Co prozradí o partnerovi první schůzka

Potkali jste někoho nového a chystáte se na první schůzku? Máte velké očekávání, ale co všechno z první schůzky poznáte? Přesto, že jde spíše o nezávazné první povídání, může vám chování protějšku odhalit zásadní vlastnosti, které vám pomohou rozpoznat, zda jít na schůzku další. Přináším vám tedy několik tipů, které vám o partnerovi něco prozradí.

Oblečení a vzhled

Říkáte si, to je přece jasné, nesmí být špinavý a utrhaný. Na první schůzce to ale tak většinou nebývá. Pokud jdeme na první setkání, dáváme si záležet, jsme upravení, voňaví a usměvaví. Některé nedostatky však skrýt nelze:

Boty

Pokud má váš společník špinavé či staré boty, je pravděpodobné, že má ve skutečnosti nízké sebehodnocení.

TIP: Přečtěte si mou knihu Emoční rovnice.

Nehty

Pokud má váš společník neupravené nebo špinavé nehty, pravděpodobně pouze předstírá čistotu a ve skutečnosti bude jeho okolí v nepořádku a špíně.

Nepořádek v kabelce či peněžence

Tyto dva společníci nás všech ukazují, zda máme v životě a také ve financích pořádek nebo naopak úplný chaos.

Parfém – voní nebo nevoní?

Má výrazný parfém či sladký? Pokud parfém partnera ucítíte všude, je pravděpodobné, že něco skrývá za výraznou či intenzivní vůni. Pokud se nevoní vůbec, může to znamenat nízké sebehodnocení. Pokud používá levnou vůni z hypermarketu, moc do sebe neinvestuje, škudlil nebo je chudý.

Podání ruky – jak vám podal ruku?

Pokud jste se potkali s pevných a suchým stiskem, můžete počítat s jasně vyhraněnou osobou, která ví co chce. Pokud vám podala ruku tzv. leklá ryba, počítejte s nejistou osobou s nízkým sebevědomím.

TIP: Přečtěte si mou knihu Emoční rovnice.

Objednávání

Chová se váš protějšek k obsluze mile a přátelsky? Nebo naopak hrubě či povýšeně? Podle způsobu komunikace s obsluhou poznáte, jakým způsobem váš potenciální partner vychází s okolím a jak se jednou bude chovat i k vám.

Jeho bývalí partneři

Jsou bandou lotrů nebo jeho současnými přáteli? Pokud chcete vstoupit do vztahu s dospělým jedincem, měl by mít vyřešeny všechny jeho vztahy z minulosti. Pokud na své bývalé partnery nadává a pomlouvá je, není bohužel připraven pro nový vztah a vy budete pouze “nálepkou“ na jeho smutek. Jednou by možná podobně mohl mluvit i o vás.

Placení

Ošemetné téma? Má za vás zaplatit muž protějšek nebo ne? Žádná pravidla stanovená nejsou. Ale je více než pravděpodobné, že muž bude na první schůzce za ženu platit. Až k této situaci dojde, sledujte svého společníka, jak se při placení tváří a jedná. Cítíte lehkou nevrlost? Nebo je na vás milý? Jeho postoj k placení vyjadřuje jeho postoj k financím celkově.

TIP: Přečtěte si mou knihu Emoční rovnice.

Komunikace

Jak se s partnerem cítíte při rozhovorech? Příjemně a nenuceně nebo s vyschlými ústy hledáte každé slovo, abyste vykompenzovali nepříjemný strach z ticha? Způsob vedení řeči vám poodhalí, jak budete komunikovat, až se vztah ustálí na normálu.

Autor metody Emoční rovnice a kouč osobního rozvoje. Dopřejte si čistou hlavu a život bez problémů. Ošklivé věci se dají z hlavy mazat a nahradit novými programy. Nová hlava pak vyrábí nové a lepší myšlenky.

CHCETE ZAŽÍT ŽIVOT BEZ OMEZUJÍCÍCH BLOKŮ V HLAVĚ?

Odhalte si svých prvních 10 Emočních programů s pomocí mého mini kurzu zdarma a získejte k tomu ukázku z mé knihy Emoční rovnice.