Ing. Petr Sládek

Již jako malý chlapec jsem se snažil vyhledávat dobré pocity a naplno si užívat života. Prožil jsem dětství plné krásných zážitků, na které velice rád vzpomínám. Smyslem mého života byl tenkrát fotbal, který se stal neodmyslitelnou součástí mého života.

Mé dětství bohužel poznamenal rozvod a odchod matky, která měla problémy s alkoholem. Jako 6letý kluk jsem zůstal jen s otcem a sestrou. Odchod matky a následná velmi přísná výchova ve mně zanechaly spoustu negativních Emočních rovnic, které se uložily do mého podvědomí.

Ty se později naplno projevily v mém životě. Ztratil jsem na dlouhou dobu schopnost užívat si života, přišel jsem o práci a peníze. Zažil jsem několik bolestivých rozchodů a nakonec i rozvod. Ocitl jsem se na samém dně, úplně sám a nevěděl jsem, co dál, co dělat se svým životem…

Tenkrát jsem stál na životní křižovatce a chtěl jsem to vzdát. Stále jsem nenacházel stéblo, kterého bych se mohl zachytit. Až jednoho dne mi zkřížily cestu Emoční rovnice. Po přečtení této knihy jsem měl jasno. Vše mi dávalo smysl. Pochopil jsem, že problém je pouze v mé hlavě a klíč ke štěstí je ukryt v jejím nastavení. Vydal jsem se cestou této přeměny. Sám sobě jsem slíbil, že to nevzdám, a nakonec jsem sklidil zasloužené ovoce.

„Změň sám sebe a změní se ti celý svět.“

Dnes – s odstupem času – mohu říci, že mi toto rozhodnutí naprosto změnilo život. Dokázal jsem se zbavit ničivých vztahových závislostí a postavil jsem se na vlastní nohy. Našel jsem práci, která mě naplňuje a kterou miluji. Čeho si však cením nejvíc, je, že jsem se stal opět šťastným člověkem, který umí žít svůj život naplno.

Můj život tak nabral na obrátkách. Mé srdce hoří víc a víc touhou pomáhat lidem a stále také vášní pro sport. Proto cítím jako svou povinnost a poslání rozšířit okruh klientů o sportovce. Má další meta je podílení se na vytvoření tolik opomíjených koučinkových a vzdělávacích programů pro sportovce, ať už na začátku, v průběhu, či na sklonku kariéry.

Dnes už vím, že každý problém má řešení. Je jen na Tobě, jestli se rozhodneš ho vyřešit, nebo jestli to vzdáš. Mohu Ti nabídnout pomocnou ruku, ukázat cestu, ale zbytek už musíš udělat Ty sám. Jdeš do toho?


tváří v tvář po Skypu po telefonu

Místo osobní konzultace: Olomouc
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 000 Kč/hodina

Získejte 1000 Kč / 40 € na svůj první koučink.

Získaná praxe

 • Certifikovaný kouč metody Emočních rovnic
 • 5 let zkušeností v koučinku
 • 30 let zkušeností v oblasti sportu (hráč, trenér, funkcionář)
 • 15 let zkušeností v pozici podnikatele i zaměstnance
 • Autor několika motivačních článků z oblasti koučinku

Vztahy

 • Pomoc zbavení se vztahové závislosti a strachu ze samoty
 • Pomoc při řešení partnerských krizí a problémů
 • Pomoc při řešení nevěry a žárlivosti
 • Pomoc se stavy po rozchodu s partnerem
 • Ukážu vám, jak hledat a najít kompatibilního partnera

Peníze

 • Koučink finanční gramotnosti a nakládání s penězi (vhodný pro začínající sportovce)
 • Vylepšíme společně váš emoční vztah k penězům
 • Řešení bloků brzdící vaše finanční bohatství
 • Pomoc s nastavením cesty k finanční nezávislosti

Práce

 • Nalezení talentových vloh a rozvinutí osobního potenciálu
 • Pomoc sportovcům s pracovním zařazením po sportovní kariéře
 • Pomoc se syndromem vyhoření
 • Pomoc s nalezením práce, která vás bude bavit
 • Pomoc s řešením problematických situací v práci

Zdraví

 • Pomoc při depresích a úzkostných stavech
 • Pomoc s panickými atakami, fobiemi a psychickými problémy
 • Pomoc s vyhledáním příčin psychosomatických onemocnění
 • Koučink v oblasti zdravého životního stylu

Osobní rozvoj

 • Pomoc při ztrátě smyslu života
 • Koučink optimálního mentálního nastavení sportovců
 • Pomoc se zvýšením sebevědomí a emoční inteligence
 • Pomoc při odstraňování strachů
 • Pomoc při hledání a odstranění osobních bloků
 • Pomoc s dosahováním cílů a zvýšením motivace
 • Pomoc se sebeláskou, sebepřijetím a pocity nedostatečnosti

Objednávkový formulář

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.