Mgr. Žana Mahďáková

„Změnou, kterou hledáme ve světě, se musíme stát my sami.“

Mahátma Gándhí

Každý z nás v životě zažil situaci, kdy si řekl: Má to smysl? Má smysl to, co dělám? Má smysl život, který žiji? Má smysl mé pachtění se za tím, abych udržel krok s životním stylem, s nároky v zaměstnání a má smysl se trápit ve vztahu, kde se necítím tak, jak bych chtěl? Snažím se vychovávat děti, přesto si nejsem jistý, zda to, co dělám, je to nejlepší, co mohu svým dětem dát.

Tyto a podobné otázky mě provázely celým životem. I přesto, že jsem dosáhla vrcholného postavení ve svém zaměstnání, mám nádherný dům a mé dítě studovalo dvě vysoké školy a vše se jevilo skvělé, stále jsem uvnitř hledala naplnění svého osobního života. Zažila jsem stav ženy hledající souznění ve vztahu, otázky, zda jsem dostatečně dobrá matka. Zažila jsem stav, kdy jsem pracovala 15 hodin denně bez přestávky po dobu 7 let. Přesto jsem necítila naplnění. Stal se ze mne vyčerpaný workoholik, který ztratil sám sebe. A právě v této chvíli jsem si řekla, že se nepoddám. Nedovolím ztratit svůj vlastní život. Mé rozhodnutí mne postupně dovedlo k tomu, že dnes s velkou láskou rozvíjím sebe sama a jsem šťastná. Jsem na dobrodružné cestě a těším se na to, co mi přinese zítřek. Pokud máte chuť a odvahu zabojovat a poprat se s vlastním životem, dát vítr do svých plachet, jsem tu pro Vás a zvu Vás na tuto úžasnou dobrodružnou cestu.

Těším se na setkání s Vámi.


tváří v tvář po Skypu po telefonu

Místo osobní konzultace: Ostrava
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1000 Kč/hodina

Získaná praxe

 • SZ z psychologie a pedagogiky na Ostravské univerzitě
 • 8 let praxe na pozici ředitele P.O., zkušenosti s vedením lidí
 • 24 let pedagogické a rodičovské praxe
 • 15 let praxe v soukromém sektoru, lektorování

Vztahy

 • Pomohu Vám při řešení krize v partnerském vztahu
 • Pomohu Vám při hledání rodinné pohody, rozvíjení vztahu rodiče a dítěte
 • Pomohu Vám při hledání Vaší vlastní hodnoty a důstojnosti, posílit Vaši osobnost
 • Pomohu Vám posílit Vaše mužství a Vaše ženství
 • Pomohu Vám při hledání klidu a pohody ve Vašem životě
 • Pomohu Vám při hledání budoucího partnera a ujasnění si, zda partner, se kterým aktuálně jsem, je ten, se kterým chci prožít kus života

Peníze

 • Pomohu Vám posílit Vaši osobnost při vyjednávání o ceně Vaší práce
 • Pomohu Vám, jak čelit agresivním a neodbytným lidem, kteří na Vás vyvíjejí tlaky
 • Pomohu Vám nalézt silné stránky a zapracovat na tom, jak je využít v životě
 • Pomohu Vám s nastavením rozpočtu a stanovením cílů a jak jich dosahovat
 • Pomohu Vám posílit komunikační dovednosti

Práce

 • Pomohu Vám řešit Vaše pracovní přetížení, vyhoření tak, aby se do života opět vrátila pulzující energie a radost
 • Pomohu Vám při hledání Vašeho talentu a jak jej následně lze využít v praxi
 • Pomohu Vám při hledání překážek a obav, které Vám brání úspěšně zvládat Vaši práci
 • Pomohu Vám při řešení vztahů k nadřízenému, kolegům tak, abyste se cítili v práci příjemně
 • Pomohu Vám posílit Vaše sebevědomí, posílit odvahu a odbourat strachy
 • Pomohu Vám se sladěním rodinného a pracovního života

Zdraví

 • Pomohu Vám najít vnitřní harmonii, vyrovnanost a pohodu
 • Pomohu Vám najít krásný vztah k sobě samým
 • Pomohu Vám odstranit Vaše přetížení, stres a fobie
 • Pomohu Vám odstranit pocit samoty a nalézt radost ze života

Osobní rozvoj

 • Pomohu Vám posílit Vaši úctu k sobě samému, nalézt vlastní hodnotu
 • Pomohu Vám nalézt porozumění a přijetí sebe samého
 • Pomohu Vám v hledání Vašich silných stránek a jak je využít v životě
 • Pomohu Vám objevit Vaši vášnivost a životní spokojenost
 • Pomohu Vám odstranit prokrastinaci a špatné životní návyky
 • Pomohu Vám nastavit a dosáhnout vlastní cíle k Vašemu seberozvoji

Objednávkový formulář

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.