Najděte si prvních 50 Emočních rovnic rychle

🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁
DARUJTE BESTSELLER
KNIHU EMOČNÍ ROVNICE
🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁

Která pomohla již přes 30 000 čtenářům.

🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁

KOUPIT KNIHU JAKO DÁREK

Co to jsou Emoční rovnice?

Emoční rovnice je malý program v hlavě, který mozek využívá pro výpočet našich nálad, strachů a obav. V době kdy se potřebujeme rozhodnout, hledá mozek vhodné programy, aby nám poskytl co nejlepší řešení.

Jak poznáme program v hlavě?

Program v hlavě poznáme podle toho, že se nám opakují ty samé situace stále dokola. Máme podobné strachy a rozhodujeme se pro ty samé špatnosti.

Proč se nám dlouhodobě nedaří?

Používáme-li na životních křižovatkách stejné programy, končíme ve finále u stejných cílů. Nemůžeme si najít lepší práci, partnera, zdraví či peníze, když nás řídí ten samý software.

Více o Emočních rovnicích

Kniha
Emoční rovnice

Kniha vám rozkryje sílu emočních programů ve vaší hlavě. Ukáže vám, jak si sami můžete elegantně své destruktivní programy najít, otočit a vymazat jednou provždy ze své hlavy.
Více informací →

Přečtěte
si více

Odhalte tajemství Emočních rovnic v článcích, které pro vás píšeme. Prozkoumejte stovky článků, které máme na našem blogu osobního růstu. Přečtete si co to jsou Emoční rovnice a jak fungují.
Více informací →

Emoční rovnice – Koučinkový program

S pomocí 36 dobře pochopitelných videí a na míru sestaveného pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání, otáčení a vkládání svých Emočních rovnic ve 4 oblastech života.
Více informací →

Co Emoční rovnice přinesly mně?

Mnoho let jsem se potácel v neúspěchu, nevěděl jsem, kudy kam. Vinil jsem společnost, pána Boha, osud, lidi kolem sebe. Nakonec jsem zjistil, že vše řídí programy v mé hlavě. Spím s nimi, rozhoduji se podle nich, jednám podle nich.

Došlo mi, že dokud se špatných programů ve své hlavě nezbavím, mohu se usnažit k smrti, a stejně budu mít ty samé výsledky. Od té doby jsem jich vymazal tisíce. Ulevilo se mi. Začal jsem lépe žít. Emoční rovnice mi změnily život a staly se mým životním stylem.

V čem vám Emoční rovnice mohou pomoci?

Ignorovaný problém se sám nevyřeší a ve finále vás může stát zbytečně mnoho přátel, peněz, zdraví i osobní cti. Podívejte se kolik vás může stát dlouhodobě neřešený problém


Jak vám koučink může pomoci?

Hlavním cílem koučinku je ukázat klientovi možnosti řešení a pomoci mu zvládat stresové a nepříjemné situace.