eBook Praktické tipy, jak získat práci

 • /
 • Obchod
 • /
 • eBook Praktické tipy, jak získat práci

Během své praxe jsem provedl stovky pohovorů s kandidáty na odlišné pozice a víte, co měla většina z nich společného? 99 % z nich nebylo dostatečně připraveno. Nevěděli nic o firmě, kam se hlásí ani o způsobech, jak zaujmout. Přitom stačí docela málo – osvojit některé drobnosti, které vám mohou otevřít cestu do vaší vysněné firmy.
Ale pamatujte si, každá firma je jiná a má jiné nároky na své nováčky. Má svoji vlastní organizaci a jiného člověka provádějícího pohovory. I on má své nálady a požadavky. Bohužel je nejprve potřeba zaujmout jeho nebo jí. V mé e-knize si osvojíte úplně to nejzákladnější, co musíme vědět a umět, abyste u prvního pohovoru vůbec zaujali a neskončili rovnou v koši.

199 Kč199 Kč bez DPH
Dostupné
 • eBook Praktické tipy, jak získat práci

  Připadá mi jako obrovská škoda, pokud má někdo zajímavý životopis, příjemný vzhled, avšak neví nic o budoucím zaměstnavateli. Nebo neví, na jakou pozici se vlastně hlásí, protože každý den chodí od jedné firmy k druhé. Zasílá jeden životopis za druhým a prostě střílí na několik terčů najednou, aniž by věděl, co vlastně chce.

  Dokonce mě jeden kandidát oslovil jiným příjmením, protože si mě prostě spletl s jiným pánem. To jsou všechno nepříjemnosti, které vám mohou při hledání práce uškodit a váš úžasný životopis tak skončí stejně v koši, protože jste prostě nebyli připraveni.

  Nahlédněte do jednotlivých kapitol e-booku

  Hledání nového zaměstnavatele je podobné jako hledání nového partnera. Nesnažte se jej unáhlit a stanovte si přesně, jak by měl váš nový pracovní svazek vypadat. Přece jen hledáte dlouhodobý a perspektivní pracovní vztah. Chcete se v něm cítit dobře a chodit do práce s radostí. Míření do prázdna vás může stát čas, nervy i pozdější nastartování vaší nové kariéry. Osvojte si proto pár důležitých vlastností, které vás okamžitě vynesou mezi první desítku uchazečů v řadě.

  Jmenuji se Aleš Kalina a rád bych vám v tomto e-booku přinesl nový pohled na účast ve výběrovém řízení. každý občas hledá novou práci, chce si zkusit něco jiného a hledá svého nového zaměstnavatele. Roky jsem pracoval na vysokých postech národních korporací a nyní jsem sepsal své zkušenosti z výběrových řízení. Právě ony vám poskytnou okénko do zákulisí výběru nových uchazečů.

  E-book můžete číst na jakémkoliv zařízení

  Papír

  Pokud rádi čtete z papíru, tak si e-book můžete vytisknout

  Mobil

  E-book si můžete stáhnout do telefonu

  Počítač / Notebook

  E-book si můžete stáhnout do vašeho počítače

  Tablet / Čtečka

  E-book si můžete stáhnout do vašeho tabletu nebo do vaší čtečky

  E-book je ve formátu PDF, takže je opravdu na vás jakou formu upřednosťnujete nejvíce.