Ing. Luďka Ježová

Dnešní dost šílená doba klade na nás všechny opravdu vysoké nároky, a tak se každý z nás může dostat do situace, kdy neví, jak dál, jak se rozhodnout, kdy mu docházejí síly, je paralyzován různými strachy a úzkostmi, vidí vše černě a zkrátka nežije život tak, jak by chtěl.

Prožila jsem ne zcela ideální dětství, ze kterého jsem si odnesla pocit vlastní nedostatečnosti, s níž jsem se musela potýkat. Ale i tak, přes další neradostné peripetie svého života, kdy byly v rodině drogy a násilí, si myslím, že platí „co mě nezabije, to mě posílí“. Jsem tedy přesvědčena, že záleží na člověku samotném, jak se postaví nepřízni osudu, kterou může nakonec i obrátit ve svůj prospěch.

S klienty řešíme nejrůznější problémy; zaměřuji se na pomoc v oblasti sebepřijetí a zvýšení sebevědomí. Dále se specializuji na pomoc při panických atakách, depresích a úzkostech. S klienty pracuji na tom, aby je tyto stavy přestaly omezovat a postupně z jejich života zcela vymizely.

Mám vždy radost, když si další člověk dá šanci a rozhodne se pro koučink metodou Emočních rovnic, protože vím z osobní zkušenosti i podle svých klientů (viz níže Reference klientů), že tato metoda opravdu funguje a proměňuje život.

V každém z nás je obrovský potenciál a právě koučink vám pomůže odstranit vaše bloky, strachy, pocity nízkého sebevědomí, smutku, osamění a tento osobní potenciál objevit a využít pro šťastný a naplněný život.

Moc ráda vám jako kouč pomohu takový život začít žít.

Těším se na setkání a spolupráci. Vaše Luďka


tváří v tvář po Skypu po telefonu

Místo osobní konzultace: Praha
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 2.000,- Kč / hodina

Poznejte mě více ve videu

Už jste vyzkoušeli kde co? Už jste přečetli stovky chytrých článků, motivačních hesel a knih? Už jste naposlouchali hodiny videí a audioknih s tématikou osobního růstu? A stále žádná velká změna? A když, tak jen přechodná? To znám. Také jsem se v tom pěkně plácala.

A nebo jste na těchto stránkách jen jakýmsi omylem a na osobní růst nevěříte a koučink je podle Vás nesmysl a pouhé tahání peněz z kapes lidí? Ano, i takové názory občas zaslechnu. Ne však od lidí, kteří si koučink už vyzkoušeli (viz reference).

Člověk, který na koučink přijde a opravdu se svým životem chce něco udělat, tak se oné velké změny opravdu dočká! Jak? Nejde o pouhé rady do života, které také dostane. Jde hlavně o v podstatě velmi jednoduchou práci s vlastními nesmyslnými programy, které si nosí v hlavě.

Dejte si šanci a přijďte si koučink vyzkoušet, ať víte, o co jde. Výsledky se dostaví rychle. A proč právě koučink se mnou? Protože jsem vážně dobrá.

Reference s mým klientem

Trochu jsem váhala, zda toto video uveřejnit na svém profilu, protože můj vnitřní kritik (o něm více ve videu) mi říkal, abych to nedělala, že tam vypadám strašně a že to klienty spíše odradí.

Myslím, že neodradí, protože hlavní poselství tohoto videa je, že metoda Emočních rovnic funguje i na těžké deprese a že cesta ven z depresí jistě není lehká a ani není krátká, ale existuje!

Po té cestě musíte jít sami, ale kouč je Vaším průvodcem a navigátorem, nabízí Vám pomocnou ruku, oporu a podporu.

Příčin vzniku úzkostí je několik a velmi často se spojí všechny dohromady:

 • Špatné a destruktivní emoční programy v mozku, které se do něj zapsaly již dětství
 • Celoživotní strach (z něčeho, o zdraví, o život) pramenící ze zážitku z raného dětství
 • Odsunutí sebe sama na vedlejší kolej
 • Náročné životní období spojené s extrémním stresem
 • Snaha, aby vše bylo perfektní
 • Extrémní náročnost na sebe sama
 • Pocit vlastní nedostatečnosti

Rozhovor na téma Úzkosti a panické ataky

Asi byste se divili, jak mnoho lidí se v současné době potýká se strachy, úzkostmi a panickými atakami. Je to dáno naší výchovou a velmi náročnou dobou, ve které žijeme.

Zde je již pár let staré video, které jsme natočili s mým bývalým klientem, který bojoval s depresemi, úzkostmi, bipolární a panickou poruchou. Mluví v něm otevřeně o tom, v jaké situaci se nacházel a jak mu metoda Emočních rovnic s jeho problémy pomohla.

Ano, je to tak, metoda Emoční rovnice při těchto potížích pomáhá velmi dobře.

Je třeba si uvědomit, že v případě úzkostí se nejedná o nemoc. Říkám svým klietům, že by měli vnímat projevy úzkosti jako jeden z mnoha možných psychosomatických projevů, tedy jako volání po změně a nápravě.

Pokud na sebe člověk dlouhodobě zapomíná a upřednostňuje všechny a všechno ostatní před sebou samým, tak se jeho vnitřní já dříve nebo později začne ozývat. A v těchto případech se ozývá prostřednictvím pocitů úzkosti a nakonec i panickými atakami

Úzkosti jsou jen zprávou: “Něco změň! Začni myslet konečně na sebe! Já už nemůžu! Nemám kde brát.”

Dobrá zpráva ale je, že není zase až tak těžké krok za krokem vše napravit a Vy se začnete cítit lépe a lépe. Je pro to ale třeba začít něco dělat. Samo od sebe se nic nezlepší, spíš naopak.

Pojďme do toho společně a zlepšení pocitů a vymizení úzkostí a strachů na sebe nedá dlouho čekat!

Získaná praxe

 • 16 let zkušeností v působení v nadnárodní společnosti a vedení lidí
 • 20 let zkušeností v oblasti osobního růstu
 • 10 let zkušeností s osobním koučinkem
 • 26 let rodičovské praxe
 • 10 let působení v oblasti fitness koučinku a zdravého životního stylu
 • Specializace kouče: panické ataky, úzkosti a deprese, sebepřijetí a zvýšení sebevědomí

Vztahy

 • Pomoc při řešení partnerských krizí (vztahová disharmonie, nevěra, žárlivost, domácí násilí)
 • Pomoc s překonáním bolestného rozchodu s partnerem
 • Koučink při hledání kompatibilního (toho pravého) partnera
 • Koučink při řešení rodinných problémů s výchovou dětí
 • Koučink v oblasti vztahů s rodiči

Peníze

 • Koučink v oblasti peněz a bohatství jako odrazu sebehodnoty
 • Odstranění zakořeněných bloků ohledně bohatství a hojnosti
 • Nastavení zdravého vztahu k penězům
 • Koučink v oblasti zacházení s penězi

Práce

 • Koučink při hledání talentu a profesního uplatnění
 • Koučink v oblasti podnikatelských aktivit
 • Koučink při zvládání prokrastinace
 • Pomoc při vyhoření
 • Koučink v případě bloků a strachů ze změny zaměstnání či začátku podnikání
 • Koučink v oblasti time managementu

Zdraví

 • Pomoc s úzkostí, panickými atakami a bipolární poruchou
 • Pomoc při depresivních a nutkavých myšlenkách
 • Pomoc při závislostech
 • Pomoc v oblasti psychosomatických bolestí a bloků
 • Koučink v oblasti hubnutí a zdravého životního stylu

Osobní rozvoj

 • Koučink v oblasti vztahu k sobě a sebepřijetí
 • Koučink pro získání a zvýšení zdravého sebevědomí a uvědomění si vlastní hodnoty a originality
 • Pomoc a motivace při nastartování a realizaci životních změn

Objednávkový formulář

Reference klientů

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

x
X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.