Hana Šrámková

K metodě Emočních rovnic Aleše Kaliny mě v roce 2008 nasměrovala moje životní situace. Přestože jsem osobním rozvojem žila a pracovala na sobě už od 18 let, ve své realitě jsem zdaleka neviděla to, co jsem chtěla a po čem jsem toužila. Spíše naopak. Přečetla jsem tuny knih z oblasti osobního rozvoje, prošla řadou školení a kurzů. Teorii jsem ovládala na jedničku. Přesto se ten dobrý pocit… jaksi nedostavil a o vnitřním klidu a smyslu života nemluvě.

Co jsem před lety žila? Co jsem si v autopilotním módu vytvořila na svém jevišti života? Náročné dlouholeté podnikání a budování firem, na kterém jsem se spolu s manželem podílela, neustálý tlak a nejistota. Neshody a krize ve více než 20letém manželství. Náročná těhotenství a porody, úmrtí mého prvního dítěte. Mezigenerační rozepře snacha–tchyně, to vše mě pomalu a plíživě dostihlo. Jednoho dne, stejně jako třetina obyvatel v ČR, jsem šla do lékárny s receptem na takzvané pilulky štěstí. Cítila jsem se frustrovaná, nemilovaná, bezcenná, a k tomu jsem měla ještě slušnou nadváhu a řadu autoimunitních onemocnění. Měla jsem v sobě nezpracované bolesti z dětství, z prožitých traumat a vlivu výchovy. Bolelo mě předčasné úmrtí mého otce i mého prvního dítěte. Cítila jsem, že všechno kolem mě je špatně, že už to takhle dál nejde. Žila jsem v módu oběti. Potřebovala jsem někoho, kdo by mi pomohl s mým životním restartem.

Se slovy a pocitem „poslední šance“ jsem na sobě systematicky pracovala s koučem. Pomocí metody Emočních rovnic (ER) jsem kousek po kousku čistila své chybné programy a nastavení mého podvědomí. Musela jsem odstranit nejen to nezdravé, co mi do hlavy nahráli rodiče, druzí, předchozí generace, ale i to, co jsem si sama vyrobila a nesloužilo k mému prospěchu. Třeba programy „Nejsi dost dobrá, za nic nestojíš.“ Znáte to, jak pěkně tyto programy umí mozek vytáhnout z rukávu, doslova vás vydeptat? Mozek to umí – jak by taky ne, mnohdy to často slýchával už od dětství.

Díky pevnému rozhodnutí, že chci a udělám pro svoji změnu vše, a prací na sobě se mi poměrně rychle začalo měnit moje jeviště života. Postupně jsem se stávala jiným člověkem, jinou osobností. Koučink mi umožnil najít a hluboce poznat samu sebe, kdo a čím skutečně jsem. Díky ER jsem se naučila ovládat svého největšího manipulátora, svůj mozek.

Co žiji dnes? Jako „zázrakem“ se mi otevřely nové životní cesty, plním si svá přání a cíle, začala jsem konečně naplno a hlavně zdravě uplatňovat svůj talent citlivosti, empatie, soucitu a pomoci. Cítím vnitřní klid, svobodu, radost, ale taky vděčnost. Jsem vděčná lidem kolem sebe, jejich velké pomoci, díky které jsem se dokázala probudit a změnit svůj život. Několik let už i já předávám dál svým klientům toto poznání, že mohou žít jinak. Naplňuje mě velkou radostí a je pro mě odměnou, když mi lidé rozkvétají pod rukama a jejich život se mění k lepšímu. To je můj cíl, mé poslání a to dává mému životu smysl.

Změnila jsem sebe, a tím se změnilo vše kolem mě.


tváří v tvář po Skypu po telefonu

Místo osobní konzultace: Praha 1
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 400 Kč/hodina

Získaná praxe

 • 15 let spolupodílení se na budování firmy, zejména v oblasti práce s lidmi
 • Celoživotní vzdělávání v širokém spektru oblastí
 • 20 let vlastní rodičovské praxe
 • Nalezení sebelásky a sebehodnoty
 • Nalezení nové vize a energie v dlouhotrvajícím vztahu
 • Firemní koučink
 • Koučink seniorů

Vztahy

 • Partnerské vztahy, krize
 • Proč se nerozcházet
 • Vztah matka–dítě
 • Vztah snacha–tchyně
 • Osamělost seniorů

Peníze

 • Finanční prospěch ve vztahu na nalezení talentu a zvýšení sebehodnoty

Práce

 • Vyhoření z práce
 • Objevení talentu

Zdraví

 • Psychosomatické problémy
 • Problémy s nespavostí

Osobní rozvoj

 • Řešení sebelásky, sebehodnoty, ženství
 • Vyhoření z denní péče o děti
 • Nalezení a uplatňování svého talentu
 • Osamělost seniorů

Objednávkový formulář

Reference klientů

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.