Jak na cíl ve dvou krocích

Ptáte se, jaké to jsou dva nejdůležitější kroky k dosažení vašeho cíle? A jak je možné, že jen dva kroky jsou nejdůležitější?

Z mé praxe kouče vím, že každý z nás má svůj velký sen – cíl: auto, partnerku, partnera, práci, peníze, dovolenou, velký dům – jakýkoliv sen. Různě velký nebo drahý.

Je pro vás těžké dosáhnout vašeho snu – cíle? Ale proč? Protože nevíte, jak si sen splnit? Nebo se obáváte, co bude, až se vám splní? Splnění velkého snu – cíle dokonce někoho i děsí. O čem budu potom snít? A to, co si přeji, je pro mě velké sousto. Na to nemám. To nedám. To se mi nemůže splnit. To jsou takové „krásné“ myšlenky, co mozek posílá. To jsou pochybnosti, že? To je nedůvěra ve vlastní schopnosti.

Takže jak na to? Jednoduše!

Nehledejte komplikace a výmluvy proč ne!

Krok č. 1 – stanovím si svůj cíl

Stanovím si svůj cíl. Stanovím si co nejpřesněji svůj cíl. Věřím si, že tohoto cíle dosáhnu. Věřím si na 100 %. Nemám ani 0,0001 % pochybností. Když si představuji, jak jsem si sen splnil, cítím se úžasně (pro zasvěcené na 10). Ta představa splněného snu mi dává křídla, spoustu energie, úsměv na tváři.

Krok č. 2 – udělám první krok k dosažení cíle

Když vím, co chci. Konstruktivně si řeknu, co vše dnes a právě v tuto chvíli mohu udělat pro splnění svého snu. A udělám tu věc – udělám ten první krok.

Ve chvíli, kdy uděláte první krok, naprosto jasně uvidíte druhý a na druhém kroku třetí a tak dále – až dojdete k cíli.

Takže sněte, plánujte, stanovujte si cíle a udělejte první krok! Hodně štěstí na vaší cestě.

Autor je certifikovaným koučem Emočních rovnic. „Když nevíš co chceš, skončíš v hromadě toho co nechceš!“ - I já jsem měla hromadu toho co jsem nechtěla a jen málo toho, po čem jsem toužila a co jsem chtěla. Tak jsem se vydala úplně jinou cestou – cestou změny ve svém mozku, cestou změny svých negativních Emočních rovnic, a nyní od života dostávám přesně to co chci. A právě tento úžasný životní proces – to, aby se vám dařilo, aby jste byli šťastni a měli naplněný život, vám chci předat.

CHCETE ZAŽÍT ŽIVOT BEZ OMEZUJÍCÍCH BLOKŮ V HLAVĚ?

Ukážu vám, co se nám během dětství zapisovalo do hlavy a jak nás zápisy ovlivňují později v životě. Při výběru práce, partnera, ve financích i zdraví.