Audioprogram Jak zneškodnit manipulátora

Tento motivační audioprogram vás jednou pro vždy naučí rozpoznat a zneškodnit manipulátora, který vám znemožňuje žít život, který si zasloužíte. Věděli jste, že manipulátorem můžete být i vy sami? Tuto a další pravdy si nyní můžete osvojit pohodlnou cestou na tomto motivačním audioprogramu.

300 Kč300 Kč bez DPH
Dostupné
 • Audiokniha je dostupná v těchto formátech. Vyberte si ten váš:

  CD

  CD audio nosič
  Koupit CD

  Audiokniha

  Audiokniha ve formátu MP3
  Koupit MP3

  Celkem již prodáno od tohoto titulu

  0
  +
  prodaných audioprogramů

  Co se díky audioprogramu naučíte?

  Rozpoznat manipulátora

  Naučíte se jednou pro vždy ve svém okolí najít a zneškodnit všechny manipulátory, kteří vám nedovolují žít život, který si zasloužíte.

  Zjistíte, proč se necháte manipulovat

  Odhalíte hlavní důvody proč děláte věci, o kterých víte, proč je nechcete dělat.

  Odhalíte vlastnosti manipulátora

  Dostanete odpověď na to, proč manipulátor vlastně cítí potřebu druhé ovládat a manipulovat s nimi.

  Jaké zbraně manipulátor používá

  Poznejte zbraně manipulátora, které používá k dosažení svého cíle.

  Proč trpíme pocitem viny?

  Trápí vás pocit viny? Víte proč? Chcete se nadobro zbavit viny? Na CD vás to naučím.

  Proč nás ovládá strach?

  Poznejte nejčastější příčiny strachu a zbavte se ho elegantně a rychle.
  Pane úúúžasný Aleši Kalino, mám koupené obě Vaše knihy (a další CD), jsou skvělé a moc Vám přeji stálý úspěch, spoustu radosti, krásnou lásku a tudíž pevné zdraví!!! Jste nabitý energií a zcela originální ve svém psychologickém postupu, prostě jedinečný. Ať se Vám prostě daří, jste prostě jednička.
  Mirka, Olomouc

  Aleš Kalina představuje svůj audioprogram

  Zbavte se manipulátorů ještě dnes. Neváhejte a učiňte ještě dnes první krok k životu bez manipulátorů ve svém okolí.

  Proč si audioprogram rozhodně pustit?

  Udělejte si rychlý přehled o nejdůležitějších myšlenkách jednotlivých kapitol tohoto motivačního audioprogramu.

  Kapitola 1

  V první kapitole se dozvíte, kdo to vlastně manipulátor je a základní metody, jak ho rozpoznat. Zjistíte, že manipulátoři jsou ke svému chování předurčeni již od dětství a že za to z velké části může výchova.

  Kapitola 2

  Proč děláme to, co nechceme? To je tématem této kapitoly. Důležitou částí bude i vysvětlení tzv. emočních děr. Dozvíte se, co to emoční díry jsou a proč je důležité je zacelit.

  Kapitola 3

  V další kapitole vás zavedu k samé podstatě manipulace. Proč děláme věci nesvobodně? Je to z pocitu strachu nebo viny? Na to se budeme snažit najít společně odpověď.

  Kapitola 4

  Čtvrtá kapitola popisuje osobu manipulátora. Kdo je typický manipulátor či manipulátorka? Jaké jsou jejich vlastnosti. Věděli jste, že manipulátoři mají dvě nejzásadnější zbraně, které jsou ochotni vždy nasadit?

  Kapitola 5

  Vina a strach. Zásadní slova v oblasti manipulace. Společně si vysvětlíme, kde se tyto pocity berou a proč mají tak zásadní vliv na proces manipulace a především na to, zda se manipulaci ubráníme.

  Kapitola 6

  V poslední kapitole vám poskytnu pět „zbraní“ na zneškodnění manipulátora. Začneme těmi nejlehčími a skončíme u pořádného kalibru, tak aby vás již nemohl nikdo manipulovat.

  Aleš Kalina

  Autor metody Emoční rovnice
  Neměl jsem to v životě úplně jednoduché, ale s nepřízní osudu jsem se nehodlal smířit. Slíbil jsem si v roce 1994, že dokud nad nepřízní nevyhraji, tak se nevzdám. Díky svému slibu jsem objevil způsoby, jak se poprat s nastaveními v hlavě, jenž nás vedou ke špatným rozhodnutím a následně k nepříjemným zkušenostem. Své myšlenky jsem zformuloval do výukových programů, které nyní předkládám i vám.

  Garance dodání

  Garance dodání do jednoho pracovní týdne. Můžete si být jisti, že po objednání budete mít knihu u sebe do jednoho pracovního týdne.

  Zabezpečená platba

  Vaše platba je 100% zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay s šifrováním SSL.

  Máte otázky? Napište nám.

  V případ jakýchkoliv otázek, neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo na tel. +420 602 375 165.

  Reference spokojených čtenářů

  Co o této CD řekli sami čtenáři?
  Začtěte se do několika recenzí osob, kterým tato kniha pomohla.

  Chtěla bych poděkovat panu Kalinovi za to, co dělá. Pomohl mi, díky jeho radám jsem se dokázala postavit svému bratrovi, podle kterého jsem skákala i v dospělosti. Stydím se za to, že jsem to neudělala už dřív.
  Simona
  Koupila jsem si CD manipulátora u Vás přes internet. Nic jsem o manipulaci nevěděla, tak jsem si ho vybrala čistě ze zvědavosti. Nejvíc mě zajímalo, jaké jsou způsoby odstranění manipulátora, jak uvádí pan Kalina ve videu. Musím říct, že jsem byla opravdu překvapená z toho, co jsem se dozvěděla.
  Magda
  Tuto namluvenou knihu jsem si koupila spíše ze zvědavosti. Nakonec jsem ale nelitovala. Návody na odhalení manipulátora opravdu fungují. Byla jsem překvapená.
  Jana
  Dobrý den, jsem moc ráda, že existují takoví lidé jako vy, kteří se snaží pomoci druhým ve zlepšování jejich života. Objednala jsem si vaše CD a od té doby pracuji na svém životě.
  Jana