O mně

Rád se starám o životy druhých jako o svůj vlastní.

Jsem přesvědčený, že každý člověk má nárok na skvělý život a naplnění svých tužeb a vizí.

Během jednoho sezení vám rozklíčuji podstatu vašeho problému takovým způsobem, že vám bude jasné, jak ho vyřešit.

Prožil jsem nepříliš lahodné dětství, z čehož mi vzniklo mnoho nepříjemných emočních programů, které mi později mnohokrát komplikovaly život. Když jsem na pokraji zoufalství nad svojí životní cestou objevil Emoční rovnice, jako programy ovládající naše chování a formující vše, co kolem sebe vidíme, bylo mi jasné, proč jsem právě já musel jít údolím stínů.

Již v 17 letech se ve mně probudila touha ptát se lidí kolem sebe, jak se mají a proč se necítí dobře. 20 let jsem pátral, jak je možné, že někteří, aniž by se příliš namáhali, dosahují úspěchu, a jiní, i přes veškeré své úsilí, končí vždy na místě, odkud vyrazili. Nedovedl jsem pochopit, jak je možné, že mnohé úsilí nikam nevede, a poněvadž jsem se sám stal obětí neúspěchu nejednoho svého úsilí, věnoval jsem studiu zákonitostí osobního úspěchu mnoho času.

Prostudoval jsem stovky knih, osobních svědectví a náboženských principů, abych odhalil, zda je možné najít nějakou nitku, která by mě přivedla k vysvětlení zákonitostí příjemného života a dobrého pocitu.

Při těchto pozorováních lidských osudů jsem si všiml, že to, co lidé říkají, má přímou souvislost s tím, co denně prožívají. Při konzultacích jsem začal jednotlivé výroky svých klientů zapisovat a ověřovat, zda to, co jsem zapsal, je pro ně pravdou.

V 70 až 95 procentech to pravda skutečně byla. Když se mi podařilo z vyprávění klienta sepsat všechny jeho výroky, bylo z nich jasné, že tyto Emoční rovnice přesně zobrazovaly jeho svět, na který si stěžoval a ze kterého chtěl uniknout pryč. Odhalení této 100% podobnosti bylo prvním světýlkem na cestě odhalování a popisování zákonitostí mozku a jeho síly.

Sestavil jsem metodu Emoční rovnice

pomáhá lidem tak, že když jim pomohu najít jejich Emoční rovnice, pochopí, že jejich svět je pouze odrazem jejich přesvědčení a ne hříčkou nevyzpytatelného osudu. Naučí se, že když jejich současný svět odráží to, co vidí před sebou na papíře, je možné změnou obsahu hlavy vstoupit do světa, který skutečně chtějí a tento svět se jim stává realitou.

Ve své hlavě jsem našel skoro 7000 emočních programů, které jsem odstranil a vymazal z neuronové mapy. Díky tomuto počinu jsem dnes šťastný člověk, realizuji svůj talent a mohu pomáhat dalším lidem s jejich nepříjemnými myšlenkami.

Podívejte se na video Jak vypadá můj normální den

I když jsem se věnoval i pracím mimo svůj talent, což vidíte v mém profilu, rozhodl jsem se v roce 2002 opustit kariéru a věnovat se svému poslání a talentu.

IKONA_Emocni rovnice-kruh

Zde je má historie pěkně pod sebou

 • 25 let zkušeností v oblasti koučinku.
 • Hlavní kouč a školitel společnosti MindSoft s.r.o.
 • Autor teorie Emočních rovnic.
 • Autor 2 knih Emoční rovnice a Partnerský manuál.
 • Autor motivačních CD.
 • Bývalý člen top managementu mezinárodních korporací (Microsoft, Telenor ČR, EDS, Sodexo Pass ČR)
 • V roce 2007 zapsán do knihy Who is Who.

Oblasti mého působení

 • Osobní konzultace a koučink. Napište mi přímo s pomocí připraveného formuláře zde >>
 • Přednášky pro laickou i odbornou veřejnost.
 • Školení a certifikace nových koučů ve vlastní škole. Více zde >>
 • Koučink pro firemní management v oblasti leadershipu a max. potenciálu..
 • Pomoc majitelům firem znovu nastartovat svoji vizi a chod.

Firemní koučink vám sestavím na míru

Potřebujete pomoci s organizací své firmy, výběrem pracovníků, prověření svého týmu a jeho výkonu? Či hledáte pomoc pro sebe jako majitele firmy? Potřebuje vaše organizace nové pohledy, novou motivaci? Máte pocit, že jste se zastavili, a tak nějak žijete ze zaběhlého, ale nemáte šťávu a chuť pokračovat? Rád vám pomohu.

Sejdeme se spolu a probereme co vám leží na srdci. Sestavíme plán práce a uvidíte, že se vám uleví.

Rád promluvím i k vašim pracovníkům. Mé na míru sestavené burcující přednášky zvedají lidi ve firmách ze židle a nenechají je spát. Mnozí odcházejí povzbuzení a doslova vystřelení ze své komfortní zóny. Jiní zase dostanou takovou nálož motivace, že jim nic jiného nezbude než se sebou něco udělat.

Řeč trvá max 3 hodiny, aby posluchači byli stále na vlně a po dohodě může navazovat i workshop v délce 4-5 hodin pro vážné zájemce o pokračování v započaté změně.

Zájemci dostanou hutný přísun motivačních otázek a pracovních materiálů, pod jejichž tlakem budou muset udělat důležité rozhodnutí.

 

Nejčastější okruhy mé motivační řeči:

 • Jak si zvýšit motivaci a získat novou šťávu pro práci?
 • Proč duševní hygiena přináší až 3x větší výkon?
 • Vztahy doma i na pracovišti pod drobnohledem.
 • Budování osobnosti leadera, kterého lidé chtějí následovat.
 • Jak si přeprogramovat zablokovaný mozek až k 3 krát vyšším výkonům

Konzultační jazyky: čeština
Cena za řeč dle délky: 10 000 Kč až 50 000 Kč
Cena za workshop k tomu: 50 000 Kč

Mohli jste se se mnou poznat například zde

Má mediální spolupráce

 • Televize Metropol, Barrandov TV.
 • Česká televize
 • Prima TV
 • Český rozhlas
 • Odborné komentáře pro internetový portál www.prozeny.cz, www.novinky.cz
 • Odborné komentáře pro časopisy Elle, Moje Psychologie, Juicy, Jackie, Ekonom, HN, Žena a život, Lidové noviny a Zdravotnické noviny
 • Osobnost portálu Jobs.cz
 • Celý seznam zde >>

Reference mých klientů

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.