Marcela Hlaváčková

Koučem metody Emoční rovnice jsem se stala v květnu 2015. Mám za sebou již několik desítek spokojených klientů, se kterými jsme společně naplnili jejich sny, přání a cíle.

Jsem člověk, který má bohaté zkušenosti s řešením různých životních peripetií.
Vezmu to postupně, tak jak šel čas: nechtěné dítě, psychicky i fyzicky týrané dítě, otec alkoholik, měla jsem zodpovědnost za mladší sourozence, dětství i část dospělosti málo financí, krize v mém manželství, průšvihy v podnikání – výběr kolegů, kteří mi úmyslně škodili a potápěli mě, narození dítěte s hyperaktivitou a všemi poruchami a průšvihy, které jen jsou.

Vše jsem v průběhu života řešila, ať zdravým selským rozumem, či různými terapeutickými technikami, a následně dořešila metodou Emoční rovnice.

Posílila jsem si sebevědomí, vyřešila vztah s matkou, upevnila svůj vztah s partnerem. Dnes jsem v manželství s partnerem 26 let a máme láskyplný vztah, ve kterém se vzájemně podporujeme. Ze syna se stal zodpovědný, laskavý a hlavně šťastný člověk. Vybudovala jsem dvě úspěšné, prosperující firmy. A v tuto chvíli dělám práci, kterou miluji, a rozdávám s ní životní štěstí druhým.

Koučink je mou vášní. Miluji šťastné oči svých klientů, kteří dosáhnou naplnění svého snu. S velkou úctou pomáhám lidem, kteří mají problémy a chtějí se s nimi poprat, změnit svoji situaci. Pracují na sobě, získávají důvěru sami v sebe a své schopnosti. Pomáhám jim dojít tam, kde nebudou jen přežívat, ale život si užívat.

Osvojila jsem si různé terapeutické techniky, ale právě metodu Emoční rovnice jsem si vybrala pro její jednoduchost a vysokou účinnost měnit život k lepšímu.

Pokud chcete vyřešit svoje problémy, strachy, obavy a životní průšvihy, myslím, že jsem ten pravý člověk. Mou praxí byl život sám, vše, co jsem prožila, mi dává velkou schopnost empatie, zkušeností i nadhled, že nic není neřešitelné.


tváří v tvář po Skypu po telefonu

Místo osobní konzultace: Pardubice
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1250 Kč/hodina

Získaná praxe

 • Certifikovaný kouč pro práci s Emočními rovnicemi a poradce osobního růstu
 • Supervizor ve společnosti Aleš Kalina s.r.o. pro nové kouče
 • Školitel metody Emoční rovnice ve škole koučů Aleše Kaliny
 • Denní praxe v koučinku s klienty metodou Emoční rovnice, od roku 2015
 • Absolvent Akademie osobnostního rozvoje Andyho Winsona, Mysli Konaj Zbohatni, kurzu TKDM 1. a 2. stupeň, Mgr. Pavel Vondrášek (autor metody Technika kvantového doteku Matrixu), kurzu Reiky 1. a 2. stupeň, workshopu
  a přednášky na téma Prokrastinace, Petr Ludwig, Debordelizace Tour, Ivo Toman, aj.
 • 13 let praxe ve středním a vyšším managementu (zkušenosti na pozici zaměstnance i nadřízeného)
 • 17 let praxe v oblasti vlastního podnikání (vystavění vlastního byznysu, jeho stabilizace, rozvoj, potřebné změny, přizpůsobení trhu aj.)
 • Praxe a zkušenosti s posílením, vybudováním zdravého sebevědomí, uvolněním potenciálu a osobním či profesním růstem

Vztahy

 • Pomohu Vám s odstraněním bloků, proč nemáte partnera
 • Koučink při hledání toho správného životního partnera pro Vás
 • Pomohu Vám zvládnout partnerské krize, rozvody, rozchody, nevěru
 • Pomohu Vám zvládnout pocit osamění
 • Pomohu Vám překlenout čas při úmrtí blízkého člověka
 • Pomohu Vám upevnit Váš současný vztah, restartovat ho

Peníze

 • Pomohu Vám s odstraněním bloků, které Vám brání mít finanční soběstačnost
 • Koučink k odstranění negativního vztahu k penězům
 • Odstraníme bloky, proč si neumíte říci o více peněz
 • Naučím Vás říkat NE na nevýhodné půjčky, finanční investice, zneužívání druhými
 • Pomohu Vám se sestavením rozpočtů, které právě potřebujete, a jejich uvedením do praxe
 • Pomohu Vám najít bloky, proč Vám firma nevydělává tolik, kolik chcete

Práce

 • Pomohu Vám s obavami při změně práce, s přechodem ze zaměstnání k podnikání či z podnikání do zaměstnaneckého poměru
 • Koučink v nastolení harmonie mezi prací a osobním životem
 • Pomoc s uvědoměním si svých talentů a svého přínosu pro společnost
 • Společně vyřešíme pracovní krize, odstraníme bloky, které Vám brání plně rozvinout Váš potenciál nebo získat více klientů či navýšit obraty
 • Pomohu Vám vylepšit pracovní vztahy s nadřízeným, majitelem firmy, kolegy, zákazníky
 • Společně zapracujeme na zvýšení sebevědomí a sebeprezentace
 • Pomohu Vám překonat syndrom vyhoření a opět najít radost z práce
 • Pomohu Vám s nastartováním podnikání
 • Společně najdeme důvody, proč Vaše podnikání není takové, jaké chcete
 • Firmám pomohu se zlepšením týmové komunikace a vztahů na pracovišti, se zvýšením pracovních výsledků jednotlivců i týmů, se zrychlením dosažení cílů,
  s nalezením silných stránek zaměstnanců aj.

Zdraví

 • Pomohu Vám zbavit se depresí, najít vnitřní harmonii, vyrovnanost a pohodu
 • Pomoc při psychických potížích
 • Pomohu Vám s motivací při hubnutí či změně image

Osobní rozvoj

 • Pomohu Vám s posílením Vašeho sebevědomí, uvědoměním si Vašich silných stránek, Vaší jedinečnosti
 • Najdeme a odstraníme bloky, proč si nevěříte
 • Pomoc s nalezením sama sebe, odpovíme si na otázky – kdo jsem a kam směřuji
 • Pomohu Vám ve Vaší životní krizi – krize středního věku, životní křižovatka, rozvod, úmrtí blízkého člověka, syndrom vyhoření, zhroucení stabilit života aj.
 • Pomoc s odbouráním strachů, bloků, životních nezdarů, negativního myšlení
 • Postupnými kroky Vaše sny proměníme v realitu
 • Posílíme Vaši sebedůvěru v sama sebe – zvládnete vše, co chcete

Objednávkový formulář

Reference klientů

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.