, tady trochu k mému hodnocení testu TALENT. Rozhodně jsem ráda, že jsem do testu šla. Velmi mě to zajímalo a musím říct, že i vlastní testování je poměrně nevšední zážitek (ač ze začátku trochu neobvyklý :-D). Asi z toho nevzešlo nic, co by mě úplně překvapilo, nebo s čím bych nesouhlasila a měla pocit, že byste se nějak spletla. Pomohlo mi to, ale k uvědomění si určitých věcí, pro mě evidentně zcela zásadních, které jsou pro můj život mnohem důležitější, než jsem si myslela. Například volnost. Zní to jako celkem nevýznamné slovo, ale díky tomu testu jsem zjistila, že to je něco, bez čeho nikdy nebudu šťastná. Potažmo něco, co když nebude, tak budu nešťastná a ani bych moc nevěděla proč. A zjištění takových věcí je podle mě asi to nejlepší, co z testu vzejde a s čím jsem popravdě ani nepočítala. Přínos tedy vidím určitě pozitivně nejen ve výsledcích, které lidem posíláte, ale i v tom, že má člověk (díky tomu, jak rozhovor vedete) poměrně unikátní šanci uvědomit si mnoho věcí, které ve výsledcích třeba ani nejsou, během vlastního testování. Jsem ráda, že jsem narazila na Vás, jelikož si nejsem úplně jistá, že by k tomuhle, asi vedlejšímu, efektu došlo i s jinými kouči. Velmi se mi také líbí Váš přátelský přístup a trpělivost, kterou neztrácíte ani při horší spolupráci 🙂 Taky musím ocenit, jak chytře a pohotově volíte doplňující otázky, při kterých jsem si nejednou sama pro sebe řekla : „ty jo, ta je mazaná“ :). Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji krásný zbytek víkendu.
M. N.
Hned při první schůzce s paní Marcelou jsem získala pocit, že právě ona je tou pravou osobou, která je schopná mi pomoci se zorientovat a nasměrovat v mém budoucím životě. Je velmi přátelská, otevřená a profesionální, vždy bylo patrné, že se mi snaží být co nejvíce nápomocná a díky ní se mi podařilo utřídit si spoustu věcí a jít si za tím, co opravdu chci a začít si více věřit a naučit se mít ráda samu sebe takovou, jaká jsem. Velmi si vážím toho, že právě ona je mou osobní koučkou!
Lucie K.
“Bloudil jsem ve slepých uličkách.“ Veškeré pracovní epizody měly stejný scénář, po krátké době skončili, negativně. Nechápal jsem proč, nechápal jsem, co dělám špatně. Cesty, kterými jsem šel nebyly správné. Marcelka my pomohla odhalit mé poslání, definovat tu pravou cestu, a bdít nad tím, abych se na ní držel. Metodou emočních rovnic jsme vyčistili mysl od škodlivých procesů a myšlenek. Nastavili mozek aby pracoval v můj prospěch a plnil mé poslání. Vše pak začalo postupně fungovat. Věci, lidé a vše okolo se začalo měnit. Nyní je mou denní realitou to, o čem bych před koučinkem jen snil. Kolikrát jen žasnu a těžko se mi věří, že se to opravdu děje. Nepracuji, dělám to co mě na 100% naplňuje, kdy chci, jak chci, s kým chci. Peněz mám mnohem více, něž kdykoliv jindy. Bez nadsázky je spolupráce s Marcelkou jedna z nejzásadnějších a nejpřínosnějších v mém životě.
Jakub
Pí. M. Hlaváčkovou, jsem našla na internetu, ve chvíli, kdy jsem si uvědomila, že si nedokáži zorganizovat život. Nevědě jsem, co mám v životě dělat, nevěřila jsem si. Rozhodla jsem se, že takto žít již nechci a že je čas s tím něco dělat, pracovat na sobě. Pí. Hlaváčkovou mohu doporučit, protože má profesionální přístup. Byla jsem spokojena s její pomocí. Příjemně se mi s ní pracovalo. Koučink mě posunul dopředu a zvýšil mi sebevědomí.
Ilona
Přiznám se, že jsem člověk, který moc nevyhledává pomoc nějakých terapeutů a koučů, a donedávna jsem byla přesvědčená, že nejlépe si pomohu jen a jen sama tím, že si srovnám logicky věci v hlavě. Ale přišel moment, kdy jsem byla opravdu zoufalá ze své situace v práci a nevěděla si rady s komunikací se svým šéfem. Dokonce jsem přemýšlela nad výpovědí, i když mne práce velmi bavila. V tu dobu jsem se potkala s Marcelou Hlaváčkovou a řekla si, že její koučink přece jen vyzkouším, protože metoda Aleše Kaliny mi přišla poměrně zajímavá a mému mozku pochopitelná. Již po několika sezeních jsem se cítila o mnoho lépe a podařilo se mi náročné období v práci ustát a být nad věcí. Po čase se vztah s mým šéfem urovnal a situace se uklidnila, vše díky paní Hlaváčkové, která umí velmi dobře vycítit bolavé místo, to přesně pojmenovat a pracovat s tím. Naučila jsem se více si věřit, být sebevědomější a mít se ráda.
Jitka
K Marcele jsem začala chodit v době své osobní krize. Nebavila mě práce, osobní vztahy taky nic moc. Byla jsem ze všeho příliš vyčerpaná. Nejsem zrovna důvěřivý člověk, ale Marcela si získala mou důvěru hned po prvním sezení. Kouč se pro mě stal rádcem, přítelem, který vás vyslechne, nesoudí, poradí a hlavně pomůže. Spolupráce s Marcelou mě pomohla zdokonalit se v profesním životě a zlepšit můj osobní život. Díky jejímu koučinku se mnohé v mém životě změnilo k lepšímu. Velké díky Marcelo!
Lída
Dobrý večer, jednoho dne jsem se ocitla bez zaměstnání, cítila jsem se jako neúspěšná, velmi unavená žena. Slyšela jsem o emočních rovnicích, „mrkla“ jsem se na stránky a napsala jsem paní Marcele Hlaváčkové. Řekla jsem si: co tě nezabije, to tě posílí; těšila jsem se, že se naučím něco nového! Paní Hlaváčková si se mnou trpělivě povídala o problémech, pocitech, pečlivě jsem si zapisovala poznámky a snažila se plnit úkoly a za měsíc jsem si vybírala ze 4 nabídek zaměstnání. Naučila jsem se vážit si sama sebe, rozmazlovat se a nedělat věci, které nechci! Paní Hlaváčková, díky za příjemný čas, který jsem s Vámi mohla strávit, do další práce Vám přeji mnoho spokojených a šťastných klientů! Přeji Vám hezké zimní dny! 🙂 Zdraví Marcela N.
Marcela N.
Krásný den paní Marcelko, zasílám Vám pár řádků na doporučení na koučink, tak to vidím já 🙂 Cítím vděčnost a satisfakci za koučink, protože: mi změnil život mi pomohl odstranit strachy zlepšil mi pohled na sebe, na manžela, na rodinu, přátelé, na klienti a ostatní lidi naučil mne s lehkostí a radostí přijímat nové příležitosti ukázal mi, že život je příliš krátký na to, abych se stresovala a zabývala problémy ostatních lidí mne naplnil vědomím, že mohu mít cokoliv budu chtít jsem díky němu znovuobjevila věci a koníčky, které mě dělají šťastnou mám více času na sebe a své sebepoznávání. Nejlepší investice, kterou můžete na tomto světě dát je investovat do sebe. Nemožné dokáže ten, který bude ochoten proto něco udělat.
Alenka
Dobrý den, paní Hlaváčková, velmi Vám děkuji za silný zážitek na Workshopu Emoční rovnice. Po WS se cítím úplně úžasně. Díky Vám jsem získala na věci jiný pohled. Dala jste mi sílu za sebe bojovat a v životě se nedat. Mám zase sílu jít dál. Přeji Vám krásný adventní čas.
Lenka J.
Listopadový Workshop Emoční rovnice mi přinesl nový pohled na vzniklé situace a schopnost si je vyřešit. Posunula jsem se v chápání emocí a především v jejich řešení. Dozvěděla jsem se jak zpracovat obtížné emoce a jejich dopad na situace v životě. Na WS se mi líbilo a byl pro mě velkým přínosem. Děkuji.
Klára L.
Paní Hlaváčkovou vřele doporučuji, je to člověk, který naslouchá Vaše problémy, ale neodsuzuje a na daný problém poradi, jak se s danou situaci vypořádat a poprat. Velmi sympatická paní, která svou přátelskou vizáží určitě zapůsobí na každého. Všem doporučuji pani Hlaváčkovou oslovit, určitě nebudete zklamáni. Koucink mi dal pohled, divat se na danou situaci a přemýšlet trochu jinak, než jsem si myslela, ze je spravne. S Pozdravem
Jana B.
Paní Hlaváčková, ještě jednou děkuji za váš koučink. Využil jsem jej hlavně proto, že máte zaměření na podnikání. Je vidět, že vás koučink opravdu baví a vaše otázky směřují k jádru problému. Nikdy jsem se ani chvilku nenudil a bylo potřeba být neustále koncentrovaný. Děkuji a přeji mnoho úspěchů.
P.D.
Krásný den všem, koučink u paní Marcelky Hlaváčkové bych doporučila vřele všem těm, kteří se nebojí udělat něco pro svůj osobní růst a všem těm, kteří chtějí být v životě spokojení. Já jsem s koučinkem začala minulý rok, v době, kdy už jsem nevěděla kudy dál a stále s nadšením pokračuji. Paní Marcelka mi moc pomáhá jako koučka, ale i jako člověk a přítelkyně, za což ji velice DĚKUJI. Metoda Emočních rovnic společně s jejím profesionálním přístupem dokáží neskutečné věci. Jsem nesmírně ráda za to, že jsem ji potkala a že právě s ní mohu zdolávat své cíle a zlepšovat se ve všem, co mi přijde v životě důležité. Už jenom ten pocit, že všechno jde, když si to správně nastavíte, je povznášející. Život se totiž neměří podle toho, jak dlouho dýcháme, ale podle okamžiků, které nám berou dech a právě tyto okamžiky stojí za to. Ty nás činí šťastnými. Děkuji paní Marcelce za to, že mi ukázala, že život je krásný :-).
Lenka
Na koučink k paní Hlaváčkové jsem se přihlásila ve složité životní situaci. Tehdy jsem měla v hlavě spousty otázek proč se staly určité události v mém životě a jak se s nimi vypořádat?Situace mi připadala bezvýchodná. S paní Marcelkou jsme vše rozebraly, pomohla mi získat na jisté věci jiný úhel pohledu a zapracovat na sobě, změnit v sobě staré nastavení. Od té doby dostal můj život naprosto jiný a pozitivní směr! Vřele doporučuji všem kteří chcete na sobě zapracovat, rozvíjet se a být šťastní!☺️
Eliška
Ačkoliv se to nezdá, osobní koučka Marcelka mi neuvěřitelně pomohla a nastartovala můj život na tu správnou kolej, na kterou jsem sám nedokázal najít cestu. Mohu jen doporučit. Kdo váhá, není potřeba, je to profesionálka na svém místě. Hezký den :-)
Petr H.
Marcela Hlaváčková mi pomohla se konecne vymotat z pracovnich neuspechu v podnikani, ktere me provazely cely zivot. Ackoliv jsem vedela na co se hodim a jaka prace me bavi, potkavaly me casto neprijemne situace. Narazela jsem na problemy s mistem podnikani, problemy se zamestnanci nebo kolegy, ale take s dodavateli zbozi. Diky spolupraci s Marcelou a metodou Emocni rovnice se mi behem jednoho mesice podarilo najit skvele misto pro sve podnikani, najit vybornou kolegyni a ziskat spoustu novych klientu.
Daniela S.
U paní Marcelky jsem se začala koučovat před 4 roky. Bylo to v době mých studiích na VS, které jsem troufám si říct, díky Metodě Emoční rovnice zvládla úspěšně. Vše je totiž o nastavení v hlavě a o našich pohledech na určité problémy, se kterými se celý život potýkáme. Vyčistila jsem si staré rovnice, které mne brzdily a ubližovaly mi. Po pár měsících koučinku se mi život změnil k novému, hezčímu a spokojenějšímu. Pracuji na sobě i nadále, protože stejně tak jako je pro člověka důležitý každodenní pohyb měla by pro něho být důležitá i každodenní duševní hygiena. Věřím tomu, že každý člověk může žít svůj vysněný život. Jen musí sebrat odvahu a svá omezení, která si dáváme jen my sami, začít řešit. Moc děkuji paní Marcelce, že jsem si díky její pomoci mohla změnit život. Jsem velmi ráda, že jsem si vybrala právě jí jako kouče a jsem za to nesmírně vděčná. Teď už vím, že vše je možné, když tomu moc věřím a začnu na tom pracovat. Splnila jsem si již několik snů a pokračuji dále:) Síla myšlenek je dar, který dáváme sami sobě, nezapomínejme na to:) Děkuji, děkuji, děkuji, Mám Vás ráda :)
Alena
Milá paní Marcelo, tak snad jsem už konečně dala něco dohromady, i když se omlouvám, že se zpožděním :-) K paní Marcele jsem se přihlásila v době, kdy se můj neuspokojivý život stával stále neuspokojivějším, zhroutily se mi všechny životní jistoty a pomalu, ale jistě jsem spěla k syndromu vyhoření. Paní Marcela mi s nezdolným optimismem a obrovskou dávkou pozitivní energie ukázala, že nejsem obětí situace, že mám život ve svých rukou, že ho můžu změnit a nasměrovat kam budu chtít. Díky spolupráci s ní jsem se vymanila z negativních rodinných programů a roli oběti, vyhledaly a rozpletly jsme spolu stovky emočních rovnic a výsledkem je, že jsem se postavila na vlastní nohy, přestěhovala se z vesnice do Prahy, změnila práci a časem si našla i přítele. Zvedlo se mi sebevědomí a život mě začal zase bavit. Koučink s paní Marcelou rozhodně doporučuji, ke všem problémům, které jsou potřeba řešit přistupuje velmi citlivě a zodpovědně, každá minuta je naplňující a inspirující. Bez této ženy bych to nikdy nedokázala a proto se koučink s ní stal nejlepší investicí mého života.
Lenka
S pani Hlavackovou jsem zacal spolupracovat zhruba pred rokem a za ten rok me pomohla "vyzehlit" hodne aspektu meho zivota. At uz pracovni, financni, ale i vztahy s mymi nejblizsimi. Zpocatku jsem mel obavy jak poznam vysledky, jak je merit a jestli by se ty veci v mem zivote staly i tak. Je to hodne tezke vycislit (napr o 30% vyssi prijem behem 12ti mesicu) - ale muzu s jistotou ze to co se odehralo za posledni rok je z velke casti i jeji zasluha. Vysledky budou pro kazdou osobu jine, kazdy mame jinou startovaci caru - tady jsou moje vysledky: mam o 50% vyssi prijem (a stale roste kazdy mesic), mam vice casu na rodinu, diky tomu se i zlepsily vztahy v rodine, prace co delam me neskutecne bavi - delam to stejne co poslednich par let, ale stacilo zmenit par aspektu a ta prace pro me ani neni praci - do prace se chodim bavit. A vim ze tohle je jenom zacatek a kazdy mesic se posouvame dal a dal. Moc dekuju! Zpocaku jsem mel obavy jestli koucovani na dalku (pres Skype) nebude nejak omezujici. Ale pani Hlavackova je naprosty profesional a i pres ten skype dokaze z hlasu a z jednani cloveka i ty nejmensi detaily (ktere jsou nekdy velmi dulezite). Pokud mate v zivote nejake aspekty ktere byste chteli zlepsit, nevahejte. Je to jedna z nejlepsich investic co muzete udelat - investice do sebe.
H.