Ing. Petr Horký

Nedovolte dnešnímu světu, vlastním strachům, nefunkčním vztahům a nenaplněným očekáváním kazit váš život! Nežijte minulostí a ani tím, co bude zítra, za měsíc nebo za rok. Váš život probíhá právě nyní! Jestli nyní nejste šťastni, ale chcete být, vezměte svůj život do svých rukou! Jedině tak můžete mít svoji životní energii pod kontrolou, mít vnitřní klid a vědět, že život žijete opravdu naplno!

„CARPE DIEM“ (ŽIJ NAPLNO V PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU)

Žijeme v uspěchané době a pořád se za něčím „honíme“. Chceme dobrou práci, která nás bude bavit, dá nám vyšší „kredit“ a lepší peníze. Chceme si dopřát lepší bydlení, auto, potěšit sebe (rodinu) exkluzívní dovolenou nebo třeba poskytnout kvalitnější vzdělání milovaným dětem. Zkrátka chceme se mít stále lépe!

Často se však takto dostáváme do životní rutiny, žijeme v nastavených kolejích a přetíženi každodenními povinnostmi zapomínáme na sebe sama, na vlastní vnitřní klid a pohodu, na naplnění naší touhy z dětství a stále se jen snažíme lépe plnit aktuální cíle. Uspokojit ostatní, zavděčit se nadřízeným, stabilně dosahovat stále větších a náročnějších pracovních cílů a věci kolem bereme jako danou jistotu (zdraví, vztahy, práci atp…).

Takovéto „rutinní přežívání“, založené na našich aktuálních prioritách, může dle vlastního emočního nastavení vést k opominutí důležitých aspektů v našem životě. A právě toto často vede například k rozpadu vztahu, k syndromu vyhoření, kdy nás přestane všechno bavit, k totální ztrátě sebedůvěry atp. Začneme pochybovat o smyslu naší činnosti, o naší budoucnosti a přemýšlíme, co tady vlastně na tomto světě děláme?!

I já jsem si v životě prošel mnoha úskalími, s jejichž překonáním mně hodně pomohla metoda Emočních rovnic, a věřte nebo ne, jejich řešení mě neskutečně posílilo. Vše začalo zjištěním, že moje mamka mě vlastně na tomto světě nechtěla a snažila se do poslední chvíle o potrat, což mně na sebedůvěře určitě vůbec nepřidalo. Dále pak ztráta bližního, nevěra dlouholeté partnerky, rozvod, rozšířená otcovská péče o 3 nezletilé děti a v neposlední řadě více než dvě desetiletí práce v korporátních managementech zahraničních firem. Vše zakončeno pocitem vyhoření, kdy často vstáváte s pocitem, že se vám už ani nechce žít a do ničeho se vám nechce.

V současné době je mně však už jasné, že i toto, stejně jako vše ostatní, se dá řešit. Každopádně je lepší na sobě zapracovat co nejdříve a přijít na podstatu našeho jednání, rozumět lépe příčinám našich pocitů, najít cestu, jak žít v harmonii a vnitřním klidu, kdy máme život pevně ve svých rukou.

Vše se dá změnit! Kdykoliv, nikdy není pozdě! Jen chtít a začít s tím něco dělat!

Rád vám pomohu prostřednictvím metody Emočních rovnic přijít na to, jak stabilně získat vnitřní klid a pohodu ve vašem životě.

Těším se na vás.

Váš kouč Petr Horký


tváří v tvář po Skypu po telefonu

Místo osobní konzultace: Praha
Konzultační jazyky: čeština, angličtina
Konzultační cena: 1000 Kč/hodina

Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.

Získaná praxe

 • 20 let zkušeností z TOP managementu korporátních firem, včetně práce s lidmi
 • 15 let zkušeností s koučinkem a osobním rozvojem
 • 5 let zkušeností s kurzy „Cesty transformace“, „Umění bytí“, „Prokrastinace“, „Jóga“ atp.
 • Certifikovaný kouč metody Emočních rovnic
 • SPECIALIZACE kouče: syndrom vyhoření, deprese, sebedůvěra, léčení traumat, hledání talentu, partnerské a rodinné problémy (rozvody/nevěra), otcovská výchova, firemní koučink

Vztahy

 • Pomoc při řešení partnerské krize (případném rozvodu/rozchodu)
 • Koučink při řešení dlouhodobých problémů se vztahy v rodině
 • Srovnání se s odchodem blízkého člověka
 • Pomoc při získání větší sebedůvěry a nalezení vlastní sebehodnoty
 • Pomoc při řešení osobních traumat a odstraňování vlastních strachů

Peníze

 • Pomoc při nastavení vlastního rozpočtu
 • Pomoc vyřešit zdravý vztah k penězům
 • Koučink pro zvýšení vlastního příjmu

Práce

 • Pomoc při osobním vyhoření
 • Pomoc při zvládání prokrastinace
 • Pomoc v podnikatelských aktivitách (managementu firmy)

Zdraví

 • Koučink v oblasti nalezení zdravého životního stylu (včetně případného hubnutí)
 • Pomoc při zbavení se stresů, depresí a poruch spánku
 • Pomoc při odstranění osobních traumat a strachů

Osobní rozvoj

 • Pomoc v profesním a manažerském rozvoji
 • Pomoc při hledání nových životních možností
 • Pomoc při nalezení talentu a jeho profesním uplatnění
 • Pomoc při nalezení vnitřního klidu a pohody

Objednávkový formulář

Reference klientů

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.