Kniha Pracovní sešit

Pracovní sešit k Emočním rovnicím vám ulehčí práci a také zachová to, co vám dříve lámalo hlavu. Rozšíříte si možnosti hledání o další dva postupy a vše si budete moci pečlivě zapisovat do připravených tabulek. S jeho pomocí vám nic neunikne. Tabulky jsou nevrženy tak, abyste měli vše přehledně u sebe. Za pár měsíců se můžete podívat na to, jaký jste udělali pokrok.

340 Kč340 Kč bez DPH
Skladem
 • Kniha je dostupná v těchto formátech:

  Kniha

  Klasická tištěná kniha
  Koupit knihu

  E-book

  Elektronická kniha
  Koupit E-book

  Přehled

  Chcete dělat ještě větší pokroky? Pořiďte si pracovní sešit, který je průvodcem ke knize Emoční Rovnice. Váš program bude kompletní a navíc si ulehčíte hledání svých vzorců o další možnosti!

  Pracovní sešit k Emočním rovnicím vám ulehčí práci a také zachová to, co vám dříve lámalo hlavu. Rozšíříte si možnosti hledání o další dva postupy a vše si budete moci pečlivě zapisovat do připravených tabulek. S jeho pomocí vám nic neunikne. Tabulky jsou nevrženy tak, abyste měli vše přehledně u sebe. Za pár měsíců se můžete podívat na to, jaký jste udělali pokrok.

  V čem je práce s pracovním sešitem lepší?

  Kniha
  Pracovní sešit

  Nepostradatelný dodatek ke knize

  Rozšíříte si možnosti hledání o další dva postupy.

  Připravené tabulky jsou přehlednější a ulehčí vám práci.

  Získáte přehled o svých Emočních rovnicích.

  Budete jednoduše pozorovat své pokroky černé na bílém.

  Aleš Kalina

  Autor metody Emoční rovnice
  Neměl jsem to v životě úplně jednoduché, ale s nepřízní osudu jsem se nehodlal smířit. Slíbil jsem si v roce 1994, že dokud nad nepřízní nevyhraji, tak se nevzdám. Díky svému slibu jsem objevil způsoby, jak se poprat s nastaveními v hlavě, jenž nás vedou ke špatným rozhodnutím a následně k nepříjemným zkušenostem. Své myšlenky jsem zformuloval do výukových programů, které nyní předkládám i vám.

  Garance dodání

  Garance dodání do jednoho pracovní týdne. Můžete si být jisti, že po objednání budete mít knihu u sebe do jednoho pracovního týdne.

  Zabezpečená platba

  Vaše platba je 100% zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay s šifrováním SSL.

  Máte otázky? Napište nám.

  V případ jakýchkoliv otázek, neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo na tel. +420 602 375 165.

Podobné zboží