Marek Kalina

Často se setkávám s otázkou, jak mladý kluk může jiným, starším radit, co mají ve svém životě dělat jinak. Vždy se zasměji a odpovím: „Nikomu neradím, jen se snažím druhého vrátit na cestu hravosti a mladistvé houževnatosti, kterou díky nastavení dnešního systému zapomněl.“ Naopak si myslím, že můj věk je mou velkou výhodou, a hned vám vysvětlím proč.

Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.

Dnešní systém je postaven na pravidle „nejdřív druhý a pak teprve já“. Zdá se mi, že takový systém výchovy je dobrý leda tak pro výchovu ovcí ve stádě, které poslouchají druhé, ale samy sebe neslyší a staví se tak na poslední místo. Takoví lidé se nechají vést a manipulovat, nechají si nastavovat mantinely, které systém předkládá, nechají si líbit vše jen proto, aby se druhému zavděčili a byli schopni nějak přežít.

Má cesta začala již ve 14 letech, kdy jsem si řekl, že takový být nechci a nebudu. Musel jsem ale překonat hodně překážek, než jsem poprvé zahlédl první výsledek své několikaleté práce. Ano, cesta a dodržení slibu mě stálo docela dost zapírání a mnoho ztrát. Popravdě, chtěl jsem se několikrát vzdát. Ano, chtěl jsem utéci a už se nikdy ke svému slibu nevrátit.

Ovšem cítil jsem kdesi v sobě, že svou vytouženou cestu musím zvládnout. Pokaždé když jsem upadl, znovu jsem vstal a šel dál ke svému cíli.

Během své cesty jsem splnil cíle, jež mnoho lidí nedokáže splnit za celý svůj život.

 1. V 16 letech jsem dostal nabídku připravit velkou mediální kampaň pro celou Českou a Slovenskou republiku za více než půl milionu korun.
 2. V 17 jsem kvůli startu svého podnikání musel k soudu pro zplnoletnění.
 3. Stal jsem se členem TOP managementu jedné firmy.
 4. V 19 letech jsem začal aktivně řídit milionové firemní projekty.
 5. Ve 20 letech jsem se stal koučem, který má odkoučovaných přes 680 hodin s reálnými a často mnohem staršími klienty, než jsem já.
 6. Ve 20 jsem supervizoval expanzi největší Slovenské konference pro ženy do České republiky a spolu s týmem jsem řídil marketing celé akce v hodnotě několika milionů korun.

Nebojte se riskovat, nebojte se být akční, nebojte se být sami sebou. Nenechte se dnešní společností zlomit, a raději ze sebe udělejte člověka, který bude za něco stát!

Budu se těšit na vaše příběhy a věřte mi, že společně zvládneme vyřešit i váš problém.


tváří v tvář po Skypu po telefonu

Místo osobní konzultace: Praha
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1000 Kč/hodina

Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.

Získaná praxe

 • 4 roky zkušeností s Emočními rovnicemi
 • Autor projektu Mladá značka
 • 4 roky zkušeností v oblasti marketingu a obchodu
 • 3 roky členem managementu společnosti
 • Osobní zkušenost procházení bolestivým rozchodem
 • Zkušenost s klienty o několik let staršími

Vztahy

 • Pomoc při rozchodových bolestech
 • Řešení partnerských krizí
 • Pomoc při tíživé žárlivosti
 • Řešení partnerské nekompatibility
 • Řešení sexuálních problémů
 • Pomoc při budování partnerské zahrádky

Peníze

 • Pomoc při sestavení osobního rozpočtu
 • Navýšení osobních příjmů
 • Pomoc při vedení osobního účetnictví
 • Zbavení se dlouhodobých finančních bloků
 • Pomoc při zahájení podnikání

Práce

 • Pomoc při hledání talentu
 • Pomoc při rozjetí podnikání
 • Navýšení osobního potenciálu
 • Pomoc při zvládání krizových situací
 • Pomoc s vedením druhých

Zdraví

 • Pomoc při nabrání svalové hmoty
 • Pomoc s odhalením příčin somatizace
 • Pomoc zbavit se závislosti na sladkém
 • Pomoc při tvorbě cvičebního jídelníčku
 • Pomoc zbavit se stavů úzkosti

Osobní rozvoj

 • Naučím Vás, jak se mít více rád
 • Pomoc při navýšení sebevědomí
 • Pomoc při zbavení se deprese
 • Pomoc při vyhoření v práci
 • Nalezení hlavních finančních bloků
 • Pomoc při navýšení finančních příjmů
 • Pomoc při stavu úzkosti
 • Pomoc při odstranění fobií

Reference klientů

Objednávkový formulář

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.