Ing. Margarita Drastíková

„Štěstí ve tvém životě závisí na povaze tvých myšlenek.“ Marcus Aurelius

Nejsem jedna z těch, kteří by prožili šťastné dětství. Mohla bych ho celé charakterizovat jednou jedinou větou: „O přízeň rodičů se musím zasloužit.“ A tak jsem celý svůj život doufala a zároveň předpokládala, že když budu poslušná, dobře se učit, nosit domů samé jedničky, pochvaly a vítězné diplomy, získám si jejich náklonnost. Výsledkem tohoto mého úsilí bylo, že od svých třiatřiceti let úspěšně zastávám pozice v různých sférách vrcholového managementu. Rodiči vepsaná věta se stala mou „pravdou“, která se promítala i do mého partnerského života, a to až do doby, než jsem se tuto „pravdu“ naučila zpracovat metodou Emočních rovnic Aleše Kaliny.

Poprvé jsem se s metodou Emočních rovnic setkala asi před čtyřmi lety, když moje tehdy sedmnáctiletá dcera bojovala s bulimií. Celý rok jsem s ní zůstala doma. Tehdy jsem zoufale začala pátrat po odpovědích na otázky, kdo rozděluje zdraví, kdo rozděluje štěstí. Při odhalování svých Emočních rovnic jsem se naučila, že všichni máme šanci ovlivnit to, co se bude v našem životě dít a jak se budeme cítit. Ano, může se to zdát složité, ale lze to. Pochopila jsem, že se metoda Emočních rovnic dá aplikovat na všechny problémy a úspěšně je řešit, což dokládá, že je dnes moje dcera zdravá a nadšená prožíváním svého života, že pocit „o přízeň se musím zasloužit“ se už nedostavuje ani ve vztahu s rodiči, ani v partnerském životě.

To, že metoda funguje, byl důvod, proč jsem začala více pomáhat svému okolí a blízkým lidem, kteří se ocitli ve složité životní situaci, z níž se jim stále nedařilo najít cestu ven. Pak už to byla jen otázka času, než jsem se rozhodla o rozšíření mé cesty o nový směr.

Teď bych ráda pomohla i vám, kteří si stejně jako já kdysi pokládáte otázku, kdo rozděluje štěstí. Chtěla bych pomoci i vám, kteří se nedokážete pořádně rozhodnout, kteří toužíte odhalit příčinu, proč se v současné chvíli necítíte dobře. Ráda pomohu i vám, kterým se opakují stále tytéž nepříjemné životní situace a dosud neznáte odpověď na otázku „proč“. Chtěla bych vám dokázat, že každou oblast svého vlastního života můžete úspěšně vyřešit a posunout k lepšímu: k lepšímu partnerovi, k lepší práci, zdravějším vztahům a seberealizaci. Ráda vám metodou Emočních rovnic pomohu k tomu, jak pro sebe vytvořit lepší život.

Vím, že to společně zvládneme. Vaše Margarita


tváří v tvář po Skypu po telefonu

Místo osobní konzultace: Brno
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 500 Kč/hodina

Získaná praxe

 • Certifikovaný kouč pro práci s Emočními rovnicemi a poradce osobního růstu
 • 14 let zkušeností ve vrcholovém managementu
 • 6 let manažerské praxe při budování prosperující firmy (potřebné změny a stabilizace)
 • 18 let zkušeností s vedením týmů ve státní i soukromé sféře
 • 22 let zkušeností a rodičovské praxe
 • 6 let praxe s prací se seniory

Vztahy

 • Pomohu vám nalézt a odstranit příčinu, proč nemáte partnera
 • Pomohu vám při hledání toho správného životního partnera pro vás
 • Pomohu vám zvládnout partnerské krize, rozvody, rozchody, nevěru
 • Pomohu vám zvládnout pocit osamění po rozchodu
 • Pomohu vám se závislostí na partnerovi
 • Pomohu vám s přijetím nového partnera s dětmi
 • Pomohu vám partnerský vztah navázat a udržet
 • Pomohu vám pochopit fatální význam vyřčených vět rodičů na utváření osobnosti dítěte

Peníze

 • Pomohu vám s vaší finanční soběstačností
 • Pomohu vám s odstraněním negativního vztahu k penězům
 • Pomohu vám, jak si říct o zvýšení platu
 • Pomohu vám se sestavením vašeho rodinného rozpočtu, který právě potřebujete, a s jeho zavedením
 • Pomohu ženám při budování kariéry a finanční nezávislosti

Práce

 • Pomohu vám s obavami při změně práce, s adaptací v nové práci
 • Pomohu vám s nastavením životní rovnováhy mezi osobním, pracovním a rodinným životem při nadměrném pracovním vytížení
 • Pomohu vám vyhledat vaše talentové vlohy
 • Pomohu vám plně rozvinout váš pracovní potenciál k získání více klientů
 • Pomohu vám vylepšit pracovní vztahy s nadřízenými, kolegy i zákazníky
 • Pomohu vám s nastartováním podnikání
 • Firmám pomohu se zlepšením vztahů na pracovišti, s nalezením silných stránek zaměstnanců aj.

Zdraví

 • Pomohu vám zbavit se stresu, nespavosti, smutku a depresí
 • Pomohu vám se syndromem vyhoření
 • Pomohu vám se závislostmi (na jídle, na alkoholu, na cigaretách aj.)
 • Pomohu vám s motivací při hubnutí či změně image

Osobní rozvoj

 • Pomohu vám nalézt příčiny vašeho nízkého sebevědomí a strachu se přirozeně projevovat
 • Pomohu vám konfrontovat se s běžnými životními situacemi
 • Pomohu vám najít příčinu toho, proč se v současné době necítíte dobře
 • Pomohu vám dovolit si dávat se na první místo, naučit se říkat „ne“ bez pocitu viny a potřeby se obhajovat
 • Pomohu vám milovat své tělo a zbavit se zbytečné vnitřní kritiky
 • Pomohu vám získat odvahu ke změnám ve vašem životě

Objednávkový formulář

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.