eBook Vyřešte své konflikty elegantně

 • /
 • Obchod
 • /
 • eBook Vyřešte své konflikty elegantně

Konflikty jsou přirozené. V naších vztazích byly a budou. Na tom nic nezměníme. Co ale změnit můžeme, je naučit se konflikty dobře zvládat, aby nám náš vztah neničily. Konflikt může být jako kostižer. Ničí, na co přijde, a dokáže během vteřiny narušit krásný den, odjezd na dovolenou či narozeninovou oslavu.

Osvojte si v mém e-booku 13 tipů, které vám pomohou váš eventuální konflikt řešit s elegancí tak, aby vám neničil váš vztah ani den.

199 Kč199 Kč bez DPH
Dostupné
 • eBook Vyřešte své konflikty elegantně

  Určitě to znáte: těšíte se na odjezd na dovolenou a najednou zčistajasna váš partner něco řekne, co vám úplně pokazí náladu. A problém je na světě.

  V tuto chvíli záleží na tom, jak se k problému postavíme. Vzniklý konflikt může buď být vyřešen a „uklizen“ ze stolu během několika málo minut a vy v klidu odjedete na dovolenou – anebo ho tak nějak zametete pod koberec, ale napětí z nevyřešeného střetu ve vás bude zůstávat po celou dobu cesty v autě a možná ještě déle. Poznejte mých 13 tipů pro rychlé zažehnání konfliktů.

  13 doporučení, které mohou spasit váš vztah

  Podstata většiny konfliktů v partnerství je založena přesně na tomto: co kdo řekl, jakým tónem to řekl a jak to myslel, co kdo neřekl a co naopak říct měl. Co kdo neudělal a měl udělat. Kdy kdo měl kam přijít a nepřišel. A tak dále... Vnějšímu pozorovateli se většina partnerských konfliktů může zdát úsměvných a banálních, nicméně dvojice, která právě něco řeší, má pocit, že jejich konflikt je naprosto zásadní a velmi závažný. Seznamte se s mými 13 doporučeními, které jsem otestoval na svých vztazích a zabírají perfektně.

  Dobrý den, jmenuji se Aleš Kalina a rád bych vám v této knize přinesl nový pohled na zcela zásadní věc. Jak se dají konflikty řešit elegantně. Prošel jsem si mnoha konflikty. Hlasitými i tichými. A vždy měly jedno společné. Bolest v srdci. Pocit nepochopení a nerespetu. V této knize vám rád předávám své dlouho sestavované tipy pro řešení bolavých konfliktů.

  E-book můžete číst na jakémkoliv zařízení

  Papír

  Pokud rádi čtete z papíru, tak si e-book můžete vytisknout

  Mobil

  E-book si můžete stáhnout do telefonu

  Počítač / Notebook

  E-book si můžete stáhnout do vašeho počítače

  Tablet / Čtečka

  E-book si můžete stáhnout do vašeho tabletu nebo do vaší čtečky

  E-book je ve formátu PDF, takže je opravdu na vás jakou formu upřednosťnujete nejvíce.